=) =) =) =) =) =) מהפכת הסדר בפורום המאיירים (= (= (= (= (= (=

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני יודעת שיהיו כאן כמה שיפערו עניים שאני בכלל מגיבה
ויגידו "מה את בכלל מאיירת? חשבנו שאת גרפיקאית שקצת מקשקשת גם איורים,
אין לך זכות דיבור.... שיתפת כאן אולי 3 פעמים במשך 10 שנים....."
אז אני אגלה את ליבי.
(נכון אמנם שבשנתיים האחרונות גם לפורום עיצוב גרפי אני נכנסת הרבה פחות)
אבל כאן אני לא משתתפת כמעט אף פעם!!!
והתשובה היא: שבפורום איור באופן ספציפי מאד (דבר שלא נתקלתי בו בשום פורום אחר)
השיח מאד מאד מאד חברי
ופעמים רבות מידי גולש מצורת ההתבטאות המקצועית.
וכפי שצויין לעייל שוהים כאן משתי המגדרים, ולפעמים השיח לא מתאים בכלל בכלל בכלל.

אז אם יותר לי לומר משהו (אמאלה הצילו! העגבניות.......)
הייתי שמחה שאם כבר משנים ומשדרגים
אם אין פורום נפרד למאירות
לפחות תהיה אפשרות למדבקה או לאיקון שאומר "זהירות גלישה לשיח לא מתאים לפניך" :)
(או לחילופין פורום סגור למי שמעונין בשיח בסגנון חברי :rolleyes:)

מעבר לזה.
אין לי הצעות יעול. כי כאמור אני כמעט לא משתפת ולא משתתפת.
וכדי שתאמינו שאני גם מאיירת ממש כסדר
ולא עוד איזה אחת מבחוץ שבאה לומר את דעתה....
(ועוד להטיף כאן מוסר. החוצפנית....)
אצרף את אחד האיורים שאיירתי בחודשים האחרונים.
upload_2019-7-4_23-6-23.png

ועוד משהו אהבתי את ההצעה לשמירת "מועדפים" כמו בפינטרסט. זה לדעתי יכול להיות כלי יעיל בצורה בלתי רגילה!

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@לנדא
מצטרפת לדבריך....
וזו הסיבה שהפסקתי להיות פה פעילה.

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פורום נפרד למאיירות לא בא בחשבון במסגרת פרוג,
אני חושב שבזמן האחרון, הדברים השתפרו מאוד, לדעתי.
עיקר הבעיה היא שאם עולה ניק\ית ומתחל\ה פשוט לקשקש ולהתבדח ולהגיב אין סוף הודעות,
אי אפשר פשוט, להשתיק אותו. מה, אנחנו המורה שלו?
ואם כן מעירים בעדינות, ההעלבויות הן עד לב השמים.
אז מצד אחד יש לנו משתמשים שאמנם הם טובים\ות ומקצועיים\ות, שתופסים\ות את הפלטפורמה כמקום לקשקשת אינסופית על גבול הרשת החברתית,
ומצד שני יש משמשים שלא רוצים את הקשקשת הזאת.
המשתמשים המקצועיים לא עושים שום דבר בנידון, רק פשוט להמנע מלהשתמש בפורום.
המנהלים מנועים מלעשות משהו כי הניקים שבדרך כל מקשקשים, באופן טבעי, הם הניקים שיש להם הכי הרבה זמן פנוי. וזמן פנוי פירושו להתפלמס עם המנהלים בדמעות, דרישות, דקדוקי לשון מעמיקים בכללי הפורום, איומים על עזיבה (ה' ירחם) .

עוד מעט תצא הכרזה מאוד רלוונטית לשיפור משמעותי בחווית המקצועיות של הקהילה.
ניתן למנהלת @pr להביא את השינוי בדרכה הטובה.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מה, אנחנו המורה שלו?
אין דבר כזה. בשביל מה ניתנו בידכם המפתחות? לא בשביל לעצור דברים כאלו באיבם???

אמורים להיות כללים ברורים ומוגדרים מאד למסגרת של פורום, ומי שפורץ אותם בעקביות ומזלזל בהם פעם אחר פעם, אחת דתו למצוא את מקומו בחוץ.

לעניין פורום סגור, זה נצרך לחלוטין גם בלי הפרדה מגזרית. מדובר בפורום סגור להעלאת חלקי עבודות, להתייעצות פנימית, ולהתכתשות על שיטות שאלו מבחוץ שלא יודעים באמת מה זה ציור, לא מורים להחשף אליהם. מעבר לזה, פורום יצוגי בחוץ להשווצות ולשיתו"פ.

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אין דבר כזה. בשביל מה ניתנו בידכם המפתחות? לא בשביל לעצור דברים כאלו באיבם???

אמורים להיות כללים ברורים ומוגדרים מאד למסגרת של פורום, ומי שפורץ אותם בעקביות ומזלזל בהם פעם אחר פעם, אחת דתו למצוא את מקומו בחוץ.

הבעיה היא שאי אפשר להגדיר במדוייק קווים אדומים.
יש חברי קהילה, שהסגנון שלהם עליז ושובבני.
כך כשהם מחמיאים, אפילו בשורה אחת יכול להווצר הרושם שהם עליזים מדי. אז מה, אנחנו נבוא עם סנטר כפול ומבט חמור לומר להם, נו נו נו? על מה? לא תפקידנו לחנך בכלל, ולא לדאוג לסגנונו של אף אחד, בקושי להיות שרתים בשירות הקהילה עצמה.
או מקרה נפוץ: ניק\ית שסגנונו\ה באריכות וכל תשובה מתפזרת לשיחה של עשרות שורות, לעתים רגשיות וכו. ואנישם מתפתים להגרר לדיון ארוך ובלתי ממוקד על רגשות. וניקיות באות ואומרות, לא מתאים לנו שיח מעורב כזה. צודקות, אבל מה נעשה. אין כלל שאומר - אל תהיו מוגזמים.
כמו שאמרתי - אני חושב שלאחרונה, בעקבות שינויים מסוימים, חלק גדול מהבעיה נפתרה.
בואו נתפלל שזה ימשיך.
לגבי פורום wip - זה בדיונים והקמה בסיעתא דשמיא יחד עם המנהלת החשובה pr

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קודם כל - ישר כוח גדול!
להסכים לשמוע ביקורת והצעות יעול זה חשוב אבל מכאיב לפעמים. ישר כוח על הניהול. תרתי משמע.
מותר לי להביע דעה?
פורום צריך סיגים.
נכון שלא ניתן להגביל כל סוג של רגש ח"ו. אבל כן צריכים לקבוע מסגרת שמתאים לכולם לחיות בה. גם לעליזים, גם לחמורי הסבר, וגם להולכים בדרכי שלום ולא אומרים כלום, אבל מרגיששים שזה לא מתאים.

ואם תותר לי הצעה משלי - כאוהבת ציור שמרגישה שההתמקצעות והאקדמאות כבדות מדי ולא מתאימות לי, כדי לא להסתיר את הטבעיות בציור שלי, היתי שמחה לשמוע גם רעיונות בכיוון הזה.
כשאין סינטיק ולא... לוח ציור - מסתבכת עם השמות - אני רוצה רעיונות לציור ידני. אותנטי אבל יפה ולא ילדותי.

ובד בבד - עם כל התחי'ה הזו והעצות מרהיבות העין מכל כך הרבה אומנים מוכרים ורצינים - יש לי המון המון רצון לעשות ציורים חדשים ולהתחיל להשקיע בזה בע"ה.

אין מילים להודות. תבורכו - כל העוזרים, המסיעים והמגיבים בעצמם.
השקעתם זמן, כוחות ועוד הרבה מאמצים וזה כל כך מדהים. התוצאות פשוט מדברות בעד עצמן, פורום מאירים הפך להיות הכי מכותר (לש' כותרת)
אני בעד הבאנרים האלו לכל השנה. הם נותנים כל כך הרבה גיוון וצבע. וזה ממש שובר שיגרה לכיוון המבורך!
תמשיכו כך. בבקשה :)

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הבעיה היא שאי אפשר להגדיר במדוייק קווים אדומים.
יש חברי קהילה, שהסגנון שלהם עליז ושובבני.
כך כשהם מחמיאים, אפילו בשורה אחת יכול להווצר הרושם שהם עליזים מדי. אז מה, אנחנו נבוא עם סנטר כפול ומבט חמור לומר להם, נו נו נו? על מה? לא תפקידנו לחנך בכלל, ולא לדאוג לסגנונו של אף אחד, בקושי להיות שרתים בשירות הקהילה עצמה.
או מקרה נפוץ: ניק\ית שסגנונו\ה באריכות וכל תשובה מתפזרת לשיחה של עשרות שורות, לעתים רגשיות וכו. ואנישם מתפתים להגרר לדיון ארוך ובלתי ממוקד על רגשות. וניקיות באות ואומרות, לא מתאים לנו שיח מעורב כזה. צודקות, אבל מה נעשה. אין כלל שאומר - אל תהיו מוגזמים.
כמו שאמרתי - אני חושב שלאחרונה, בעקבות שינויים מסוימים, חלק גדול מהבעיה נפתרה.
בואו נתפלל שזה ימשיך.
לגבי פורום wip - זה בדיונים והקמה בסיעתא דשמיא יחד עם המנהלת החשובה pr
אני לא מסכימה עם הדברים. שמואל הנביא הוכיח את שאול "הלא אם קטן אתה בעיניך - ראש שבטי ישראל אתה!" - כשנתנת לך משרה ביד, עליך להשתמש בה ולפקח על הנתונים למרותך, לקבוע ולהנהיג, ולא לנטות אחרי 'כולם' ולהתחשב בסגנון של כמה אחדים.
דווקא בגלל אותם כמה אחדים, יש הרבה מאד מקצוענים שנמנעים להכנס, לתשומת לבכם. יצא שכרו בהפסדו הכבד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה