מדפסת HP כל הזמן טוענת שאין נייר, וכל דף ודף צריך לעזור לדחוף פנימה

מחשבים ותוכנות > תוכן מקצועי

וזאת לתעודה
יש הרבה סיבות טובות לשמוח בברכת "שעשני כרצונו". אחת מהן היא הזכות להתענג על נוסטלגיה ובלי להיחשד ברגשנות-יתר. זה מה שעשיתי אתמול בלילה. ישבתי...
4.80 star(s) 5 דירוגים
לקראת אירוע ומחפשים מזכרת שקולעת בול? קבלו כמה טיפים.
נדיר בימינו להשתתף באירוע, בין אם אירוע עסקי ובין אם אירוע משפחתי, ולצאת ממנו ללא מזכרת ממותגת. מזכרת משרתת את שני הצדדים, המשתתפים מרגישים שהם...
אמנות לא מדפיסים ברוטציה!
עוד פרק בסדרת ההבאה לדפוס שכל גרפיקאי חייב ללמוד, והפעם: מדוע הצבעים יצאו שונים כשעברנו להדפיס ברוטציה? פרק משלים על ההבדלים בין דפוס שטוח ודפוס...
שבת שלום שדה...גיט שאבעס אדמה!
סיימתי במכללת פרוג קורס צילום!!! פרוג זה משפחה לכל דבר!! שעות של הנאה ולימוד ... נהניתי מכל שניה! שהייתי צריכה להחליט על פרויקט גמר, כבר היה לי...

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
המדפסת לא מושכת דפים
מדובר על דסק-ג'ט של HP
על כל דף ודף היא עוצרת את ההדפסה וטוענת שיש דפים ואז צריך ללחוץ אוקיי ולדחוף את הדף מאחורה כדי שיכנס
בתודה מראש

כובע הנזיר

משתמש פעיל
תקלה מוכרת במדפסת הזאת.
יש פתרון, חפש ביוטיוב. אם זכור לי נכון, קשור לאיזה חלק קטן בסוף אחת הדפנות של מגירת הנייר.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
תקלה מוכרת במדפסת הזאת.
יש פתרון, חפש ביוטיוב. אם זכור לי נכון, קשור לאיזה חלק קטן בסוף אחת הדפנות של מגירת הנייר.
לא מצאתי.
אולי איני יודע איך לחפש.
אשמח אם מישהו יודע עוד פרטים

כובע הנזיר

משתמש פעיל
שאלתי פה שוב, צריך לפרק את המכונה, גלגל שיניים מאחורה, לא במגירה עצמה.
תנסה לחפש עם שם המדפסת + does not pull paper

ctrl-p קונטרול פי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
יש לך משהו תקוע במערכת של הדפים אם תרצה הדרכה מפורטת תפנה ל- T039503320 בגיימייל

אולי מעניין אותך גם...

אוהבים נוגט? גם אנחנו! כדורי שוקולד-נוגט
אצלנו אוהבים נוגט בכל צורה שהוא. אבקה, קרם, עוגה, שוקולד, משקה... מסוג הדברים שכאשר אני מכינה אותם, אני מניחה אותה בהקפאה מתחת מגש עוף, או מאחור...
4 שאלות לאפיון רשימת תפוצה
אחד הכלים הנפוצים היום בשיווק, הוא רשימת תפוצה במייל. אוספים כתובות של אנשים שעשויים להתעניין בשירות שלכם - למשל באמצעות 'מדריך חינמי' להורדה...
הגמש והשתמש
מי מאתנו לא מחבב אנשים גמישים? אני לא מדברת על גמישות פיזית כזו שמותחת את המפרקים לכל עבר, אלא לגמישות תודעתית, התנהגותית. החיים דינאמיים...
המדריך לצביעת הבית
במאמר זה ננסה לתאר דרך פעולה של צביעה סטנדרטית. שלב א. הכנת השטח לפרוייקט, שזה אומר הדבקת נייר דבק על הפלנים, מסגרות חלון, פינות רהיטים ועוד. כמו...
4.00 star(s) 1 דירוגים

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

702

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח הסעות ושליחויות

לוח דרושים

למעלה