מה אתם אומרים על התמהיל

אספמיה

משתמש מקצוען
image001.png

אספמיה

משתמש מקצוען
אני הלקוח קיבלתי את זה מהיועץ זה ריביות טובות? מה אפשר לשפר
והאם שווה לחכות לשתי שליש פריים

אספמיה

משתמש מקצוען
הדירה במחיר למשתכן כך שנראה לי שהדירה שווה באזור מיליון שלוש מאות חמישים והכנסה באזור שבע אלף

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הכנסה באזור 7000 והבנק אישר לך החזר חודשי של 3000? אם ככה זה מסביר את הריביות ..

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
שלא תבין לא נכון. זה ריביות טובות לגמרי. בטח בהכנסות כאלה

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איזה טיפה אפשר לשפר והאם כדאי להוריד אחד מהם לעשרים וחמש שנה
בטח שאם להוריד משהו זה את הקלצ. השאלה אם כלכלית אפשר? זה גם יוריד במשהו את הריבית. והטיפה שהכי כדאי לשפר זה בקלצ . במחשבה שבהמשך החיים יהיה ככל הנראה שינויים במשכנתא ובקלצ הכי מוריד מקרן המשכנתא

אספמיה

משתמש מקצוען
בטח שאם להוריד משהו זה את הקלצ. השאלה אם כלכלית אפשר? זה גם יוריד במשהו את הריבית. והטיפה שהכי כדאי לשפר זה בקלצ . במחשבה שבהמשך החיים יהיה ככל הנראה שינויים במשכנתא ובקלצ הכי מוריד מקרן המשכנתא
אז להסכים עם היועץ או לשגע אותו שילך לעוד בנקים
והאם כדאי לחכות ל 17 ולעשות שני שליש פריים

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אז להסכים עם היועץ או לשגע אותו שילך לעוד בנקים
והאם כדאי לחכות ל 17 ולעשות שני שליש פריים
אישית? לא ממליץ 2 שליש פריים.. ראיתי ריביות שנתנו על 2-3 פריים על כל ה 2-3 נותנים 1.85 ובקלצ הרבה יותר ככה שזה לא שווה את זה.
לשגע את היועץ? אם הוא יטרח עוד קצת ויצליח לשפר הרווח כולו שלך.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
את מסלול הפריים אפשר בהחלט לשפר.
ואם אתם יכולים לעמוד בהחזר יותר גבוה, את תקצרו את מסלול המשתנה צמודה, וממש לא את הקל"צ.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
את מסלול הפריים אפשר בהחלט לשפר.
ואם אתם יכולים לעמוד בהחזר יותר גבוה, את תקצרו את מסלול המשתנה צמודה, וממש לא את הקל"צ.
כל אחד והגישה שלו..
אני מדבר בהנחה שיהיה שינויים במשכנתאות כאשר הסטטיסטיקה אומרת שיותר מ 60 אחוז מהמשכנתאות נפרעות תוך 10 שנים. אם על ידי מיחזור. מכירה וקניה אחרת. הרחבה וכו. ואז בקלצ הקרן יורדת יותר מהר ... נכון שלטווח כל ה 30 שנה עדיף במצמ. ואגב אל תשכח שככל שיותר ארוך המצמ המרווח גדל ואתה מקבל יותר טוב בקלצ

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
כל אחד והגישה שלו..
אני מדבר בהנחה שיהיה שינויים במשכנתאות כאשר הסטטיסטיקה אומרת שיותר מ 60 אחוז מהמשכנתאות נפרעות תוך 10 שנים. אם על ידי מיחזור. מכירה וקניה אחרת. הרחבה וכו. ואז בקלצ הקרן יורדת יותר מהר ... נכון שלטווח כל ה 30 שנה עדיף במצמ. ואגב אל תשכח שככל שיותר ארוך המצמ המרווח גדל ואתה מקבל יותר טוב בקלצ
מי שמבין טיפה בכלכלה, מבין שזה יהיה שטות גמורה לקצר את הקל"צ ולא את המצ"מ.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מי שמבין טיפה בכלכלה, מבין שזה יהיה שטות גמורה לקצר את הקל"צ ולא את המצ"מ.
יכול להיות. כנראה אתה מבין יותר ממני...
אני בתור יועץ משכנתאות רק על הנושא הזה לבד שילמתי 700 שקל לפגישה עם כלכלן גדול ויועץ משכנתאות בהבנה הבסיסית חשבתי כמוך . אבל הוא שינה לי את המחשבה.. עם סייג אחד. מי שמתכנם את המשכנתא לטווח ארוך ללא שינויים באמצע אזי שיפחית מהצמוד. לצעירים שהסטטיסטיקה אומרת שלמעלה מ 60 אחוז מהם משנים את המשכנתא בעשר שנים הראשונות מכמה סיבות שכתבתי לך מקודם אז עדיף להפחית שנים בקלצ

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
יכול להיות. כנראה אתה מבין יותר ממני...
אני בתור יועץ משכנתאות רק על הנושא הזה לבד שילמתי 700 שקל לפגישה עם כלכלן גדול ויועץ משכנתאות בהבנה הבסיסית חשבתי כמוך . אבל הוא שינה לי את המחשבה.. עם סייג אחד. מי שמתכנם את המשכנתא לטווח ארוך ללא שינויים באמצע אזי שיפחית מהצמוד. לצעירים שהסטטיסטיקה אומרת שלמעלה מ 60 אחוז מהם משנים את המשכנתא בעשר שנים הראשונות מכמה סיבות שכתבתי לך מקודם אז עדיף להפחית שנים בקלצ
א. שאתה מייעץ לבן אדם את לא צריך לייעץ לפי סטטיסטיקה, אלא לנסות להבין את הצורך של הבן אדם שמולך.
ב. אם אני אתייעץ עם יועץ משכנתאות, זה יהיה גם אחד שמבין בכלכלה.
ג. רוב הסיכויים שהיועץ הזה לא אמר לך את זה, ואם אמר משה כזה, כנראה שלא הבנת אותו נכון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה