מה אתם אומרים

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מקצוענות לא תמיד נמדדת בזמן!
זה בדיוק מה שר' @אברהם התכוון בפירוש (הנפלא) שלו על הסיפו"מ. הזמן זה אינדיקטור שולי, יש עוד פרמטרים כמו כישרון וכו', הוא לא נכנס לזה.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
זה בדיוק מה שר' @אברהם התכוון בפירוש (הנפלא) שלו על הסיפו"מ. הזמן זה אינדיקטור שולי, יש עוד פרמטרים כמו כישרון וכו', הוא לא נכנס לזה.
בדיוק.
מקצוענות לא נמדדת בזמן, ויכול להיות שבזמן שאני מעצב כריכה אחת עם קצוות משולשות, @גיוון מעצב 3 כריכות שעולות כל אחת פי 4 מהכריכה שלי
אבל בכל מקרה אני לא מוכן לעבוד במחיר שלא שווה לי את הזמן שעבדתי עליו

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
גם אני פעם הייתי רוצה שייכתב איזה מחירון. אבל אח"כ נלע"ד שכתיבת מחירון לעבודות עימוד זה דבר מיותר, אין לדבר סוף. יש מחירי מינימום לטקסט שמהם לא ראוי לרדת. וזה הכל.
לשאר הדברים (כריכות, שערים, עבודות ידניות וכדו')- תראה מה אחרים לוקחים

אז שיקבל. ושגם החברים שלו יקבלו.
וכי אתה יכול להשתיק את כל העולם? מה שתלוי במנהלי הפורום, וזה למחוק הצעות זולות שהוצעו בפומבי (כדי שאח"כ לא יביאו כראיה שרשורים מהפורום שכתובים בהם מחירים נמוכים) - את זה הם עושים.
אי אפשר לשלוט על כל העולם. ולמה למעמד לרדת לחייו של לקוח ולהתחיל להסביר לו דברים שהוא לא מבין? הרי ברור שאף אחד לא רוצה לשלם את המחיר היקר.... אז מה יעזור ה"חינוך מחדש" הזה?
שום חינוך!

ואני לא מתכוין לאלו שמעלים וקובעים מחיר שזה ברור שצריך למחוק

התכוונתי כמו שהשבוע היה כאן דרוש מעמד מומחה לעבודת רב טקסט.

אני תמיד נוהג לשלוח מייל לשאול במה מדובר ולתת הצעת מחיר כמו שצריך.
וזה לא בגלל שאני בונה על זה שיסגור איתי
אלא כי אני מעוניין שישמע גם את המחירים הנורמטיביים ולא שישמע רק את הזולים ויחשוב שאני מפקיע שערים ח"ו.

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בדיוק.
מקצוענות לא נמדדת בזמן, ויכול להיות שבזמן שאני מעצב כריכה אחת עם קצוות משולשות, @גיוון מעצב 3 כריכות שעולות כל אחת פי 4 מהכריכה שלי
אבל בכל מקרה אני לא מוכן לעבוד במחיר שלא שווה לי את הזמן שעבדתי עליו
אוייש

אז לא הבנתי נכון את הודעתך אקרא שוב, ביתר עיון...

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
קודם כל - התם היה לו רווח מיד ליד עשרה גדולים כמו שאמר
אם זכרוני אינו מטעני, שמעתי מהרב קיוואק שליט"א שהתם היה אפילו במדרגה יותר גבוהה, שהוא אחז שגם החצי טאלער אינו מגיע לו. אלא הכל היה אצלו במתנת חינם, וזהו שנקט רביז"ל שמה "רווח" דייקא (כי לכאו' מה שייך במלאכה "רווח", הלא יש לו הוצאות על העור והמסמרים, והזמן שלו שיכל ללמוד בו תוה"ק, זה לא שווה לכה"פ עשרה זהובים של מצווה כדאיתא בב"ק צ"א ע"א) ו"מיד ליד" דייקא, מידו הרחבה והמלאה של השי"ת לידו של התם. ומה שהיה באמצע כל ההשתדלות לא נחשב בעיניו מאומה....

ויש את המעשה הידוע הזה, אבל אני לא מוצא לו מקור בספרי רבינו כרגע.
http://breslev.eip.co.il/?key=2558

בשביל לקבל עליה 3 גריוונה

צ"ע אם טאלער וגריוונה דימינו היינו הך...

נערך לאחרונה ב:

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
שום חינוך!

ואני לא מתכוין לאלו שמעלים וקובעים מחיר שזה ברור שצריך למחוק

התכוונתי כמו שהשבוע היה כאן דרוש מעמד מומחה לעבודת רב טקסט.

וזה לא בגלל שאני בונה על זה שיסגור איתי
אלא כי אני מעוניין שישמע גם את המחירים הנורמטיביים ולא שישמע רק את הזולים ויחשוב שאני מפקיע שערים ח"ו.
זה בדיוק "חינוך". הצעות לא קונקרטיות. ואולי זה כבר השתדלות מיותרת. ואולי זה נכנס בגדר מ"ש על אחד בפה ואחד בלב, וכגון המציע לפתוח חבית לאורח, וכו'.

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני חושב שהדגש של המחיקה צריך להיות יותר על מעמדים שמציעים הצעת מחיר נמוכה.
כי אם מגיע מישהו ומבקש משהו זול, זה עדיין לא מקבע את השוק עם מחיר זול, אלא מצטייר יותר כשאיפה של הלקוח להשיג משהו זול, ואולי מחוסר ידיעה בענין המחירים. אבל אם מעמד מציע מחיר זול, זה כביכול מקבע משהו בשוק, וזה חמור יותר.
למשל, אם מישהו מבקש הצעת מחיר לעימוד של שני טקסטים, שאחד מהם גם צריך להיות בשני טורים, והמחיר הנורמלי לכזה דבר הוא 10 ש"ח פלוס, והוא מקבל כאן בפורום הצעת מחיר ממעמדים בסכום של 5-6 ש"ח לעמוד, זה מקבע מצד אלו שכביכול מעמדים מצב אבסורדי ושבירת שוק של 50%.

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
זה בדיוק "חינוך". הצעות לא קונקרטיות. ואולי זה כבר השתדלות מיותרת. ואולי זה נכנס בגדר מ"ש על אחד בפה ואחד בלב, וכגון המציע לפתוח חבית לאורח, וכו'.
לא מדוייק אך חבל להרוס את האשכול על כגון הא. הרעיון הובן...

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני חושב שהדגש של המחיקה צריך להיות יותר על מעמדים שמציעים הצעת מחיר נמוכה.
כי אם מגיע מישהו ומבקש משהו זול, זה עדיין לא מקבע את השוק עם מחיר זול, אלא מצטייר יותר כשאיפה של הלקוח להשיג משהו זול, ואולי מחוסר ידיעה בענין המחירים. אבל אם מעמד מציע מחיר זול, זה כביכול מקבע משהו בשוק, וזה חמור יותר.
למשל, אם מישהו מבקש הצעת מחיר לעימוד של שני טקסטים, שאחד מהם גם צריך להיות בשני טורים, והמחיר הנורמלי לכזה דבר הוא 10 ש"ח פלוס, והוא מקבל כאן בפורום הצעת מחיר ממעמדים בסכום של 5-6 ש"ח לעמוד, זה מקבע מצד אלו שכביכול מעמדים מצב אבסורדי ושבירת שוק של 50%.

אנחנו מוחקים גם וגם.
מה שכתבתי שהדגש הוא בעיקר על הלקוחות, לא מבחינת האכיפה כי אנחנו מוחקים גם וגם כאמור אלא כי יותר מצוי שהם יכתבו "דרוש מחיר זול" או שיכתבו כמה הם מוכנים לשלם, מאשר מעמדים שיכתבו בפומבי את הצעת המחיר שלהם, למרות שגם זה קיים.

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
כבודו צריך עוד טיפה שהכריכות המרהיבות שלו יפרסומו בחוץ
ואז לא יהיה לכם זמן לענות למיילים מרוב הכישרון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה