התייעצות מדפסת HP 3835 לא מדפיסה

• פותח הנושא mc
  • פורסם בתאריך

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
כמעט כמו בכל דבר במשק גם בתואם שהוא בדרך כלל יותר משתלם לקנות יש רמות של טיב.
ובדיו של המדפסת שלך זה נמדד לפי איזה V הוא לדוג' בדיו שלך כבר אוחזים בV8 שזה הכי מתקדם מסתבר שגם V7 יהיה טוב אבל V6 כבר לא יעבוד V זה בעצם הסמן של ההתקדמות של העדכון של הצ'ים אם זה מסביר לך יותר...

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
@חשוביר אשמח לעזרה
יש לי מדפסת HP 6830 ולפנינ כשנה קניתי דיו תואם אך זה כותב לי נראה כי אחת או יותר ממחסניות הדיו חסרה או פגומה.
ומסמן K שזה השחור. היה לי עוד אחד שחורה חדשה שמתי גם אותה. עדיין אותה בעיה

אחד הלויים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
אני גם הסתבכתי עם זה נורא
מה שעזר בסוף כך נראה לי זה להתקין מנהל התקן מסויים שעבד לי
דרך הוספת מנהל התקן
וזה גם לא עובד 100%

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כעת רק הפקס לא עובד.
1585090793671.png

batglas

משתמש פעיל
גם לי יש 3835, ויום אחד החליט ה המדפסת , לא להדפיס אלחוטי,
מאז אני עם חוט

מרים 52

משתמש צעיר
כמעט כמו בכל דבר במשק גם בתואם שהוא בדרך כלל יותר משתלם לקנות יש רמות של טיב.
ובדיו של המדפסת שלך זה נמדד לפי איזה V הוא לדוג' בדיו שלך כבר אוחזים בV8 שזה הכי מתקדם מסתבר שגם V7 יהיה טוב אבל V6 כבר לא יעבוד V זה בעצם הסמן של ההתקדמות של העדכון של הצ'ים אם זה מסביר לך יותר...
איפה מופיע הV? אני צריך לשאול את המוכר?

מצוי

משתמש מקצוען
מה מספר הטלפון של HP לקבלת תמיכה טלפונית לפקס עם הרבה בעיות , הבעיה החדשה שלו שהוא לא מושך דפים
HP ,עושים הרבה צרות.
יש להם תמיכה טכנית טלפונית מעולה, ביחס הפוך לאיכות המוצרים. ממליץ להתקשר ולהיעזר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  36  פעמים

לוח מודעות

למעלה