מברר לגבי מכונה של חצי גליון זולה

פרשי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שמעתי שיש בשוק מכונה שעלות ההדפסה של החצי גליון גם בבודדים הוא זול
האם יש למישהו מושג איזו מכונה מדובר? הבנתי שזה לא מכונה לפי מטרים, רק כמו דיגיטלי לגודל חצי גליון
אודה לכל מידע בנושא
בתודה

יוחנן ק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
UX UI
HP אינדיגו
ההדפסה זולה
המכונה לא כל כך ...

דפוס צילום ראשון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
HP אינדיגו
ההדפסה זולה
המכונה לא כל כך ...
גם ההדפסה לא הכי זולה בהתחשב בעובדה שיש להם את עניין הביטוח החודשי למכונה שהוא לא זול בכלל ושם משלמים פעימת מונה על כל צבע בנפרד

דפוס צילום ראשון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אתהה מבקש משהו שלא קיים
הדבר היחיד שיכול לתת לך פתרוך חלקי זה פלוטר מדפיס אבל שם זה רק על נייר נ"ע/מלוטש לא על כרומו
במידה ותהייה מעוניין דבר איתי 052-8584440

fastprint

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
שמעתי שיש בשוק מכונה שעלות ההדפסה של החצי גליון גם בבודדים הוא זול
האם יש למישהו מושג איזו מכונה מדובר? הבנתי שזה לא מכונה לפי מטרים, רק כמו דיגיטלי לגודל חצי גליון
אודה לכל מידע בנושא
בתודה
תוכל להדפיס אצלנו ברשתנו מכונת אינדיגו חצי גיליון 2₪ לחצי מינימום הזמנה 200₪ לפרטים 052-6121706 fastprint78 אסור לפרסם מייל

haiosi

משתמש פעיל
יש את המכונה הזו ל"דפוס העיר העתיקה" בירושלים. אני הדפסתי אצלם בזה ויצא מהר ואיכותי. היתרון של המכונה הזו, הוא שבשביל שייצא מחיר זול לא צריך לעשות 1000 עותקים מאותו קובץ, אלא אפשר לעשות 1000 עותקים של כמה סוגי קבצים (אני למשל הדפסתי 14 סוגי פלקטים שונים - ומכל אחד 70 עותקים), וזה יוצא ממש זול. ייצא לי בערך 2.5 ש"ח ליחידה (אולי פחות אני לא הכי זוכר).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה