עזרה מדיח כלים בוש או Miele ?

יוספי

משתמש צעיר
לי יש של אינטגרלי של מילה כמה חודשים, מדיח את הכלים בצורה מעולה, הייבוש בסוף - קצת פחות מרוצה (יתכן שאפשר לכוון את זה - לא היה לי זמן לבדוק מולם), בדגם שיש לי (לא יודע אם זה אחרת בדגמים אחרים שלהם) אין חיווי על סיום העבודה מלבד צפצוף ממש שקט שלא עוזר הרבה
מעבר לזה אין תלונות....
אין לי ניסיון עם מדיח של בוש

eli3434

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
הייבוש בסוף - קצת פחות מרוצה (יתכן שאפשר לכוון את זה - לא היה לי זמן לבדוק מולם), בדגם שיש לי (לא יודע אם זה אחרת בדגמים אחרים שלהם)
בכלי מתכת או פלסטיק?
כי אם זה בפלסטיק, כל המדיחים לא מייבשים אותם.

רידי

משתמש מקצוען
לי יש של אינטגרלי של מילה כמה חודשים, מדיח את הכלים בצורה מעולה, הייבוש בסוף - קצת פחות מרוצה (יתכן שאפשר לכוון את זה - לא היה לי זמן לבדוק מולם), בדגם שיש לי (לא יודע אם זה אחרת בדגמים אחרים שלהם) אין חיווי על סיום העבודה מלבד צפצוף ממש שקט שלא עוזר הרבה
מעבר לזה אין תלונות....
אין לי ניסיון עם מדיח של בוש
איזה גם יש לך? וכמה הוא עולה?

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מחפשת מידע מניסיון אישי.
בחנות אמרו לי שמילה יותר טוב מבוש הגרמני.
אני חושבת שבכללי מילה זו חברה מעולה, ידוע לי באופן אישי על מכונת כביסה, אבל יקרה משמעותית.
השאלה אם צריך את זה.

זהבית87

משתמש מקצוען
יש לי מדיח AEG ואני ממש מרוצה
קניתי בחגים, למרות שהוא היה חסר במלאי והציעו לי לקחת בוש, לא הסכמתי. ואני ממש שמחה בהחלטה
קניתי אחרי כמה המלצות

echadmishishim

משתמש מקצוען
יש לי מדיח AEG ואני ממש מרוצה
קניתי בחגים, למרות שהוא היה חסר במלאי והציעו לי לקחת בוש, לא הסכמתי. ואני ממש שמחה בהחלטה
קניתי אחרי כמה המלצות
אני יכולה לשאול איזה דגם ומה הממחיר?
גם להורים שלי יש כבר שנתיים את הAEG והם ממש מרוצים
לא שמעתי כאן אף אחת ממליצה לכן חשבתי על מילה....
תודה על ההמלצה

echadmishishim

משתמש מקצוען
לא יודעת בEAG ההורים שלי יכולים להשאיר את הכלים אחרי ההפעלה כמה ימים בפנים כשפותחים הכל יבש ונקי....
לא צריך לפתוח שום דלת כדי שהכלים יתיבשו

echadmishishim

משתמש מקצוען
מחפשת עוד המלצות או על EAG או מילה
הבנתי שבEAGגם קופסאות פלסטיק יוצאים לא שומניים ויבשים לגמרי

זהבית87

משתמש מקצוען
אני יכולה לשאול איזה דגם ומה הממחיר?
גם להורים שלי יש כבר שנתיים את הAEG והם ממש מרוצים
לא שמעתי כאן אף אחת ממליצה לכן חשבתי על מילה....
תודה על ההמלצה

דגם FSB52917Z

לא זוכרת מחיר
קניתי בשיא החשמל והמיזוג
אולי עלה קצת יותר מהבוש

לגבי פלסטיקים, לפעמים יבש לחלוטין ולפעמים לא

אולי מעניין אותך גם...