עזרה מבקשת חוות דעת בתחום הגרפיקה, אשמח שמישהי תעלה את בקשתי בפורום של הגרפיקאיות. תודה

316

משתמש רשום
"ותשועה ברב יועץ" אני מתלבטת ואשמח לשמוע את דעתך,הכל בוורד.. מבקשת לא להתייחס לביצוע אלא לרעיון. בתודה מראש
הראשון- מינימלי מדגיש את הצמיחה ובמרומז את השינוי הקוגניטיבי [הגדלת המוח]
השני- משלב צמיחה, העלים אמורים להיות הלבבות הירוקים , אישית-דמות איש והראש מוח [האם מיותר ולהפוך לכחול השלישי- מדגיש את הצמיחה ואת השינוי הקוגניטיבי- תמונת עץ-מוח בשילוב אדם

0
0
0

ושאלה נוספת :קיבלתי השראה מהלוגאים המצו"ב: והלוגו השני הוא חלק מלוגו של מישהו[לא היה המשך לאדם\לעץ, אלא היה כתוב שמו של בעל העסק אני עשיתי שילוב ו"הטמעה" בתוך האות ו', ושינתי ללבבות- מה אומר החוק במקרה דנן?
logo_7.png
0
upload_2018-12-2_0-9-32.png

316

משתמש רשום
זהו הלוגו : זהו חלק מלוגו של מישהו[לא היה המשך לאדם\לעץ, אלא היה כתוב שמו של בעל העסק אני עשיתי שילוב ו"הטמעה" בתוך האות ו', ושינתי ללבבות- יש בעיה חוקית?

קבצים מצורפים

• לפרוג הלוגו הנוסף ממנו קיבלתי השראה.docx
    KB 736.4 · צפיות: 45

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה