מברשות בפוטושופ

איל עיצובים

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
בבקשת עזרה
כבר כמה פעמים העלו כאן מברשות ואני לא יודעת כיצד אני מוסיפה אותם לתוך התוכנה.
וחוץ מזה למשיהו יש מברשות בצורת לב היו לי הרבה וכוון ששידרגו לי את המחשב ושמו פוטושופ חדש אין לי אותם ואני זקוקה להם
האם יש מישהו/יא שיכולה להעלות לי אותם ולתת לי הסבר כיצד מתקינים אותם?

איל עיצובים

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תודה שהתייחסת
אבל עדיין אני לא מצליחה להוסיף רציתי להוסיף את המברשות שנתנו שם. נכנסתי לעריכה מנהל קבוע ושם יש טען מברשות ופותח לי תיבה ואני לא מצליחה להגיע למברשות כבר שמרתי אותם בשולחן עבודה שלי אבל זה לא מופיע בתיבה שנפתחה לי אשמח מאד עם תוכלו לעזור לי

איל עיצובים

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אולי לא מופיעה לי בתיבה שצריך להוסיף את המברשות כלום כיון שסוג המברשות שהעלו שם הם PNG ובתיבה שנפתחה כתוב מברשות RAR
בבקשה זה דחוף יש מישהו שיכול להביר אשי לרעהו יעזורהו....

דאבל אימפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
צריך לחלץ את המברשות.
בשלב שני להכניס אותם לתיקיית אדובי: בתוך program files, אח"כ adobe psאח"כ presets ושם יש תיקיית מברשות.

איל עיצובים

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תודה רבה מצאתי את תיקית המברשות
השאלה היא מה לבחור בחילוץ . חילוץ עצמי או חילוץ אל
שוב תודה תודה

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אפשר להטעין מברשות גם בלחיצה כפולה עליהן.
רק צריך לזכור אחר כך לשמור את השינויים וההוספות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה