מבצע מבצעי פוקס- מועדון DREAM CARD - מתעדכן

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
היי יש למישהי מושג מה המבצעים לחברי מועדון?
בפוקס?
תודה רבה
בנטפרי זה חסום...

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
1618814501105.png

לבעלות כרטיס האשראי
1618814526961.png

נדיבה

משתמש מקצוען
ללי סופר מקצוען איך אפשר להגיע אליך באישי? או שתשלחי לי מיל ל rivi 108 ] שטרודל גימייל וכו'...

זהבית87

משתמש מקצוען
לאי ללי
יש אופציה בבקשה שתוכלי להעלות את ההטבות העכשויות?
סורי על הניצול....

בבקשה
בין התאריכים
2-22.5.21

לחברי vip

פוקס הום. מצעים 1+1
אמריקן איגל. גינס 149.9. אחד לבחירה
מנגו. נעליים 30%. אחד לבחירה
Place. חולצות מודפסות, השני ב 60%

חחח

משתמש סופר מקצוען
אגב,
אם הבנתי נכון, שילב גם הצטרפו לאחרונה, ולכן בחודש יום הולדת יש גם שם 30%.
כן, אבל הם דורשים להציג את הכרטיס במעמד הקניה.
(בכל החנויות רואים במחשב לפי המס' זהות ודורשים תעודה מזהה, שילב זו החנות הראשונה והיחידה שנתקלתי שדורשים כרטיס מועדון. ובכלל, טוענים שההשתתפות היא רק למחזיקי כרטיס דרים קארד VIP ובתשלום בכרטיס האשראי עצמו)
האם יש מישהו שקנה עם כרטיס מועדון בשילב ולא נדרש להציג כרטיס ו/או לשלם בכרטיס האשראי?

זהבית87

משתמש מקצוען
כן, אבל הם דורשים להציג את הכרטיס במעמד הקניה.
(בכל החנויות רואים במחשב לפי המס' זהות ודורשים תעודה מזהה, שילב זו החנות הראשונה והיחידה שנתקלתי שדורשים כרטיס מועדון. ובכלל, טוענים שההשתתפות היא רק למחזיקי כרטיס דרים קארד VIP ובתשלום בכרטיס האשראי עצמו)
האם יש מישהו שקנה עם כרטיס מועדון בשילב ולא נדרש להציג כרטיס ו/או לשלם בכרטיס האשראי?

עכשו בדקתי

זה רק לחברי האשראי דרים כארד vip. בד"כ המבצעים הבלעדיים לכרטיס, מחייבים לשלם בו.

כתוב במפורש ששילב אינה מצטרפת למועדון דרים כארד.

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
שואלת שוב
יש למישהי מושג מה המבצעים לחברי מועדון?
תודה רבה
בנטפרי זה חסום...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה