מה אתם אומרים על המחשב הזה

shmu26

משתמש צעיר
תשים לב שהוא לא כולל חלונות.
אם אתה צריך מחשב לשימוש כללי קל, ואתה יודע איך להשיג ולהתקין חלונות בעצמך, הוא יכול להיות טוב לך.

אברךליטאי

משתמש מקצוען
תשים לב שהוא לא כולל חלונות.
אם אתה צריך מחשב לשימוש כללי קל, ואתה יודע איך להשיג ולהתקין חלונות בעצמך, הוא יכול להיות טוב לך.

קודם כל כמובן שאני מתקין
דבר שני, הוא לא נראה לשימוש כ"כ קל המעבד מצוין, זיכרון סביר ודיסק SSD למה הוא לא מתאים למעבר לכך?

shmu26

משתמש צעיר
איפה ראית שהוא SSD?
אני רואה
Storage 500GB
אני בטוח מליון אחוז שזה HDD רגיל. מי שמוכר לך SSD לא שוכח להודיע על זאת, וגם דורש את מחיר המתאים.

shmu26

משתמש צעיר
אכן גם אני מתפלא על המחיר הנמוך למחשב סביר, ואני מחפש את העוקץ ולא מוצא. אולי כדאי לראות באתר היצרן יותר פרטים, אולי זה דיסק קשיח של מהירות נמוכה או מי יודע מה, כדאי לקבל יותר פרטים אם אפשר...
תוכל גם לקנות SSD ולהכניסו, ואז יש לך מחשב מעולה.

אברךליטאי

משתמש מקצוען
קודם כל לא נראה עוקץ
דבר שני אכן מדובר על מחשב לכתיבה בלבד אך מחשב סביר ולזה מספיק HDD

aeb

משתמש סופר מקצוען
נראה ממש מחיר טוב לתמורה. רק לא מצאתי אם יש חריץ נוסף להוספת זיכרון, והאם הזיכרון הקיים הוא מובנה או ניתן להחלפה בגדול יותר.

111Elokynu

משתמש פעיל
סבבה, כשאני קונה אבדוק את זה בל"נ
יש לו שני חריצים של זיכרון, @אברך ליטאי מי כמוך יודע שלשדרג לSSD זה כמעט לא עולה כסף,
וזה באמת מחיר טוב, אבל אין כאן עוקץ, זה המחירים כרגע של HP
SATA של 5,400 סל"ד
רוב הדיסקים של מחשבים ניידים מגיעים עם מהירות כזו.
נכון, טעיתי אך בכל זאת זה נשמע הרבה יותר טוב מה A6/E2 למיניהם
ברור, זה הרבה הרבה הרבה יותר מהיר.

אברךליטאי

משתמש מקצוען
יש לו שני חריצים של זיכרון, @אברך ליטאי מי כמוך יודע שלשדרג לSSD זה כמעט לא עולה כסף,
וזה באמת מחיר טוב, אבל אין כאן עוקץ, זה המחירים כרגע של HP

רוב הדיסקים של מחשבים ניידים מגיעים עם מהירות כזו.

ברור, זה הרבה הרבה הרבה יותר מהיר.

תודה על החוות דעת המקצועית

אולי מעניין אותך גם...