מגדל העמק מחיר למשתכן ועוד

למדן+

משתמש רשום
שלום רב אני אברך חרדי שזכיתי במסגרת הגרלות מחיר למשתכן דירה בפרויקט מעלה השקד במגדל העמק וקניתי שם דירה ומענין אם יש עוד חרדים שזכו שם ומתכוננים לגור שם ואם רוצים לפתוח קבוצה במייל וכדומה וסתם כך אם מישהו מכיר את מגדל העמק המצב שם חרדים חילונים וכו בדגש על השכונות החדשות קרית רבין

למדן+

משתמש רשום
מענין מה אתה יודע שאני לא יודע
1. אם אתה יכול לפרט באיזה מסגרת הם קנו מחיר למשתכן או שוק חופשי
2.כמה אתה מכיר
3. אם אתה יכול לפרט יותר במצב החרדיות בעיר בכלל ובקרית רבין בפרט
תודה

אדיר נוף הגליל

משתמש פעיל
מענין מה אתה יודע שאני לא יודע
1. אם אתה יכול לפרט באיזה מסגרת הם קנו מחיר למשתכן או שוק חופשי
2.כמה אתה מכיר
3. אם אתה יכול לפרט יותר במצב החרדיות בעיר בכלל ובקרית רבין בפרט
תודה
מגדל העמק זו עיר מאוד מסורתית דתית.
בתמונה רואים את קרית מגדל אור ואת השכונה החרדית של הרב דוד גרוסמן .
ישיבות כוללים חדרים. 30% חרדים . מגדל העמק קטנה 10 דקות הליכה אתה חוצה אותה לכל כיוון. התושבים החילונים הם מסורתית. אין שם חילוני קיצוני .
קנו שם במחיר למשתכן וגם רוכשים הרבה בעיר בדירות יד 2 . גם בשכונת נוף העמק
קרית רבין יותר רחוקה. רוב התושבים שם הם משפרי דיור מהותיקה .
אני התכוונתי לשכונה החדשה שסמוכה לקראת מגדל אור. חברת אדר מעמקים בנתה את הפרויקט שם חרדים רבים רכשו במחיר למשתכן . אבל בגדול מגדל העמק מתחרדת ככה שעשית השקעה בטוחה. מגדל העמק גם סמוכה לנוף הגליל שמתחרדת בקצב מואץ

קבצים מצורפים

• 270704.jpeg
    270704.jpeg
    KB 605.1 · צפיות: 42
נערך לאחרונה ב:

ייד

משתמש מקצוען
שלום רב אני אברך חרדי שזכיתי במסגרת הגרלות מחיר למשתכן דירה בפרויקט מעלה השקד במגדל העמק וקניתי שם דירה ומענין אם יש עוד חרדים שזכו שם ומתכוננים לגור שם ואם רוצים לפתוח קבוצה במייל וכדומה וסתם כך אם מישהו מכיר את מגדל העמק המצב שם חרדים חילונים וכו בדגש על השכונות החדשות קרית רבין
יש חבד, ויש גרוסמן,
אין קהילה חרדית קלאסית אברכי ליטאי או חסידי, וכמדומני שגם לא ספרדי ישיבתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה