מה אני יכולה לעשות עם חלב שהתקלקל

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י hafakot;1268448:
אני שמה 3 גביעי אשל ושמנת אחת עם כף מלח. תולה כעשר שעות על השיש בתוך חיתול=גבינת נפוליאון עשירה.

אני הולך לחנות, משלם כמה שקלים=גבינת נפוליאון עשירה, גבינה צהובה טעימה, ואפילו מעדן שוקולד.. :)

נדמה לי שבדור הבא לא יהיה בכלל מי שיבין את האשכול הזה, זה מזכיר את תקופת הצנע.

hafakot

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מיכל123;1268451:
אני הולך לחנות, משלם כמה שקלים=גבינת נפוליאון עשירה, גבינה צהובה טעימה, ואפילו מעדן שוקולד.. :)

יש משהו מיוחד בלהכין דברים לבד וזה לא ענין של חסכון. ומי שאוהב את זה מבין את זה.

ואם אתה לא מבין- כנראה שזה לא מתאים לך. לבריאות

אפרתה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מיכל123;1268451:

משלמים כמה וכמה וכמה שקלים.. (כמה עולים שלושת המוצרים שהזכרתם? 12+15+5...אפשר לכלות שטר מכובד על כמה מוצרים כאלה בודדים)
ומקבלים המון דברים משתלמים: חומרים טעם וריח, משפרים, מייצבים, צבעי מאכל, עשרות אחוזי שומנים רוויים...

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מציעה לשפוך, וליזהר לא לבכות, כדבר המשורר...

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
פעם שמעתי שניתן להשתמש בחלב עד שובע אחרי התאריך האחרון המוטבע עליו,
בתנאי שאין ריח חמוץ והכל נשמע בסדר

מעין.

משתמש חדש
לפני כשנה שאלתי את השאלה ולא קבלתי תשובה של ממש. את החלב- זרקתי.
קרה לי מקרה נוסף ואז החלטתי לעשות לילדים שלי שיעור איך מכינים גבינה. בשלנו את החלב הוספנו חומץ ראינו איך שזה מתגבן. הילדים ערבבו בתורנות והיתה לנו פעילות אחה"צ מאוד נחמדה. הגבינה לא עלתה על גודל אגרוף אבל הילדים היו מבסוטים עד הגג.
יש לי סרטון איך מכינים גבינה אם זה מעניין משהו.

מעין.

משתמש חדש
לפני כשנה שאלתי את השאלה ולא קבלתי תשובה של ממש. את החלב- זרקתי.
קרה לי מקרה נוסף ואז החלטתי לעשות לילדים שלי שיעור איך מכינים גבינה. בשלנו את החלב הוספנו חומץ ראינו איך שזה מתגבן. הילדים ערבבו בתורנות והיתה לנו פעילות אחה"צ מאוד נחמדה. הגבינה לא עלתה על גודל אגרוף אבל הילדים היו מבסוטים עד הגג.
יש לי סרטון איך מכינים גבינה אם זה מעניין משהו.
אשמח לקבל סרטון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה