קופירייטינג מה אני הייתי אומר\ת במקומו ?

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
המלצה לקמפיין ציונות דתית של יהדו"ת:
כדת"ל, שאומנם כנראה יצביע ג', יש לי מספר שיפורים לקמפיין ביחס לקמפיין בשתי מערכות הבחירות האחרונות.
א) ב2019 ב הקמפיין התבסס על מכתבי רבנים.צריך להבין, אף אחד לא יקרא מכתב רבנים ליד הקלפי.צריך סיסמאות, ג'ינגלים, סטיקרים... ובנוסף, המנטליות הדת"ל שונה מהמנטליות החרדית.זה שראש הישיבה שלי חתם על מכתב להצביע למישהו, לא אומר שאני אצביע כך.
ב) הסיסמא של "ימין למהדרין" פועלת כסוס טרויאני ומעוררת לעג.
לא משנה מה האמת-בציבור הדת"ל רואים את יהדו"ת כשמאל שתמך בגרוש מגוש קטיף וכדומה.גם אם זה לא מה שקרה,זה לא משנה, משנה מה חושבים... הסיסמא הזאת גורמת לתחושה של "אל תנסו לשקר אותנו", ולא לתחושה של הנה ימין דתי.
וגם צריך לזכור, מי שיצביע ליהדו"ת זה לרוב חבר'ה שמה שהם מחפשים ביהדו"ת זה הצד התורני (שמירה על השבת במרחב הציבורי, בנות בצבא, וכדומה) ולא את הצד ה"ימני".
אגב, הבטחת תקציבים לישיבות שלנו תעורר רק לעג...
"את הערכים שלנו לא קונים בכסף"
אני יכול לפרט עוד, אבל אני צריך ללכת, אולי בהמשך אפרט יותר.
מה שבטוח-אשמח לעזור למטה דת"ל ביהדו"ת...

נכון מאוד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
:) :) :) :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

קבצים מצורפים

• 1609427295169.png
    1609427295169.png
    KB 194.2 · צפיות: 36
  • 1609427302690.png
    1609427302690.png
    KB 194.2 · צפיות: 33
  • 1609427358090.png
    1609427358090.png
    KB 31.2 · צפיות: 70
  • גלגל החוזר.docx
    KB 339.5 · צפיות: 42

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המלצה לקמפיין ציונות דתית של יהדו"ת:
כדת"ל, שאומנם כנראה יצביע ג', יש לי מספר שיפורים לקמפיין ביחס לקמפיין בשתי מערכות הבחירות האחרונות.
א) ב2019 ב הקמפיין התבסס על מכתבי רבנים.צריך להבין, אף אחד לא יקרא מכתב רבנים ליד הקלפי.צריך סיסמאות, ג'ינגלים, סטיקרים... ובנוסף, המנטליות הדת"ל שונה מהמנטליות החרדית.זה שראש הישיבה שלי חתם על מכתב להצביע למישהו, לא אומר שאני אצביע כך.
ב) הסיסמא של "ימין למהדרין" פועלת כסוס טרויאני ומעוררת לעג.
לא משנה מה האמת-בציבור הדת"ל רואים את יהדו"ת כשמאל שתמך בגרוש מגוש קטיף וכדומה.גם אם זה לא מה שקרה,זה לא משנה, משנה מה חושבים... הסיסמא הזאת גורמת לתחושה של "אל תנסו לשקר אותנו", ולא לתחושה של הנה ימין דתי.
וגם צריך לזכור, מי שיצביע ליהדו"ת זה לרוב חבר'ה שמה שהם מחפשים ביהדו"ת זה הצד התורני (שמירה על השבת במרחב הציבורי, בנות בצבא, וכדומה) ולא את הצד ה"ימני".
אגב, הבטחת תקציבים לישיבות שלנו תעורר רק לעג...
"את הערכים שלנו לא קונים בכסף"
אני יכול לפרט עוד, אבל אני צריך ללכת, אולי בהמשך אפרט יותר.
מה שבטוח-אשמח לעזור למטה דת"ל ביהדו"ת...
ממליץ לך לפנות אליהם.
אין ספק שהם ישמחו לשמוע.

אם אתה צריך אקשר אותך לכתובת הנכונה.
תודה מראש.

HAR NOF

משתמש צעיר
די מסכים איתך

חושב שגנץ די סיים את דרכו הפוליטית להיות פה מישהו מוביל
כל מה שהוא עכשיו יכול לעשות זה לעזור למישהו להעיף את ביבי
סער או בנט או חולדאי או לפיד...
הוא רק גלגל חמישי
או מימד חמישי:):):):):):)

רסיס לילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה הבעיה שמדובר כאן במישהו שעומד במילים שלו...
ככה לפי כל הפרשנים מכל הצדדים (חוץ מברדוגו)
ח"כ צביקה האוזר, שעבר למפלגת 'תקווה חדשה' בראשות גדעון סער, ב'רשת ב': הליכוד בראשות נתניהו מוזמנת להיות שותפה בקואליציה שלנו.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
ח"כ צביקה האוזר, שעבר למפלגת 'תקווה חדשה' בראשות גדעון סער, ב'רשת ב': הליכוד בראשות נתניהו מוזמנת להיות שותפה בקואליציה שלנו.
אין לאף אחד בעיה שנתניהו ישב בממשלה [הוא לא יכול, כי יש לו כתב אישום]. הבעיה היא שהוא ראש הממשלה.

נכון מאוד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

חוץ מה שהבטיח שמעולם לא יעזוב את הליכוד, וזה רק ההתחלה!
אם באמת רוצה להתנהג כישר דרך, סופו קרוב מאוד, עיין ערך בני גנץ!

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

חוץ מה שהבטיח שמעולם לא יעזוב את הליכוד, וזה רק ההתחלה!
אם באמת רוצה להתנהג כישר דרך, סופו קרוב מאוד, עיין ערך בני גנץ!
@נכון מאוד !

נכון מאוד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בינתיים עושה רושם שהחרדים אדוקים יותר בדת 'רק ביבי' מאשר לפיד אדוק ב'רק לא חרדים'.
לפי המצב העכשווי, חשבון סביר מגלה שאין לחרדים הרבה חלופות.
כי גם סער וגם בנט לכאורה לא יכולים לבנות קואליצי' בלי או לפיד או ליברמן או שתיהם ביחד
ועוד מפלגת חרדית אחת או שתיהם.

ולכן אם כבר צריך לשבת אם ליברמן או לפיד, עדיף כבר לסגור עם ליכוד, שאין מה לומר די נוח לנו,
וכך על הדרך גם למשוך מצביעים ימנים שכן רוצים את נתניהו אבל דתיים יותר,
ואז לצפות לנס שמישהו יסכים לשבת עם ביבי כדוגמת גנץ,

מאשר להצהיר שיש סיכוי שנמליץ על סער שעדיין טירון בניהול מפלגה,
וברור שהוא יהיה הרבה פחות יציב וסחיט מול לפיד ליברמן ואין לו קואליצי' בלעדיהן!

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לפי המצב העכשווי, חשבון סביר מגלה שאין לחרדים הרבה חלופות.
כי גם סער וגם בנט לכאורה לא יכולים לבנות קואליצי' בלי או לפיד או ליברמן או שתיהם ביחד
ועוד מפלגת חרדית אחת או שתיהם.

ולכן אם כבר צריך לשבת אם ליברמן או לפיד, עדיף כבר לסגור עם ליכוד, שאין מה לומר די נוח לנו,
וכך על הדרך גם למשוך מצביעים ימנים שכן רוצים את נתניהו אבל דתיים יותר,
ואז לצפות לנס שמישהו יסכים לשבת עם ביבי כדוגמת גנץ,

מאשר להצהיר שיש סיכוי שנמליץ על סער שעדיין טירון בניהול מפלגה,
וברור שהוא יהיה הרבה פחות יציב וסחיט מול לפיד ליברמן ואין לו קואליצי' בלעדיהן!
אין שום סיבה להצהיר על נאמנות לאי מי.
צריך פשוט להודיע שכל האפשרויות פתוחות, ואנחנו לא כובלים את עצמנו לאף אחד.
הרי יש סיכוי גדול שאחרי בחירות רביעיות, גם לפיד וליברמן יסכימו לתת לחרדים את מה שהם רוצים, בתמורה להעפת ביבי באופן סופי. גם ביבי בעבר היה מגדולי המתנגדים לכניעה לחרדים [ב-2003], ובשביל הכיסא הוא עשה הכל.
למה אנחנו צריכים להיות בכיס של ביבי, שלא מעניינות אותו בכלל הסוגיות שחשובות לנו, כמו חוק הגיוס וחוק הגיור, וזורק לנו מידי פעם כמה עצמות גרומות?
הרי ברור שאם המפלגות החרדיות יסבירו לביבי שהן לא בכיס שלו, המחיר שהוא יצטרך לשלם להם עבור המשך התמיכה, יהיה גבוה בהרבה, מאשר כשהן מחשקות את עצמן עם ביבי וכתבי האישום שלו!
כבר שלוש פעמים החרדים מכריזים על נאמנות מוחלטת לביבי, ובתמורה הם מקבלים - גורנישט מיט נישט.
ממתי מעניין את החרדים אם סער הוא טירון בניהול מפלגה או לא [והוא לא]?

על דא ועל הא

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
אין שום סיבה להצהיר על נאמנות לאי מי.
צריך פשוט להודיע שכל האפשרויות פתוחות, ואנחנו לא כובלים את עצמנו לאף אחד.
הרי יש סיכוי גדול שאחרי בחירות רביעיות, גם לפיד וליברמן יסכימו לתת לחרדים את מה שהם רוצים, בתמורה להעפת ביבי באופן סופי. גם ביבי בעבר היה מגדולי המתנגדים לכניעה לחרדים [ב-2003], ובשביל הכיסא הוא עשה הכל.
למה אנחנו צריכים להיות בכיס של ביבי, שלא מעניינות אותו בכלל הסוגיות שחשובות לנו, כמו חוק הגיוס וחוק הגיור, וזורק לנו מידי פעם כמה עצמות גרומות?
הרי ברור שאם המפלגות החרדיות יסבירו לביבי שהן לא בכיס שלו, המחיר שהוא יצטרך לשלם להם עבור המשך התמיכה, יהיה גבוה בהרבה, מאשר כשהן מחשקות את עצמן עם ביבי וכתבי האישום שלו!
כבר שלוש פעמים החרדים מכריזים על נאמנות מוחלטת לביבי, ובתמורה הם מקבלים - גורנישט מיט נישט.
ממתי מעניין את החרדים אם סער הוא טירון בניהול מפלגה או לא [והוא לא]?
באופן עקרוני אתה צודק.
אבל מה לעשות שגם יהדות התורה וגם ש"ס יאבדו רבבות מצביעים אם יפזלו קצת.
המצביעים החרדים ברובם מזדהים עם ביבי. זה יהיה שגיאה מבחינתם לאותת שהם פתוחים להצעות.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
באופן עקרוני אתה צודק.
אבל מה לעשות שגם יהדות התורה וגם ש"ס יאבדו רבבות מצביעים אם יפזלו קצת.
המצביעים החרדים ברובם מזדהים עם ביבי. זה יהיה שגיאה מבחינתם לאותת שהם פתוחים להצעות.
ש"ס אולי יפסידו, לא בטוח לגבי ג'.
בכל מקרה, להמשיך לדבוק בביבי גם כשהוא 'לא מספק את הסחורה' ולא דואג לחוק הגיוס, רק בשביל שיהיו כסאות נוחים בכנסת לעוד כמה חרדים, זה בדיוק להקריב את המטרה בשביל האמצעים.

נערך לאחרונה ב:

נכון מאוד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בכל מקרה, להמשיך לדבוק בביבי גם כשהוא 'לא מספק את הסחורה' ולא דואג לחוק הגיוס, רק בשביל שיהיו כסאות נוחים בכנסת לעוד כמה חרדים, זה בדיוק להקריב את המטרה בשביל האמצעים.
שורה תחתונה למען אינטרסים (לאומיים כמובן :) ) כולם יסכימו לחרוג מעמדותיהן גם ביבי גם סער ובטח בנט (וגם ליברמן ולפיד לפי דבריך!?!. לדעתי אחרי הכול מה שביבי עשה לנו בקיצוצים, אין להשוות בינו ללפיד וליברמן, שפשוט שונאים אותנו במהות, מתכחשים לעצם מושג דת היהדות, כך שאם צריך לבחור ביניהם, ברור מה רצוי, ואכהמ"ל )

אז לכן הכי חשוב הוא לצבור כמה שיותר מצביעים מהימין ולגדול למקסימום,
ובאמת לדעתי אחרי התוצאות, אם יראו אצלנו שאין לביבי סיכוי מהר מאוד ינסו להגיע להסכמים עם אחרים.

אגב מעניין שביבי נותן לדרעי כזה הישג עצום בדמות כאלו מענקים גרנדיוזיים, ועוד בערב בחירות???
לי נראה כי ביבי רוצה בכל מאודו שש"ס תגדל כמובן על חשבון שאר מפלגות הימין וכך סיכויו יגדלו.

אל תשכחו שגם גנץ הישר דרך הבטיח שלא ישב בממשלת נתניהו, וישב איתו בסוף תמורת בוכטה ענקית
של תיקים בכלל לא לפי הפרופורציות שלו, (ישר דרך אמרנו....... כנראה שבכל זאת אוהב שלטון וכבוד...)
אז בנט סער לפיד גם יכולים, כמובן תלוי הכול מה תהיינה התוצאות.

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני יוצא מנקודת הנחה שרוב ככל מצביעי ג' יצביעו בכל מקרה
ולגבי השוליים יש מספיק שנמאס להם מנתניהו (בעיקר בגלל הסגרים והתנהלותו בקורונה) ואם הם יגידו רק ביבי אז הם יצביעו לסער

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה