עזרה מבצע "הנהג שלנו 2018" של אגד - בקשה מיוחדת

minach

משתמש פעיל
צילום מקצועי
שלום וברכה,

כידוע אגד כרגע מקיים מבצע "הנהג שלנו 2018" אחד מבין אלפי סיפורים שעלו לגמר הוא על הנהג דניאל יצחקי, הסיפור שם הוא על ילדה "מיוחדת" שהנהג הנ"ל נתן לה אין סוף הערכה ופרגון מה שהוא עשה לילדה הזו אי אפשר לתאר, באמת בן אדם מיוחד בצורה יוצאת מן הכלל...
לכן אבקש מכל אחת ואחד שיכול לעזור לו לקבל קצת מן הכבוד לו הוא ראוי וכ"כ יש עניין גדול מאוד להעלות את המודעות ליחס מתחשב לילדים מיוחדים. במידה והוא יזכה הוא אמר שהוא יעלה את הנושא הזה מעל כל במה!
ההצבעה לא דורשת שום מאמץ ואפשר להצביע עד 3 פעמים ביום ההצבעה מסתיימת ב-7.2.19 ניתן להצביע דרך הטלפון במס' 03-3739999 לוחצים על 1 אח"כ מקלידים את מס' הטלפון שלכם (ניתן לזכות במשהו...) אח"כ שוב 1 ומצביעים לסיפור מס' 9 מיד אח"כ לוחצים שוב 1 ושוב 9 וכן הלאה ברשת ניתן להצביע דרך הלינק המצ"ב:
http://www.egged-driver.co.il/index...DRo-bvFM83gDkAQg_eZLoAw_4dNhoCDYQQAvD_BwE#top

גם דרך הלינק הנ"ל אפשר להצביע 3 פעמים כל פעם אחרי ההצבעה ע"י לחיצה על אהבתי לוחצים רענן (F5) ואפשר להצביע שוב עד 3 פעמים

אני ממש מבקש בכל לשון של בקשה לעזור לסייע ולהצביע, זה דקה אחת של מאמץ שהאפקט שהיא יכולה לייצר יכולה לתרום לאין ערוך לאותם אנשים/ילדים שזקוקים לאותו יחס חם!

נ.ב. מי שיש לו/ה אפשרות להפיץ את זה או להעלות סטטוס או בכל דרך אחרת ברשת החברתית יבורך בכל הברכות!

למי שמעניין אותו הסיפור בבקשה... (הסיפור אמיתי וללא הגזמה)

יחס מיוחד לילדה מיוחדת
"בוקר טוב אדון הנהג!!!" דסי צעקה בקול רם מידי.
"דסי, בואי", ניסה אחיה למושכה אל פנים האוטובוס במבוכה איומה, מתעלם מהמבטים הסקרניים סביב. אך להפתעתו, למרות העומס הרב והשעה הלחוצה, קלט הנהג את פנים נשמתה הכלואה , חייך ואמר במאור פנים: " בוקר טוב דסי!! את כל כך משמחת אותי!! מהבוקר אף אחד לא חייך אליי כמוך..."דסי זהרה. למחרת, הציצה סוכריה על מקל מכיסו של הנהג. בשבילה. וגם יום אחר כך.
וכך, יום יום במשך חודשיים, עלתה דסי בשעה קבועה בדרך למקום לימודיה, כשהיא מתקבלת במילים חמות, מתפנקת במשהו טעים ,ואז מתיישבת במקום שמאחורי הנהג וזוכה למענה סבלני ורך על כל שאלותיה, שאגב, בגלל מוגבלותה השכלית נטו לחזור על עצמם שוב ושוב ושוב.
לאחר כחודשיים סודרה לה הסעה.
דסי , אמנם, לא תפסה יותר את המקום שמאחורי הנהג דניאל. אך בתוך ליבו, נותר לה מקום מיוחד. יום אחד, זיהה הנהג מבין הנוסעים את אימה של דסי. מיד יצר קשר עם חנות ממתקים שממוקמת ליד התחנה, ושם עלה שליח עם חבילת ממתקים ענקית בשבילה.
בערב פורים של אותה שנה, חיכה עבורה משלוח מנות מעוצב מתחת מושב הנהג. בהזדמנות הראשונה בה עלה מישהו מבני משפחתה, נמסר המשלוח.
דסי, חשה לראשונה יחס חם, סבלני ואנושי..מישהו שנותן מקום מכבד באמת לנשמה הטהורה שבתוכה, בלי להירתע או לזלזל במעטפת שסביב...
חלפו כמה שנים. הנהג דניאל קיבל נסיעה בודדת ביום באזור מגוריה של דסי. במשך שבועות בלי להתייאש, שאל והתעניין אצל כל אדם שעלה לאוטובוס אם הוא מכיר ילדה מיוחדת בשם דסי. לבסוף, המאמץ השתלם. הנהג השיג את מספר הטלפון בביתם. דסי לא שכחה אותו, איך אפשר לשכוח נהג שאוהב ומתמסר עד כלות לילד מיוחד?! איך אפשר לשכוח נהג, שלמרות עבודתו השוחקת והמלחיצה מרגיש ומבחין במישהו שזקוק ליחס?!
בפגישה, שהתקיימה במסוף אגד בשכונה, היו הרבה דמעות.
והייתה גם סוכריה על מקל.

נערך לאחרונה ב:
N

neomy21

אורח
ב"א נדיר ורגיש
הצבעתי

ואגב אם אתה המתמודד על הזכיה נראה לי שהיה יפה לציין את זה....

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
הצבעתי,באמת חשוב מאד לעודד זאת!

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הצבעתי.
מדהים ומרגש! מי כעמך ישראל!

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הצבעתי!!!
מרגש, הלוואי שכולם ידעו איך להתיחס כמו שצריך לכל המיוחדים שמסתובבים בינינו!!!

I can do it

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
UX UI
יש גם את הסיפור הבא
שמי פייגי, בת 26, נכה עם שיתוק מוחין שגורם לי להתנייד על כיסא ממונע.
מידי יום אני עושה את דרכי מרחובות למרכז העצמה של עזר מציון בפ"ת.
יום אחד קמתי לבוקר גשום וסוער במיוחד. אמא שלי ביקשה שאשאר בבית, סירבתי כי לא רציתי להשתעמם לבד ורציתי להיות במרכז עזר מציון עם האנשים שאני אוהבת, האוכל הטעים והמקום החמים שלי. אז עליתי על קו 165, משה הנהג כרגיל מקדם אותי בברכת בוקר טוב ומציע לי כמו אימי לחזור הביתה. לאחר שראה שאני נחושה לנסוע - הוא פתח לי את הרמפה של האוטובוס, עליתי ואז הוא אמר לי: "פייגי, כשנגיע לתחנה שאת צריכה לרדת, אם נראה שישנן שלוליות עמוקות – אל תרדי, אני אקח אותך בחזרה לרחובות, חבל שייכנסו מים וירטיבו את המנוע של הכיסא החשמלי - אם הוא ייתקע את תפסידי יותר מיום אחד במרכז". הגענו למרכז, באתי לרדת אך השיטפון מאלץ אותי להישאר על האוטובוס עד לתחנה הסופית. משה הנהג ירד מהאוטובוס להפסקה קצרה, אני נשארתי לחכות על האוטובוס.
לאחר מספר דקות הוא חזר עם בקבוק מים בטעם ענבים שהוא קנה במיוחד בשבילי... הנהג מתחיל בנסיעה בחזרה לרחובות, שם הוא מסיים את המשמרת היומית, אך בכל זאת מתעקש לקחת אותי עד לבית ואף לרדת מהאוטובוס ולהזיז פח שמפריע לדרכי! ויותר מכך, הוא אפילו הגיע עד אלי הביתה לנחם על פטירת אבי ז"ל, תודה ושוב תודה.
היכנסו לצפייה בסרט שלי >>
אני הצבעתי לו כי הוא נורא ריגש אותי
עוד יחס למישהו שהוא טיפה שונה מאיתנו
http://www.egged-driver.co.il/index...DRo-bvFM83gDkAQg_eZLoAw_4dNhoCDYQQAvD_BwE#top

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יש גם את הסיפור הבא
שמי פייגי, בת 26, נכה עם שיתוק מוחין שגורם לי להתנייד על כיסא ממונע.
מידי יום אני עושה את דרכי מרחובות למרכז העצמה של עזר מציון בפ"ת.
יום אחד קמתי לבוקר גשום וסוער במיוחד. אמא שלי ביקשה שאשאר בבית, סירבתי כי לא רציתי להשתעמם לבד ורציתי להיות במרכז עזר מציון עם האנשים שאני אוהבת, האוכל הטעים והמקום החמים שלי. אז עליתי על קו 165, משה הנהג כרגיל מקדם אותי בברכת בוקר טוב ומציע לי כמו אימי לחזור הביתה. לאחר שראה שאני נחושה לנסוע - הוא פתח לי את הרמפה של האוטובוס, עליתי ואז הוא אמר לי: "פייגי, כשנגיע לתחנה שאת צריכה לרדת, אם נראה שישנן שלוליות עמוקות – אל תרדי, אני אקח אותך בחזרה לרחובות, חבל שייכנסו מים וירטיבו את המנוע של הכיסא החשמלי - אם הוא ייתקע את תפסידי יותר מיום אחד במרכז". הגענו למרכז, באתי לרדת אך השיטפון מאלץ אותי להישאר על האוטובוס עד לתחנה הסופית. משה הנהג ירד מהאוטובוס להפסקה קצרה, אני נשארתי לחכות על האוטובוס.
לאחר מספר דקות הוא חזר עם בקבוק מים בטעם ענבים שהוא קנה במיוחד בשבילי... הנהג מתחיל בנסיעה בחזרה לרחובות, שם הוא מסיים את המשמרת היומית, אך בכל זאת מתעקש לקחת אותי עד לבית ואף לרדת מהאוטובוס ולהזיז פח שמפריע לדרכי! ויותר מכך, הוא אפילו הגיע עד אלי הביתה לנחם על פטירת אבי ז"ל, תודה ושוב תודה.
היכנסו לצפייה בסרט שלי >>
אני הצבעתי לו כי הוא נורא ריגש אותי
עוד יחס למישהו שהוא טיפה שונה מאיתנו
הסיפור על:
משה קב

minach

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הקפצה...
אשמח אם תוכלו להצביע שוב

minach

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יישר כח לכל המצביעים והמסייעים!
אפשר כבר לפרסם שהנהג הנ"ל זכה מקום ראשון בפער גדול. אני מאוד מקווה שזה יביא למודעות בציבור את הצורך והזכות לתת יחס אוהב לילדים (וגם למבוגרים...) המיוחדים.
המשך שבוע טוב ושמח לכולם!

I can do it

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
UX UI
באתר רשום שרק מחר יתפרסמו התוצאות

minach

משתמש פעיל
צילום מקצועי

קבצים מצורפים

• הנהג שלנו 2018 - דניאל יצחקי במקום הראשון!.mp4
    6.7 MB · צפיות: 57

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה