מדפסת זולה וטובה

אברךליטאי

משתמש מקצוען

‏‏לכידה.JPG

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
זה הדיו לסוג מדפסת זו ב 33 ש"ח
א. זה ל-1000 דף בלבד, בעוד טונר אחר בד"כ מגיע ל-2000 או 3000.
ב. במדפסות ברדר, ככל שידוע לי ההחלפה של הטונר היא בשני חלקים, יש החלפה רק של המחסנית טונר בלבד ללא הגלגלים (שהוא החלק היקר) ולכן זה זול מאד, ומידי פעם (אולי כל פעמיים שמחליפים טונר או יותר) צריך להחליף את כל התוף, וזה כמדומני שחייבים מקורי, וזה חלק הרבה יותר יקר (יכול להגיע כמעט למחיר המדפסת), ולכן כדאי לברר כל זאת מראש. כאמור מדובר במדפסות ברדר בלבד.

אברךליטאי

משתמש מקצוען
א. זה ל-1000 דף בלבד, בעוד טונר אחר בד"כ מגיע ל-2000 או 3000.
ב. במדפסות ברדר, ככל שידוע לי ההחלפה של הטונר היא בשני חלקים, יש החלפה רק של המחסנית טונר בלבד ללא הגלגלים (שהוא החלק היקר) ולכן זה זול מאד, ומידי פעם (אולי כל פעמיים שמחליפים טונר או יותר) צריך להחליף את כל התוף, וזה כמדומני שחייבים מקורי, וזה חלק הרבה יותר יקר (יכול להגיע כמעט למחיר המדפסת), ולכן כדאי לברר כל זאת מראש. כאמור מדובר במדפסות ברדר בלבד.

1. זה שזה רק ל1000 דף זה מצוין כי אפילו יחסית זה שווה
2. למה צריך להחליף את התוף? וכמה הוא עולה

ממ"ד

משתמש מקצוען
מנסיון של 4 שנים!!!!
מדפסת בראדר 1810 צריך טונר תואם 1050.
עלות הטונר באתר זאפ, עומד על סך 33 ש"ח.
הטונר מחזיק המון, באזור ה 1000 דף.

סמינר דוד

משתמש מקצוען
וצריך גם להחליף כל הזמן תוף, מה אתה אומר מנסיונך?
יש לי מדפסת 1810, החלפתי תוף אחרי כשנתיים, המדפסת עבדה הרבה במהלך השנתיים. החלפתי את התוף, אחרי שהדפים היו יוצאים לא נקיים, מלאים נקודות דיו.

ואחרי החלפת התוף, לא יודעת אם יש קשר או לא, גם לא זוכרת אם זה היה מיד או אחרי כמה חודשים, הכנסתי טונר תואם, שעולה לי 90 ש"ח, והוא עשה לי הרבה בעיות, מאוד מהר המדפסת אומרת להחליף טונר, ובלי זה היא לא עובדת, התקשרנו לתמיכה של ברדר, והם לא מוכנים לעזור כשמדובר בטונר לא מקורי.

ומספיק אם אומר, שבתחילת השנה, אמצע אלול, היו לי 3 טונרים תואמים חדשים, שלושתם לא עובדים.

קניתי מקורי, וזה יקר, יותר מפי 2, לא זוכרת כמה עלה, אבל המדפסת עובדת ללא בעיות.

ובכל זאת, נשמע מעניין, אם אתם משתמשים בטונר של 1050, והוא עובד, אני הולכת להזמין אחד, ולבדוק את העבודה אתו.

ממ"ד

משתמש מקצוען
יש לי מדפסת 1810, החלפתי תוף אחרי כשנתיים, המדפסת עבדה הרבה במהלך השנתיים. החלפתי את התוף, אחרי שהדפים היו יוצאים לא נקיים, מלאים נקודות דיו.

ואחרי החלפת התוף, לא יודעת אם יש קשר או לא, גם לא זוכרת אם זה היה מיד או אחרי כמה חודשים, הכנסתי טונר תואם, שעולה לי 90 ש"ח, והוא עשה לי הרבה בעיות, מאוד מהר המדפסת אומרת להחליף טונר, ובלי זה היא לא עובדת, התקשרנו לתמיכה של ברדר, והם לא מוכנים לעזור כשמדובר בטונר לא מקורי.

ומספיק אם אומר, שבתחילת השנה, אמצע אלול, היו לי 3 טונרים תואמים חדשים, שלושתם לא עובדים.

קניתי מקורי, וזה יקר, יותר מפי 2, לא זוכרת כמה עלה, אבל המדפסת עובדת ללא בעיות.

ובכל זאת, נשמע מעניין, אם אתם משתמשים בטונר של 1050, והוא עובד, אני הולכת להזמין אחד, ולבדוק את העבודה אתו.
מה היית משתמשת עד היום, אם לא ב 1050?

ממ"ד

משתמש מקצוען
אבל היא לא לייזר.
אני מחפש משהו מהיר באיכות טובה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה