מידע שימושי מה את אומרת על עגלת ספורט ליין סיאלו?

ריקי שחור

משתמש מקצוען
יש לי אותה חצי שנה. מאד מרוצה.
קלה, נסיעה חלקה, גלגלים נוחים, ובונוס- עולה מדרגות (לא של בניין, של רחוב, מה שמשמעותי בשבילי)
אני די מהר החלפתי לטיולון, שהוא ממש קליל וכיפי, (ואפשר להרכיב עם הפנים אלייך או לרחוב) (כי התינוק שלי צריך הגבהה בגלל ריפלוקס). האמבטיה, כמובן, יותר כבדה, אבל נראה לי כמו כל אמבטיה, בטח לא יותר מהממוצע.

דושית

משתמש רשום
נוחה מאד, וגם יחסית קלה.
אני קניתי אותה מכיון שאני גרה בקומה גבוהה בלי מעלית

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
ממליצה בחום רב, וגם כמה חברות שקנו בעקבות ההמלצה שלי ממליצות היום בחום רב.
הייתי מרוצה בכל פרמטר! הבת שלי ישנה בעגלה בלילות עד גיל 10 חודשים (האמבטיה גדולה) הלכנו איתה כל יום לפחות חצי שעה + מדרגות, יחסית קלה, הקיפול נוח (של הטיולון נוח במיוחד, ושל האבטיה נוח ביחס לאמבטיות אחרות), לטעמי יפה מאוד, היה לי גם נוח שהיא יחסית גבוהה, האמבטיה מתקפלת לאכסון (קצת מסובך אבל אפשרי) נוסעת חלק ובקלות, גלגלים גדולים וחזקים, את הטיולון אפשר לשים ל2 הכיוונים, יש מתאמים לסלקל (קניתי סלקל תואם אבל פחות יצא לי להשתמש)
בקיצור אני מרוצה ממש מכל פרמטר!

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
גם אני מרוצה מאד מאד.
גם האמבטיה מוצלחת מאד, וגם הטיולון.
היא קלה ונוחה. כיף ללכת איתה ברחוב.

הר געש

משתמש מקצוען
ממליצה בחום רב, וגם כמה חברות שקנו בעקבות ההמלצה שלי ממליצות היום בחום רב.
הייתי מרוצה בכל פרמטר! הבת שלי ישנה בעגלה בלילות עד גיל 10 חודשים (האמבטיה גדולה) הלכנו איתה כל יום לפחות חצי שעה + מדרגות, יחסית קלה, הקיפול נוח (של הטיולון נוח במיוחד, ושל האבטיה נוח ביחס לאמבטיות אחרות), לטעמי יפה מאוד, היה לי גם נוח שהיא יחסית גבוהה, האמבטיה מתקפלת לאכסון (קצת מסובך אבל אפשרי) נוסעת חלק ובקלות, גלגלים גדולים וחזקים, את הטיולון אפשר לשים ל2 הכיוונים, יש מתאמים לסלקל (קניתי סלקל תואם אבל פחות יצא לי להשתמש)
בקיצור אני מרוצה ממש מכל פרמטר!
איזה סלקל מתאים לזה?

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

fix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שאלה:
האם היא מספיק צרה בשביל לעבור באוטובוס ו- בקלות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה