דרוש מידע מה אתם אומרים על הסגר שירד עלינו בירושלים במחטף

קצרה

משתמש מקצוען
תושבי ירושלים באמת מסכנים
העיר שלהם לא אדוומה או משהו - אבל מהיום למחר הוטל עליהם עוצר חריף סטייל העוצר הראשון בבני ברק..
בלי מוניות בלי הסעות בלי תח"צ...

אם הייתי סתם תושבת ירושלים נעדרת רכב שבדיוק היה לה תור לרופא במקום אחר בארץ - לא היתה לי שום דרך שפויה להגיע אליו...

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
חוצפה אדירה!
בכל הארץ עשו רק עוצר לילי, ובירושלים עשו עוצר ל 30 שעות
מה עם כל אלו שנסעו לשבת ורצו לחזור בראשון?

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
נוווו
רצו לתת לכם הרגשה מלאה של עיר מוקפת חומה...

נערך לאחרונה ב:

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אפשר מקור לזה שיש עוצר בירושלים ל30 שעות?

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עוצר זה איסור יציאה מהבית לשום מטרה שאינה חיונית
לעצור תחבצ זה מעצבן אבל לא עוצר

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עוצר זה איסור יציאה מהבית לשום מטרה שאינה חיונית
לעצור תחבצ זה מעצבן אבל לא עוצר
גם הסעות פרטיות אסורות. קנס של 5000 ש"ח על מי שמעלה נוסעים לירושלים- באופן פרטי.

קצרה

משתמש מקצוען
פחות....
לצערנו ירושלים מלאה הוללות בפורים, ואני חושבת,ודיי בטחה שהפעם הסגר הוא ממש לא בגלל החרדים...
הרי מה שונה ירושלים מבני ברק? ביתר? אלעד? או מודיעין עילית?
מלא נוער עולה לירושלים ביום הזה.... וד' ישמור מה שהולך שם, ואת זה הממשלה רוצה לעצור...

הם הצהירו במפורש שהמטרה למנוע מהחסידויות להעביר את הטישים לירושלים.

בכל מקרה שוכחים שגם אם יש שושן פורים בירושלים - זה עדיין יום עבודה של כל מיני אנשים. (דמייני סתם אישה שגרה בבית שמש ומקום עבודתה בירושלים שרק בגלל שיש שושן פורים צריכה להפסיד יום עבודה.) יום פעילות מלא של מרפאות ובדיקות רפואיות. ועוד.

כל כך הרבה אנשים נפגעים בלי שהם רצו בכלל לחגוג את שושן פורים או להתהולל.
רק בגלל שנוח וקל לעצור תח"צ - מאשר שהמשטרה תתפרס בירושלים ותקטע התקהלויות.
מה ? המכתזי"ת של הבואש התקלקלה?? למשטרה כבר אין יכולת לפזר נסיונות התקהלות בדרכים קצת פחות נעימות?? נגיד רימוני הלם....? ירי באוויר?

למה שיסבלו אנשים שלא רצו להתקהל רק כי ככה המשטרה שהם משלמים לה לא תצטרך לעבוד קשה? ותוכל רק להציב מחסומים בכביש....??

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
המכתזי"ת של הבואש התקלקלה?? למשטרה כבר אין יכולת לפזר נסיונות התקהלות בדרכים קצת פחות נעימות??
כמובן היא בתל אביב בשביל מאות המסיבות שהיו בפורים,
המכתזי''ת לא נוסעת כל כך מהר, ולא תצליח להגיע לירושלים תוך שעות ספורות,
ולא רצו ח''ו ח''ו לחלל שבת ולהעביר אותה בשבת

נכתב באווירה פורמית.

וייס1

משתמש מקצוען
הם הצהירו במפורש שהמטרה למנוע מהחסידויות להעביר את הטישים לירושלים.

בכל מקרה שוכחים שגם אם יש שושן פורים בירושלים - זה עדיין יום עבודה של כל מיני אנשים. (דמייני סתם אישה שגרה בבית שמש ומקום עבודתה בירושלים שרק בגלל שיש שושן פורים צריכה להפסיד יום עבודה.) יום פעילות מלא של מרפאות ובדיקות רפואיות. ועוד.

כל כך הרבה אנשים נפגעים בלי שהם רצו בכלל לחגוג את שושן פורים או להתהולל.
רק בגלל שנוח וקל לעצור תח"צ - מאשר שהמשטרה תתפרס בירושלים ותקטע התקהלויות.
מה ? המכתזי"ת של הבואש התקלקלה?? למשטרה כבר אין יכולת לפזר נסיונות התקהלות בדרכים קצת פחות נעימות?? נגיד רימוני הלם....? ירי באוויר?

למה שיסבלו אנשים שלא רצו להתקהל רק כי ככה המשטרה שהם משלמים לה לא תצטרך לעבוד קשה? ותוכל רק להציב מחסומים בכביש....??
סורי אם היה נשמע...
אני לא מצדיקה, לצערי נבצר ממני גם להגיע לירושלים וחבל לי לא פחות ממישהו אחר... והילדים שלי התאכזבו לא פחות מכל ילד אחר...
הדבר היחיד שמעודד אותי זה שבטוח תהיה פחות הוללות....

קצרה

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה