מה אתם אומרים על מערכת ניהול אתרים www.LiveCity.co.il‏

לרר Design

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הבנתי שזה חינמי,
רק תשלום על אחסנה בשרת שלהם חובה!!

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
תודה ציורית.
לא נשאר לי אלא לצטט את עצמי:
נכתב ע"י Shia;313831:
livecity זה שחיטה לאור יום של אנשים תמימים חסרי ידע והבנה בתחום.

אחת ממערכות ניהול תוכן הגרועות ביותר שעבדתי איתן בחיים. (אם לא הגרועה שבהן)

מערכת סגורה, שאינה ניתנת להרחבה ולהתאמה. ניהול דוא"ל פרימיטיבי ומיושן, תעריפים מטורפים!!!!
את הכל אפשר לקבל יותר טוב, ובחינם לגמרי!

אוקיי, אז יש כאלה שיש להם קשיים בהתמודדות עם התקנה והגדרה של מערכות חופשיות, אז שוכרים מתכנת, משלמים לו על שעתיים-שלוש עבודה, והופ, יש לך מערכת ניהול בקוד פתוח פועלת ומתפקדת ופתוחה לשינויים ושידרוגים בלתי מוגבלים.

נ.ב. לא הבנתי מה בדיוק "חינמי" בלייבסיטי?

NetoMedia

משתמש רשום
זה לא חינמי... זה חינם ל-30 יום נסיון. לאחר מכן זה עולה כ-100 ש"ח בחודש.
זה טוב למי שאין לו נסיון ורוצה להשתעשע במערכת ניהול תוכן פשוטה וקלה, מבלי לדבר עם אף גורם בטלפון, רק לפתוח אתר ולהתחיל לשחק\לעבוד.
אכן אפשר להשיג הרבה תועלת מהמערכת שלהם.(היו לי בעבר מס' אתרים שניהלתי במערכת שלהם) יחד עם זאת באותו מחיר אפשר לקבל דברים הרבה יותר טובים בשוק.
נטו מדיה בניית אתרים גם ב-100 ש"ח לחודש....

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
השאלה הגדולה זה מה קורה אחרי שנמאס לך מהם, האם אפשר להעביר את המידע למערכת אחרת, או לאתר בבניה מקצועית?
בדרך כלל האתר נשאר בנ ערובה בידיהם!

shlomikoriz

משתמש חדש
חבריה מה ההתקפה????
יש כמה דברים שאני חייב להסביר לכם לפני שאתם מתחילים לדבר על המערכת הזאת
א. מנסיון וממחקר שוק של כמה שנים - זוהי מערכת ניהול התוכן המתקדמת בארץ!!! מנסיון!!!
פותחה ע"י חברת Soptions המשווקת אותה לזכיינים כדוגמת LiveCity ועוד...
אני עובד כבר כמה שנים על מערכת ניהול התוכן הזאת, ועדיין לא נתקלתי בדבר שאי אפשר לעשות בה,
חובה עלי לציין כי אכן בתחום ה-webmail הממשק עדיים באנגלית, אבל ניתן לייבא כתובת מייל לאאוטלוק או לג'ימייל כך שכמעט ואף אחד מהלקוחות שלי לא משתמש בממשק ה-webmail.
מערכת ניהול התוכן היא אכן חינמית וכל התשלום הוא רק על אחסנה ודומיין.

מעבר לזה - אין בעיות של תאימות דפדפנים למי שיש לו קצת ידע בבניית אתרים, בתחום הקידום וה-seo הצלחתי להגיע שם לתוצאות מדהימות אצל חלק מהלקוחות שלי
וגם בעיצוב - אני יכול לתת לכם לינקים לאתרים שלא תאמינו שהם נבנו במערכת הזאת...

ואגב - חיים - טוב לראות אותך פה!!
בהצלחה שיהיה לך!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה