מדפסת משתלמת היתכן?

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
האם יש דבר כזה מדפסת משתלמת להדפסת דפים בכמויות, שזה יכול לעלות יותר זול מבתי דפוס?

דפוס נטו

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אין מדפסת ביתית שבה המחיר לדף יהיה זול יותר מהמחיר שבתי הדפוס משלמים.
אם יהיה יותר זול מהמחיר שבית הדפוס גובה ללקוחות? זו כבר שאלה אחרת, ותלויה במחיר שהדפוס גובה מלקוחותיו.
ועדיין, אם מדובר בכמויות גדולות, המחיר שהדפוס גובה מכם יהיה לכאו' יותר זול מהמחיר שתשלמו אם תדפיסו בעצמכם.

אב"ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
האם יש דבר כזה מדפסת משתלמת להדפסת דפים בכמויות, שזה יכול לעלות יותר זול מבתי דפוס?
בוודאי שיש!
יש לי מדפסת ביתית של חברת בראדר אני משלם על הדיו בערך 2 אגו' לעמוד.
יש להם גם מדפסות תעשייתיות שההדפסה בהם קצת יותר זולה.

(הסתייגות: כל הנ"ל מדובר בהדפסות של עד מאות דפים לשבוע. אם יש לך הדפסה חד פעמית של אלפי דפים מסתבר שתצליח למצוא דפוס זול יותר)

דפוס - בסיס

משתמש צעיר
במדפסות שחור לבן מסתבר שיש
בצבעוני, זה מאד תלוי באיכות, אבל כמעט לא תמצאו מדפסת לכרומו בגודל אי 3 שיוצא יותר זול מהדפוס.

y10000

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בוודאי שיש!

(הסתייגות: כל הנ"ל מדובר בהדפסות של עד מאות דפים לשבוע. אם יש לך הדפסה חד פעמית של אלפי דפים מסתבר שתצליח למצוא דפוס זול יותר)
האם כאשר אתה שולח נגיד 500 עמודים אתה צריך לשבת/ לטפל ולבדוק או שאתה שולח ושוכח ואחרי כמה דקות הכל מוכן

אב"ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
האם כאשר אתה שולח נגיד 500 עמודים אתה צריך לשבת/ לטפל ולבדוק או שאתה שולח ושוכח ואחרי כמה דקות הכל מוכן
בגדול שולח - ושוכח.
מה שכן, זה לוקח זמן, בערך 30-40 עמודים לדקה. ואם זה דו"צ זה לוקח יותר מכפול זמן.
וגם בכמויות גדולות הוא לפעמים עושה לעצמו הפסקות לנוח - אם הוא מתחמם מידי.
בסך הכל זה מדפסת ביתית. יש להם מדפסת תעשייתית שמדפיסה יותר מהר וגם לא צריכה לנוח. המחיר בהתאם.

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בוודאי שיש!

2 אגורות? או 20 אגורות?

אב"ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

דפוס צילום ראשון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כל מדפסת לייזר {ש/ל וצבע} ברכישה של טונרים/תופים חלופיים אתה תגיע לעלויות זולות יותר מבית דפוס מדבר מניסיון
העניין כמה תקלות העניין הזה יעשה לך והאם שווה את החיסכון

DESIGNIK

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
לנו יש מדפסת פוטו שאמנם מוציאה תוצאות מעולות אבל לא משתלמת מבחינת העלויות והאיטיות שלה.
אנחנו שוקלים להשכיר מכונה ולשלם לפי פעימה
נשמח לשמוע מהניסיון מה האופציות המועודפות מבחינת איכות ההפסה וחברה שהכי נח לעבוד איתה.

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אם אפשר לעשות לי סדר:
אני מדבר על הדפסה ביתית שתהיה יותר משתלמת מהמחירים שבית דפוס נותנים (גם שעושים לי מחיר שזה בכמות) יש דבר כזה אפילו לא ברמה של 2 אגורות אלא אפילו קצת יותר: מה העלות של מדפסת כזו? האם יכולים להיות בה תקלות?

דפוס צילום ראשון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מדפסת לייזר A4 ש/ל יכולה להגיע למחיר של 500 שח
וטונר של 5000 דף 150-300 שח

אב"ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אם אפשר לעשות לי סדר:
אני מדבר על הדפסה ביתית שתהיה יותר משתלמת מהמחירים שבית דפוס נותנים (גם שעושים לי מחיר שזה בכמות) יש דבר כזה אפילו לא ברמה של 2 אגורות אלא אפילו קצת יותר: מה העלות של מדפסת כזו? האם יכולים להיות בה תקלות?
יש לי מדפסת בראדר ביתית, הזרקת דיו, צבעוני. עלתה 500 ש"ח.
סט של דיו עלה לי 50 ש"ח ל2000 עמודים.
בשימוש כבר כשלושה חודשים. בינתיים ללא בעיות.

אב"ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לנו יש מדפסת פוטו שאמנם מוציאה תוצאות מעולות אבל לא משתלמת מבחינת העלויות והאיטיות שלה.
אנחנו שוקלים להשכיר מכונה ולשלם לפי פעימה
נשמח לשמוע מהניסיון מה האופציות המועודפות מבחינת איכות ההפסה וחברה שהכי נח לעבוד איתה.
יש את דוקטור טונר בבני ברק.
יש להם מגוון אפשרויות השכרה/ליסינג
שירות מעולה!
0795671032

דפוס נטו

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם רוב ההדפסות שלך 'רגילות' (לא הדפסת שטח מלאה)
ואם רוב ההדפסות שלך לא דחופות ולא מפריעה לך מהירות ההדפסה
ואם לא אכפת לך להתעסק פה ושם עם המדפסת (להכניס דפים, לשחרר תקיעות, להחליף טונרים וכו')
ואם אתה לא צריך בד"כ פונקציות מיוחדות (סיכות, חירור, קיפול וכו')
ואם רוב ההדפסות שלך כבר מעומדות
אז לך על מדפסת ביתית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה