דרוש מידע מדפסת לייזר משולבת צבעונית.. המלצות..

רחל ז.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
שופט/ת באתגר דריבל
רחל ז, אשמח לדעת מה קנית בסוף, מחפשת גם כגרפיקאית לתמונות מחזור לגנים וכד'...
עדין לא קניתי
היתה לי ברדר ממש לא מוצלחת

רחל ז.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
שופט/ת באתגר דריבל
דיברנו על זה בעבר אבל לא יצאתי עם משהו ברור אז הדברים נשארו באויר (וההדפסות נשלחו לדפוס....)
אני מחפשת מדפסת טובה ואיכותית להדפסת טקסטים עם תמונות
חובה לייזר כדי שלא יימרח
ושעלויות הדיו לא יהיו גבוהות מידי
ועדיף שתהיה אופציה לכרומו אבל לא חובה
ואני רוצה לפני הרכישה להדפיס עמוד אחד
(יש לי נסיון לא טוב)

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
דיברנו על זה בעבר אבל לא יצאתי עם משהו ברור אז הדברים נשארו באויר (וההדפסות נשלחו לדפוס....)
אני מחפשת מדפסת טובה ואיכותית להדפסת טקסטים עם תמונות
חובה לייזר כדי שלא יימרח
ושעלויות הדיו לא יהיו גבוהות מידי
ועדיף שתהיה אופציה לכרומו אבל לא חובה
ואני רוצה לפני הרכישה להדפיס עמוד אחד
(יש לי נסיון לא טוב)
יש ב: 2500 ש"ח לייזר צבעוני טונרים יעלה לך אח"כ ל- 6900 דף עולה 370 ש"ח בשחור זה 6300 דף.
אחריות ל3 שנים
זה הכי זול גם בעליות של המתכלים

3524

משתמש מקצוען
מניסיון שלנו, עברנו הרבה מאוד מדפסות, והמסקנה שלנו היתה שאין מדפסת לייזר צבעונית ביתית שתהיה מספיק ידידותית. הביתיות עדינות ושבירות, מלאות תקלות ונזילות, וההתעסקות איתם מתישה. לייזר צבעוני צריך להיות מאסיבי, יצוק וגדולללל כדי שהחלקים שלו יהיו עמידים. בקיצער, מוסדי. לא ביתי.

מאז שעברנו ממדפסת לייזר צבעונית (האחרונה שהיתה לנו היתה של סמסונג) למדפסת טנק של אפסון, אין מה להשוות בכלל. ידידותי, איכות מעולה, אפס תקלות ונזילות, חיסכון ענק בחומרים מתכלים. - ולא, לא נמרח לנו אף דף בינתיים האחרונות. הכל יוצא יבש, צבעים חיים, עד כדי שלא יאומן שזה הודפס במדפסת ביתית.

מה שנכון, פעם בתקופה צריכים להפעיל ניקוי אוטומטי כדי למנוע עיוותים בהדפסה.

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
מניסיון שלנו, עברנו הרבה מאוד מדפסות, והמסקנה שלנו היתה שאין מדפסת לייזר צבעונית ביתית שתהיה מספיק ידידותית. הביתיות עדינות ושבירות, מלאות תקלות ונזילות, וההתעסקות איתם מתישה. לייזר צבעוני צריך להיות מאסיבי, יצוק וגדולללל כדי שהחלקים שלו יהיו עמידים. בקיצער, מוסדי. לא ביתי.

מאז שעברנו ממדפסת לייזר צבעונית (האחרונה שהיתה לנו היתה של סמסונג) למדפסת טנק של אפסון, אין מה להשוות בכלל. ידידותי, איכות מעולה, אפס תקלות ונזילות, חיסכון ענק בחומרים מתכלים. - ולא, לא נמרח לנו אף דף בינתיים האחרונות. הכל יוצא יבש, צבעים חיים, עד כדי שלא יאומן שזה הודפס במדפסת ביתית.

מה שנכון, פעם בתקופה צריכים להפעיל ניקוי אוטומטי כדי למנוע עיוותים בהדפסה.
מזדהה עם כל מילה שלך,
כך גם כתבתי בעבר. מה שכן 2 דברים ברשותך לתועלת כולם.
1. איזה דגם?
2. האם כשאתה מדפיס צבעוני ואח"כ נשפך על זה משהו זה גם לא נמרח?

3524

משתמש מקצוען
מזדהה עם כל מילה שלך,
כך גם כתבתי בעבר. מה שכן 2 דברים ברשותך לתועלת כולם.
1. איזה דגם?
2. האם כשאתה מדפיס צבעוני ואח"כ נשפך על זה משהו זה גם לא נמרח?
1. יש לנו דגם 14150 L של אפסון

2. לא זכור כרגע, כנראה שלא קורה הרבה. לנסות להרטיב דף?

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האם יש הגדרה במדפסות הזרקת דיו, שכשאשר מדפיסים צבעוני, את מה ששחור שישתמש רק בשחור?
למשל, אני עושה רקע 30% אפור, אבל המדפסת מוציאה את זה גוון ירקרק 'משהו'. זאת אומרת שאת האפור היא הדפיסה בשילוב בצבעים. למה?
בלייזר לא ידוע לי שזה קורה.

Y578

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש לי מדפסת של שחור לבן, לייזר של ברזר כבר כעשור שנים וב"ה מאד מרוצה.
כגרפיקאית שצריכה לעמוד כל הזמן מול הדפוס וזה בלבול מח גדול בפרט בתקופה כזו... חושבת על הכיוון של קניית מדפסת. השימוש הוא בעיקר לגנים- תמונות מחזור, פולדרים, לוחות שנה, מדבקות וכד'... כלומר גם שילוב של תמונות.
מה מומלץ וכמה יוצא הדפסה לדף אחד?

רחל ז.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
שופט/ת באתגר דריבל
1. יש לנו דגם 14150 L של אפסון

2. לא זכור כרגע, כנראה שלא קורה הרבה. לנסות להרטיב דף?
אשמח אם תרטיב דף תעדכן
(מספיק שחור לבן)

רחל ז.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
שופט/ת באתגר דריבל

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
האם יש הגדרה במדפסות הזרקת דיו, שכשאשר מדפיסים צבעוני, את מה ששחור שישתמש רק בשחור?
למשל, אני עושה רקע 30% אפור, אבל המדפסת מוציאה את זה גוון ירקרק 'משהו'. זאת אומרת שאת האפור היא הדפיסה בשילוב בצבעים. למה?
בלייזר לא ידוע לי שזה קורה.
אין הבדל בין לייזר להזרקה דיות בעניין הנ"ל, כשמדפיסים צבעוני אפור הוא משתמש בצבע! אם אתה רוצה שהוא לא ישתמש בצבע תדפיס אפור ותבחר שחור לבן

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אין הבדל בין לייזר להזרקה דיות בעניין הנ"ל, כשמדפיסים צבעוני אפור הוא משתמש בצבע! אם אתה רוצה שהוא לא ישתמש בצבע תדפיס אפור ותבחר שחור לבן
הענין הוא שבדף עצמו יש אלמנטים צבעוניים שאני רוצה שיצאו צבעוני, אבל מה שהגדרתי אפור שישאר אפור וישתמש רק בשחור. השימוש שלו בצבע נותן לזה מראה ירקרק קל.

מדוע הוא לא נאמן להוראות הקובץ?
זה קובץ שיוצא מאינדיזיין, ופורמט הצבעים שלו מוגדר בצורה תקינה לפי CMYK, והאפור הוא שחור נטו 30%

אם הוא מערבב שם צבע זה לכאורה או תקלה, או הגדרה שניתנת לשינוי ולהגדרה נכונה.
השאלה איך אפשר להגיע למי שמתמחה בהגדרות האלו שיצביע על הנקודה.

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
יש לי מדפסת של שחור לבן, לייזר של ברזר כבר כעשור שנים וב"ה מאד מרוצה.
כגרפיקאית שצריכה לעמוד כל הזמן מול הדפוס וזה בלבול מח גדול בפרט בתקופה כזו... חושבת על הכיוון של קניית מדפסת. השימוש הוא בעיקר לגנים- תמונות מחזור, פולדרים, לוחות שנה, מדבקות וכד'... כלומר גם שילוב של תמונות.
מה מומלץ וכמה יוצא הדפסה לדף אחד?
אם זה ממש דפי תמונה מומלץ על מדפסת תמונה אמור לעלות באזור ה--2000 ש"ח
לגבי כמה יוצא דף הדפסה זה תלוי איזה כמות דיו על הדף כמובן.
נורמלי עלות של דיו של מדפסת כזו זה לפי ממוצע של 70 ש"ח ל-5500 דף החישוב הוא לפי 5% מהדף ז"א שדף תמונה צבעוני מלא הוא בערך 10 דף

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
מדוע הוא לא נאמן להוראות הקובץ?
זה קובץ שיוצא מאינדיזיין, ופורמט הצבעים שלו מוגדר בצורה תקינה לפי CMYK, והאפור הוא שחור נטו 30%

אם הוא מערבב שם צבע זה לכאורה או תקלה, או הגדרה שניתנת לשינוי ולהגדרה נכונה.
השאלה איך אפשר להגיע למי שמתמחה בהגדרות האלו שיצביע על הנקודה.
דיו תואם או מקורי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה