מידע שימושי מהרו להירשם לפני הרפורמה!!

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
חשוב לי להבין;
מי שכבר התחיל לפני כמה חודשים בטיפול מחוץ לקופה,
יהיה זכאי לסבסוד מהקופה?

פרידא

משתמש מקצוען
שאלתי את המזכירה בקופה והיא אמרה לי שאין לה מושג על איזו רפורמה אני מדברת.
הייתי במכון להתפתחות הילד -מחוץ לקופה, מישהו פרטי- ושאלתי על הרפורמה והיא גם לא ידעה במה מדובר.
הרגשתי כאילו אני הלא מעודכנת...
איך זה יכול להיות?

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
גם לפני החוק החדש מצב התורים היה בלתי נסבל. במיוחד בפריפריה.
ק"ו עכשיו.
לא קראתי הכל אבל מכרה שלי עכשיו קיבלה טפסים ממוסד הלימודים, ההורים גם מלאו את הטפסים, מסרו בקופ"ח הרופאה להתפתחות הילד יצרה איתם קשר תוך שבוע. תוך עוד שבוע היה לה תור לאבחון בפיזיותרפיה, וקבעו לה 6 טיפולים, יש לה תור לקלינאית תקשורת גם תוך 3 שבועות וזה בגלל שהיא עדיין לא החליטה למי ללכת (יש לה אפשרות של שלוש), כבר היתה אצל רופא עיניים וכל זה בטבריה - כנראה לפעמים פריפריה לא הכי גרוע
ולא משהו כ"כ גרוע, ילד בן שנתיים וחצי שקצת מאחר בדיבור, עולה מדרגות רק עם יד וכדו'

צ'ייסר

משתמש מקצוען
הייתי במכון להתפתחות הילד -מחוץ לקופה, מישהו פרטי- ושאלתי על הרפורמה והיא גם לא ידעה במה מדובר.
איך זה יכול להיות?[/Q
איך זה יכול להיות?
הפוך בדיוק את המעודכנת והם לא!
בכל אופן אני ראיתי את המסמך ("חוזר") ששלח
מוריס דורפמן-מנהל חטיבת רגולציה מחשוב ובריאות דיגיטלית ,
לארבע קופות החולים שבהם מפורטת כל "הרפורמה" .
הקופות לא יוציאו את המידע לכלל הציבור משום שההתנפלות עליהם תהיה אדירה,
יש ההערכות שלכלל הפרא רפואי בישראל ממתינים 20,000(עשרים אלף-זה לא טעות) מטופלים
תהיה קטסטרופה
לפחות קוראי "פרוג שמעודכנים לפני כולם" ונרשמו לפני הרפורמה
ימשיכו להינות מהחזרים .

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לא קראתי הכל אבל מכרה שלי עכשיו קיבלה טפסים ממוסד הלימודים, ההורים גם מלאו את הטפסים, מסרו בקופ"ח הרופאה להתפתחות הילד יצרה איתם קשר תוך שבוע. תוך עוד שבוע היה לה תור לאבחון בפיזיותרפיה, וקבעו לה 6 טיפולים, יש לה תור לקלינאית תקשורת גם תוך 3 שבועות וזה בגלל שהיא עדיין לא החליטה למי ללכת (יש לה אפשרות של שלוש), כבר היתה אצל רופא עיניים וכל זה בטבריה - כנראה לפעמים פריפריה לא הכי גרוע
ולא משהו כ"כ גרוע, ילד בן שנתיים וחצי שקצת מאחר בדיבור, עולה מדרגות רק עם יד וכדו'
אני שמחה בשבילה אבל את הנתונים על מחסור במטפלים פרא רפואיים וגם ברפואה מקצועית בפריפריה לא בדיתי מלבי. אלו נתונים שגם משרד הבריאות מודה בהם ומצר עליהם.

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
אני שמחה בשבילה אבל את הנתונים על מחסור במטפלים פרא רפואיים וגם ברפואה מקצועית בפריפריה לא בדיתי מלבי. אלו נתונים שגם משרד הבריאות מודה בהם ומצר עליהם.
חס וחלילה לא חשבתי שבדית מליבך
רק רציתי לתת תקוה לנשים... אבל זה מה שהיה וקבעו לה תור באותו זמן עינים ופזיותרפיה אז הקדימו לה אחד מהם. זה באמת היה הזוי זה היה נראה שהם יושבים ומחכים (אח"כ הבינה שהם חשדו במשהו חמור ודחוף - בגלל איזו הגדרה (לא מקצועית) של המלמד אבל אפילו כששללו את זה כבר המשיכו לתת לה תורים קרובים.
מאחלת לכולם שאם יצטרכו תהיה להם סיעתא דשמיא

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
חס וחלילה לא חשבתי שבדית מליבך
רק רציתי לתת תקוה לנשים... אבל זה מה שהיה וקבעו לה תור באותו זמן עינים ופזיותרפיה אז הקדימו לה אחד מהם. זה באמת היה הזוי זה היה נראה שהם יושבים ומחכים (אח"כ הבינה שהם חשדו במשהו חמור ודחוף - בגלל איזו הגדרה (לא מקצועית) של המלמד אבל אפילו כששללו את זה כבר המשיכו לתת לה תורים קרובים.
מאחלת לכולם שאם יצטרכו תהיה להם סיעתא דשמיא
מצטרפת לאיחול שלך ומקווה שבמשרד הבריאות יעשו חושבים וירדו מהעץ שעליו עלו.

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
איך זה יכול להיות?
שאלתי אתמול בקופה. הפקידה אמרה שיודעת שיהיה שינויים אבל לא יודעת מה הם, אבל בטוח שיקפידו יותר על כל דבר. (הגשתי קבלה על תרפיה באומנות ללא תאריכי המפגשים)

פרידא

משתמש מקצוען
שאלתי אתמול בקופה. הפקידה אמרה שיודעת שיהיה שינויים אבל לא יודעת מה הם, אבל בטוח שיקפידו יותר על כל דבר. (הגשתי קבלה על תרפיה באומנות ללא תאריכי המפגשים)
השינויים יהיו גם על "טיפולים רגשיים"? (אצלנו נכלל בזה- שחיה, סנוזלן, ספורט טיפולי...) או רק על ריפוי בעסוק וקלינאי תקשורת?

פרקטית

משתמש מקצוען
זה נשמע מכאן שכולם בקלות רבה מצליחים לקבל טיפולים פרטיים מחוץ לקופה.
ממה שאני רואה מסביבי זה לא כ"כ פשוט לקבל אישור לטיפול פרטי .
עד שלא מוצו אפשרויות הטיפול במכון / אצל הספקים בהסדר הקופה לא ממהרים לתת פרטי.

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
בלאומית אפילו לא שאלו אם ניסינו דרך מכון.
רצינו מישהי מסוימת, במכון אמרו שההמתנה לפחות חצי שנה.
בפרטי היה לה תור שבוע אחרי...

שםמשתמש

משתמש פעיל
בלאומית אפילו לא שאלו אם ניסינו דרך מכון.
רצינו מישהי מסוימת, במכון אמרו שההמתנה לפחות חצי שנה.
בפרטי היה לה תור שבוע אחרי...

זה חריג. לפי החוק קודם מחכים 3 חודשים לתור בקופה ורק אח"כ מאושר.
לפחות קוראי "פרוג שמעודכנים לפני כולם" ונרשמו לפני הרפורמה
ימשיכו להינות מהחזרים .

מדייקת אותך.
רק אנשים שיתחילו טיפול פרטני לפני ה1.4 ימשיכו לקבל החזרים.
אחרי - אבחון
אחרי - אישור מספר טיפולים מהקופה
אחרי-המתנה של 3 חודשים

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איך נרשמים בפועל, לא הצלחתי להבין מה לעשות כגע, המורה של הבן שלי בדיוק הפנתה אותנו לריפוי בעיסוק, אנא עזרתכם, דחוף;)

תן חיוך!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ילד בן 4 שמבטא סין במקום שין
צריך טיפול?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה