דרוש מידע מה ההבדל בין מזגני תדירן לאמקור תדירן

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מבירורים כאן ועוד, פה אחד אומרים כולם תדירן.
הצליחו לבלבל אותי.
האם יש הבדל בין תדירן לאמקור תדירן. (או יותר ברור פשוט, האם תדירן אמקור זה של תדירן או של אמקור? מי היצרן?)
ועוד,
המלצות על מקום רכישה אמין. ואיש מזגנים מקצועי. - אזור ירושלים.

תודה רבה על כל תגובה ועצה ממזגת...

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תודה.
מה שענו לי כרגע שזו לא אותה חברה. ובעיקרון דוקא אמקור נקראים חדשים יותר והנסיון שיש מהם פחות ארוך.
ההבדל העיקרי הוא בעוצמת הרעש שהם משמיעים בזמן הפעולה.

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אמקור זה של תדיראן, פחות יוקרתי. יש לי 8 מזגנים שלהם בעוצמות שונות וכולם מצוינים. אני מרוצה מהם יותר מהמזגנים של אלקטרה (חדשים מלפני שנתיים) שהיו לי בדירה אחרת.

הכנה לעימוד

משתמש פעיל
אמקור זה אותו מזגן בדיוק כמו תדיראן - רק רשום על הפנל אמקור.
הם בדירוג A
וגם יש אותם כבר 3-4 שנים בשוק עם נסיון מעולה.

פשוט קצת יותר זול - זה כל הסיפור
אשמח לתת לכם שירות - פרטים בקובץ המצורף

קבצים מצורפים

• חשמלי - מיזוג.jpg
    חשמלי - מיזוג.jpg
    KB 170.8 · צפיות: 157

נועה555

משתמש חדש
בגדול אלו שני מותגים שונים שנמצאים תחת אותה בעלות... מי שקונה מזגן של אמקור גם נהנה משירות הלקוחות של תדיראן...לפי מה שאני יודעת המזגנים של אמקור אמורים להיות זולים יותר, אבל לפי דעתי הכסף הוא לא פקטור ושווה לך לבדוק על תדיראן סופרים, הוא מעולה (זה המזגן שעכשיו מופיע בפרסומת עם מורגן פרידמן) זה דגם ממש טוב שלהם ומאוד מתקדם, תנסי לבדוק לגביו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה