דרוש מידע מה הבדל בין מצגת לקליפ?

• פותח הנושא Y578
  • פורסם בתאריך

Y578

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מתקשרת אלי אחת שהמליצו לה עלי על עריכת מצגות, היא שואלת אותי מה יותר הולך היום מצגת או קליפ?
במה שונה מצגת לקליפ??

יהודי נוסף

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מצגת - שילוב תמונות וסרטונים עם מוזיקה ואולי תוכנית או פעילות קטנה, לרוב זה לימי הולדת ואירועים דומים.
קליפ - שיר [צריך כמובן להקליט מראש] + סרטון שהילד/האדם/בני המשפחה שרים אותו. ובעצם גם זה לאירועים כאלה...
תקנו אותי עם טעיתי.

Y578

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה גדולה, גם דעתי כך, הייתי רוצה לשמוע עוד תגובות.

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מתקשרת אלי אחת שהמליצו לה עלי על עריכת מצגות, היא שואלת אותי מה יותר הולך היום מצגת או קליפ?
במה שונה מצגת לקליפ??
את האמת, זה תלוי עם איזה מושגים הם מגיעים
יש כאלו שאין הבדל מילולי בין שני המילים הללו, זה שתי מילים נרדפות

יש כאלו שיבדילו בתוכנת העריכה, פאוור פוינט זה מצגת, פרימייר וכדומה זה קליפ

כל השאלה היא, מה היא צריכה?
שיר עם תמונות? חידון שאפשר לעצור באמצע?
בקיצור לתאם מושגים...

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
את האמת, זה תלוי עם איזה מושגים הם מגיעים
לדעתי זו הנקודה העיקרית.
בעבר מצגת הייתה פאוור פוינט, אבל היום כדי להכניס קליפ לכנס שיכלול רבנים ואברכים, יש שיקראו לו מצגת...
הייתי מציע לך לשאול אותה, למה היא קוראת מצגת ולמה קליפ ולמעשה לברר ולהגיע להבנה מה היא מחפשת בדיוק. השם לא באמת משנה כי אפשר לקרוא לזה איך שישמע לה יותר נעים לאוזן...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה