מבקש עזרה בזיהוי צוואר בקבוק

yosefhaim18

משתמש פעיל
שלום וברכה.
אני עובד עם אינדיזיין cc 14 , שהיא תוכנה כבדה.
רכשתי באחרונה מחשב חדש עם כונן SSD וכן 16 GB זכרון RAM וכן מעבד I7 על מנת לשפר את הביצועים של אינדיזיין.

אכן הביצועים שופרו, אך בפעולות מסויימות התוכנה אינה מגיבה מיידית אלא כעבור שניה או שתים.
ניסתי לראות מהו הגורם המעכב, ולא הצלחתי לזהות.
מבדיקה שלי במנהל המשימות ברגע של פעולה שהמחשב אינו מגיב מיידית, אינני רואה שום אחד מהמאפיינים שעולה מעל 41% שימוש, לא מעבד ולא זכרון RAM וכו' (מצורפת תמונה).

אם כן מה הוא הגורם לתגובה איטית קצת בתוכנה?

קבצים מצורפים

• 1.jpg
    1.jpg
    KB 318.4 · צפיות: 48

yosefhaim18

משתמש פעיל
אפשר קצת הסבר למה אין התייחסות לשאלה?

אין מי שיודע תשובה ?

או שהשאלה לא מנוסחת ברור?

yosefhaim18

משתמש פעיל
בתמונה שצירפתי ממנהל היישומים ניתן לראות כי כרטיס המסך אינו מנצל יותר מ 30% מיכולתו

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
אכן הביצועים שופרו, אך בפעולות מסויימות התוכנה אינה מגיבה מיידית אלא כעבור שניה או שתים.
הבעיה שלך היא שנייה או שתיים, רק בפעולות מסוימות, נכון?
לא התעסקתי עם אינדיזיין הרבה, ובוודאי לא כבעל מקצוע.
קשה על פי התיאור הזה להבין מה ומהיכן בדיוק הבעיה, הכל נראה באמת בסדר.
אולי זהו באג בתוכנה ועדכונים יפתרו את זה? (התוכנה מעודכנת?)
האם בהגדרות מקצים זיכרון ראם ספציפי לתוכנה באופן ידני?

עצתי היא, תשאל בפורום מעמדים, אם מישהו נתקל בזה ואולי פשוט ככה זה

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
ראיתי זאת, והתכוונתי בתוך הטווח של גרסה 14. נראה אמנם שהגרסה האחרונה היא 15, אך עדיין בד"כ יש עדכונים בתתי גרסאות, עד שהגרסה לא נתמכת יותר.
אני לא בקיא בגרסאות או בתאריכי תפוגה שלהן.
ועדיין ממליץ לברר אצל המשתמשים ה'כבדים' והמנוסים בתוכנה, האם זו בעיה שכיחה ואם כן, אם היא נפתרה בגרסאות חדשות יותר.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
את זה צריך לבדוק בכרטיס הביצועים אצל איזה תת משימה זה נתקע.
או להוציא דאמפ במהלך התקיעה/מיד לאחריו.
ולנתחו.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
התוכנה והמסמכים שלך נמצאים על כונן מהיר? שתיהם?

bris

משתמש סופר מקצוען
שלום וברכה.
אני עובד עם אינדיזיין cc 14 , שהיא תוכנה כבדה.
רכשתי באחרונה מחשב חדש עם כונן SSD וכן 16 GB זכרון RAM וכן מעבד I7 על מנת לשפר את הביצועים של אינדיזיין.

ניסתי לראות מהו הגורם המעכב, ולא הצלחתי לזהות.
מבדיקה שלי במנהל המשימות ברגע של פעולה שהמחשב אינו מגיב מיידית, אינני רואה שום אחד מהמאפיינים שעולה מעל 41% שימוש, לא מעבד ולא זכרון RAM וכו' (מצורפת תמונה).

אם כן מה הוא הגורם לתגובה איטית קצת בתוכנה?
בניחוש בלי בדיקה הייתי אומר שזה בגלל שהתוכנה מאוד ישנה

במיוחד בid , בגירסאות הישנות הוא לא היה בכלל 64ביט , ולכן הוא משתמש רק במעט זיכרון בסהכ, כמו שרואים לכאו בתמונה

אני הייתי ממליץ דבר ראשון לנסות עם גירסה חדשה של id, רצוי כמה שיותר מעודכנת, זה לא מחייב להסיר את הקודמת , אפשר לשים במקביל כמה גירסאות של ןג

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים

במיוחד בid , בגירסאות הישנות הוא לא היה בכלל 64ביט , ולכן הוא משתמש רק במעט זיכרון בסהכ, כמו שרואים לכאו בתמונה

אני הייתי ממליץ דבר ראשון לנסות עם גירסה חדשה של id, רצוי כמה שיותר מעודכנת, זה לא מחייב להסיר את הקודמת , אפשר לשים במקביל כמה גירסאות של ןג
CC 2014 קיים בגירסת 64 BIT
התקנה של גירסה מתקדמת יותר באמת יכולה לעזור

@yosefhaim18האם מותקנת לך תוכנה כלשהי של אדובי במחשב שיותר מעודכנת מCC2014?
הקובץ יושב לא בדיסק און קי נכון?

yosefhaim18

משתמש פעיל

התוכנה בה אני עובד היא cc 14 בגירסא של 64 ביט.
בימים האחרונים הורדתי את הגירסה החדשה 15, שהיא הגירסה האחרונה והמעודכנת ביותר, והתקנתי אותה, וגם היא גירסת 64 ביט, וגם בגירסה זו במספר פעולות מסויימות אינה מגיבה בזמן אמת, למרות שעדיין ישנם משאבים פנויים.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
בקייצור אין לך תקלה.
אינדיזיין זה לא וורד, ולכן יש פעולות שלוקחות זמן כמו 2-3 שניות, גם אם המעבד לא על המקסימום וגם אם יש מספיק זיכרון וכו'.
ככה תיכנתו את התוכנה, יש פעולות שלוקחות שניה או שתיים, וככה עובד החישוב של זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה