מבצע טוב באורנג' - עד סוף השבוע בלבד!

געציל

משתמש פעיל
אורנג' מציעה חבילת תקשורת שנראית משתלמת:
קו נייח [כולל מרכזייה שאפשר לשוחח ב-3 קוים בו זמנית], 1600 דק' לנייחים, לסלולרי כמו יתר החברות, כולל ניידות מספרים, + אינטרנט במהירות של 2.5 מ"ב כולל ראוטר במחיר של 49 ש"ח בהתחייבות לשנה או 46 ש"ח בהתחייבות לשנתיים.
סה"כ כולל תשתית של הוט - כ-110 ש"ח בלבד!
מה אתם אומרים?

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
שהמבצע הזה כבר הרבה זמן קיים גם אני שמעתי עליו לפני שנה אני חושב
דברים שכדאי לדעת
1. אין התחייבות לשנה לא על כל החבילה יש איזה משהו שעליו כן מתחייבים אני חושב שזה החיבור לאינטרנט אבל לא בטוח
2. חבילת הגלישה אומנם 2.5 אבל זה לא תמיד והם לא מתחייבים לזה כך שמה שיוצא בדרך כלל זה משהו כמו 1.5/2
3. למי שזה חשוב והוא מוריד הרבה מרפידשייר או מגה אפלואוד החלפת IP מתבצעת רק ע"י ניתוק של הטלפון קרי להוציא את החוט מהטקע למשך חצי דקה (נכון לגבי כל אינטרנט אלחוטי)
4. האינטרנט הינו אלחוטי ולכן כל אחד יכול לגלוש עליו ביחד איתכם עד שתבצעו הצפנה לרשת סיסמה זה לא טוב צריך גם סיסמה וגם להפוך את הקו למוסתר (נכון לגבי כל אינטרנט אלחוטי)
5. הקו כולל האינטרנט הם סלולרים מה שאומר שחוץ מכבל הטענה לבסיס לא צריך לחבר אותם לעוד מקום (קרי קו טלפון)
6. לפי איך שהבנתי אפשר לקבל שלושה שיחות בבת אחת כלומר אני מדבר עם הדודה אישתי עם החברה ובת עם סבתא

היות וכל הדברים האלה משתנים כל הזמן שווה לברר אותם עם אורנג'

שופר

משתמש פעיל
מה לגבי איכות השיחות?
והאם יש אפשרות של מדפסת רשת?
ועוד דבר: איך הופכים את הקו למוסתר? הגדרה במחשב?

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
איכות השיחות לפחות אצל חמותי לפעמים יש תקלות אבל זה לא אומר כלום הם לא דוגמה
ולשאר השאלות אני חושב שפה יש מספיק תשובות

א.ישראל

משתמש פעיל
עריכה תורנית
נכתב ע"י געציל;376548:
אורנג' מציעה חבילת תקשורת שנראית משתלמת:
קו נייח [כולל מרכזייה שאפשר לשוחח ב-3 קוים בו זמנית], 1600 דק' לנייחים, לסלולרי כמו יתר החברות, כולל ניידות מספרים, + אינטרנט במהירות של 2.5 מ"ב כולל ראוטר במחיר של 49 ש"ח בהתחייבות לשנה או 46 ש"ח בהתחייבות לשנתיים.
סה"כ כולל תשתית של הוט - כ-110 ש"ח בלבד!
מה אתם אומרים?

לא הבנתי למה צריך תשתית של הוט? הרי הכל סלולרי?

שופר

משתמש פעיל
נכתב ע"י א.ישראל;376581:
לא הבנתי למה צריך תשתית של הוט? הרי הכל סלולרי?
לא מדובר בסלולרי, מדובר באלחוטי! וזה לא היינו הך.

א.ישראל

משתמש פעיל
עריכה תורנית
נכתב ע"י שופר;376605:
לא מדובר בסלולרי, מדובר באלחוטי! וזה לא היינו הך.
אשמח אם תסביר יותר.
כי למיטב ידיעתי הקוים של חברות הסלולר, מבוססים לחלוטין על האנטנות שלהם ללא שום תשתית נוספת. כך ידוע לי ממישהו שהתחבר דרך סלקום לקו ביתי.
בסה"כ מדובר בקו של טלפון נייד שמאפשרים לך לחבר אליו טלפון ביתי.
אגב, צריך לקחת בחשבון, שלמתקשרים אליך אין הנחה והם משלמים כמו התקשרות לסלולרי.
אם אני טועה, אשמח שתתקן אותי, אתה או מישהו אחר שמכיר.

shilat

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני מחוברת דרך אורנג.
אני מרוצה.

שופר

משתמש פעיל
נכתב ע"י א.ישראל;376669:
אשמח אם תסביר יותר.
כי למיטב ידיעתי הקוים של חברות הסלולר, מבוססים לחלוטין על האנטנות שלהם ללא שום תשתית נוספת. כך ידוע לי ממישהו שהתחבר דרך סלקום לקו ביתי.
בסה"כ מדובר בקו של טלפון נייד שמאפשרים לך לחבר אליו טלפון ביתי.
אגב, צריך לקחת בחשבון, שלמתקשרים אליך אין הנחה והם משלמים כמו התקשרות לסלולרי.
אם אני טועה, אשמח שתתקן אותי, אתה או מישהו אחר שמכיר.

בסלקום זה כך, אתה גם מקבל מספר בקידומת 052, ואילו באורנג' המספר הוא 074, וגם לחייג אליו נחשב כשיחה לנייח לכל דבר.

יניב33

משתמש צעיר
:cool:חברים חשבתם על הקרינה?
הרי גם הטלפון הביתי הוא סלולארי

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הטלפון הביתי של אורנג' הוא לא סלולרי. הוא טלפון שעובר על עקרון VoIP - 'קול על קו אינטרנט'. זה אותו עקרון ש 013 עובדים עליו בטלפון הביתי שלהם, וכן שאר חברות הטלפוניה חוץ מבזק.

ASUS

משתמש צעיר
ואם כבר הזכרת את 013, הם לוקחים 1 ליום שימוש, יום שלא השתמשת לא שילמת, ונותנים לך עד 3000 דקות לקווים נייחים כמו בזק, ובלי הגבלה למספרי חינם, או לקווים אחרים של 013,
לעומת זאת באורנג' גם ל1800 שזה אמור להיות חינם, זה מוריד לך מה1600דקות.
בבזק בנלאומי יש חבילה של 2000 דקות (פחות משתלם)
ב012 אני מעדיף שלא להתעסק, אם אתם רוצים אני יכול להזמין לכם פרוטקציה ב013

ASUS

משתמש צעיר
ואם כבר הזכרת את 013, הם לוקחים 1 ליום שימוש, יום שלא השתמשת לא שילמת, ונותנים לך עד 3000 דקות לקווים נייחים כמו בזק, ובלי הגבלה למספרי חינם, או לקווים אחרים של 013,
לעומת זאת באורנג' גם ל1800 שזה אמור להיות חינם, זה מוריד לך מה1600דקות.
בבזק בנלאומי יש חבילה של 2000 דקות (פחות משתלם)
ב012 אני מעדיף שלא להתעסק, אם אתם רוצים אני יכול להזמין לכם פרוטקציה ב013

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אני עשיתי 013 ומתחרטת כל יום בלי סוף תקלות מלבד ניתוקים לפעמים למשך שעות אין לי פלאפון כך שאני נשארת אפילו בלי אפשרות להודיע להם ולא יוצא לי יותר זול ממה ששלמתי לבזק עם התוספות של הסלולרי

גאולונת

משתמש מקצוען
אני מנויה לאורנג, עם 600 דקות לנייחים וניידים, ועם מהירות של 10 מגה!
וזה יוצא לי לחודש 170 ש"ח בערך (כולל תשתית)..
ואני מאוד מרוצה! גם מהשיחות (2 שיחות בו זמנית), וגם מהגלישה..

ASUS

משתמש צעיר
לאהרן2 תלוי מה אתה מזמין, ולמירי, את יכולה להתקשר לתמיכה דרך הקו שמשמש לך את התשתית של האינטרנט לתמיכה שלהם, בנוגע לפלאפון את טועה יש לך אפשרות לשלם 6 שקל לחודש ואת מקבלת שיחות לפלאפון באותו מחיר כמו בזק, לגאולונת, נשמע שאת לא דוברת אמת משום שאורנג' מאפשרת 3 שיחות בו זמנית כנראה שאת סתם קראת פירסומת שלהם, בכל אופן אני לא שוקל אפילו לעבור לאורנג' יש לנו 45 פלאפונים שלהם, השירות שלהם בשנה האחרונה ירד פלאים, בתחילת דרכם הם באמת היו הכי טובים בשירות היום הם לא שווים את עצמם לדעתי

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י ASUS;384263:
לאהרן2 תלוי מה אתה מזמין

אני מנוי שלהם בחבילה משולבת ספק עם תשתית הוט מהירות 1.5 עבר 82 ש"ח לחודש(אגב, עבדו עלי בגדול לגבי החודשים חינם, דיסק האון קי לא עבד מהרגע הראשון, ודחפו לי חבילה לשיחות לחו"ל בשיטת מצליח, והוציאו את הנשמה עד שביטלו אותה).

אני עכשיו יכול להזמין טלפון שלהם, לשלם 6 ש"ח לחודש ולדבר חינם לסלולרי עבור שקל ליום???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה