עזרה מגיל 12 ועד 120... ספר חדש: "בת של מצוה" (ומי כאן אינה 'בת מצוה'?)

lambrski

משתמש פעיל
עימוד ספרים
כשהבת שלי עמדה לפני בת המצוה שלה, לפני חודשיים, חיפשתי ספר טוב שיכין אותה לקראת המשך החיים הבוגרים שלה כבת ישראל. אבל אז התברר לי, שפשוט אין דבר כזה...
לקחתי את היוזמה לידיים ובהמון סייעתא דשמיא נוצרה היצירה שפרק לדוגמה ממנה מצורף למטה (לצד תוכן העניינים וההסכמות). זו יצירה שנוגעת בשפה קלילה וזורמת, שמתאימה לכל גיל, במגוון התחומים הרוחניים בעבודת ה', מזווית נשית מעצימה: מצוות ועבירות, יצר טוב ויצר רע, תפקיד האשה, תפילה, חסד, וכמובן כמה פרקים שמוקדשים לעצם המעבר מילדות לבגרות ושלל האירועים סביב המעבר הזה.
מומלץ מאד כמתנה ערכית לבת מצוה, וכן ללימוד משותף אמא-בת לקראת הכניסה לעול תורה ומצוות, למורות ומחנכות, ולכל מי שרוצה להעשיר את העולם הרוחני שלה.
וכפי שאמר לי הגה"צ רבי אורי וייסבלום שליט"א: זה ספר חובה לכל אשה ולכל בת!
מעוטר בהסכמותיהם של הגאון רבי דוד כהן שליט"א, הגאון רבי ישראל מאיר וייס שליט"א, הגה"צ רבי אורי וייסבלום שליט"א, הגאון רבי ישראל גנס שליט"א וביתו, הרבנית יפה תליט"א והרבנית קולדצקי תליט"א.
WhatsApp Image 2019-01-30 at 21.35.28.jpeg WhatsApp Image 2019-01-30 at 21.35.33.jpeg

קבצים מצורפים

• תוכן העניינים.pdf
    1.3 MB · צפיות: 264
  • פרק לדוגמה.pdf
    4.1 MB · צפיות: 391
  • הסכמות.pdf
    3.4 MB · צפיות: 111

מצוי

משתמש מקצוען
ראיתי את הספר בחנות , קרץ מהמדף
נראה לי שהיה כדאי שיהיה מנוקד
כדי לעודד קריאה
וזהו ספר לבת עם האם ולא לבד , כך נראה לי .

יישר כח על היוזמה והביצוע

lambrski

משתמש פעיל
עימוד ספרים
ראיתי את הספר בחנות , קרץ מהמדף
נראה לי שהיה כדאי שיהיה מנוקד
כדי לעודד קריאה
וזהו ספר לבת עם האם ולא לבד , כך נראה לי .

יישר כח על היוזמה והביצוע

התלבטתי בנושא של ניקוד, והתייעצתי, אבל בסופו של דבר הרוב טענו שזה יוצר רושם קצת ילדותי מדי... בגיל 12 בנות מסתדרות מצויין בלי ניקוד, ובגיל צעיר יותר - סביר להניח שהתוכן יהיה גבוה מדי...

שמחה לשמח

משתמש מקצוען
כשהבת שלי עמדה לפני בת המצוה שלה, לפני חודשיים, חיפשתי ספר טוב שיכין אותה לקראת המשך החיים הבוגרים שלה כבת ישראל. אבל אז התברר לי, שפשוט אין דבר כזה...
לקחתי את היוזמה לידיים ובהמון סייעתא דשמיא נוצרה היצירה שפרק לדוגמה ממנה מצורף למטה (לצד תוכן העניינים וההסכמות). זו יצירה שנוגעת בשפה קלילה וזורמת, שמתאימה לכל גיל, במגוון התחומים הרוחניים בעבודת ה', מזווית נשית מעצימה: מצוות ועבירות, יצר טוב ויצר רע, תפקיד האשה, תפילה, חסד, וכמובן כמה פרקים שמוקדשים לעצם המעבר מילדות לבגרות ושלל האירועים סביב המעבר הזה.
מומלץ מאד כמתנה ערכית לבת מצוה, וכן ללימוד משותף אמא-בת לקראת הכניסה לעול תורה ומצוות, למורות ומחנכות, ולכל מי שרוצה להעשיר את העולם הרוחני שלה.
וכפי שאמר לי הגה"צ רבי אורי וייסבלום שליט"א: זה ספר חובה לכל אשה ולכל בת!
מעוטר בהסכמותיהם של הגאון רבי דוד כהן שליט"א, הגאון רבי ישראל מאיר וייס שליט"א, הגה"צ רבי אורי וייסבלום שליט"א, הגאון רבי ישראל גנס שליט"א וביתו, הרבנית יפה תליט"א והרבנית קולדצקי תליט"א.
צפה בקובץ המצורף 437586 צפה בקובץ המצורף 437589
בהצלחה רבה!
נראה מצוין!

lambrski

משתמש פעיל
עימוד ספרים
רק בדיעבד גיליתי שהקבצים שצירפתי להודעה המקורית לא היו תקינים... לא מצליח לערוך, אז מצרף כאן את הקבצים התקינים...

קבצים מצורפים

• הסכמות.pdf
    2.1 MB · צפיות: 159
  • תוכן העניינים.pdf
    1.3 MB · צפיות: 155
  • פרק לדוגמה.pdf
    4.2 MB · צפיות: 362

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
נראה מהמם!!!!
בדיוק יש לי שתי בנות בגיל הזה!!!

איפה קונים וכמה עולה?

lambrski

משתמש פעיל
עימוד ספרים
כעיקרון אמור להיות בכל החנויות, אבל הספר יצא בהוצאת 'יפה נוף' כך שבחנויות שלהם זה הכי בטוח, גם מבחינת המחיר...

מחיר לצרכן 45 ש"ח.

yaakovh

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ספר חובה לכל בת ואם שאני מתפלא שלא יצא עד כה דבר כזה. יישר כח על היוזמה ועל ההשקעה ביד אמן בספר ובתוכן.
כמי שזכה לקרוא את הספר, אני מאמין שיש בת 12 שלפני קריאת הספר, ובת 12 למצוות אחרי קריאת הספר.
ספר יחיד מסוגו, שנותן לילדה בשפה קולחת ובהירה את הכלים הנדרשים להבין את המעמד שהיא נכנסת אליו, והופך את גיל הבת מצווה לדבר גדול ומרומם. עם המון תוכן רוחני שמוגש בכשרון רב, ברמה גבוהה, אבל בהתאם לגיל.
ואני עדיין אובייקטיבי למרות שזכיתי לאייר את כותרות הפרקים. (:

lambrski

משתמש פעיל
עימוד ספרים
ספר חובה לכל בת ואם שאני מתפלא שלא יצא עד כה דבר כזה. יישר כח על היוזמה ועל ההשקעה ביד אמן בספר ובתוכן.
כמי שזכה לקרוא את הספר, אני מאמין שיש בת 12 שלפני קריאת הספר, ובת 12 למצוות אחרי קריאת הספר.
ספר יחיד מסוגו, שנותן לילדה בשפה קולחת ובהירה את הכלים הנדרשים להבין את המעמד שהיא נכנסת אליו, והופך את גיל הבת מצווה לדבר גדול ומרומם. עם המון תוכן רוחני שמוגש בכשרון רב, ברמה גבוהה, אבל בהתאם לגיל.
ואני עדיין אובייקטיבי למרות שזכיתי לאייר את כותרות הפרקים. (:

אין מה להתפלא... השאירו משמים משהו בשבילי...

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נשמע טוב.
חושבת לקנות.

נעמי רבקה

משתמש פעיל
אוישש
אני מחכה בקוצר רוח שבת ה 8 שלי תהיה 'בת מצווה' כדי ללמוד יחד איתה את הספר הזה.
נראה מרתק!!!!
איזה יופי , אשרייך!
אני חושבת שזה ספר שגם אמא לבת שמונה יכולה להנות מקריאה בו בעצמה ולעצמה

גלידה

משתמש מקצוען
יש לי כבר 3 בנות מעל גיל בת מצוה, וכל פעם שברתי את הראש איפה אפשר למצור חומר להכין אותם שינוי מבחינה רוחנית. (אפילו שאתי על זה פה בפרוג)
ועד היום נשארתי עם החמצה שלא הכנתי אותם מספיק ראוי ובוגר.
ישר כח , אני בוודאות אקנה למרות שהבת הבאה עוד שנתיים בת מצווה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה