מבנה תעשייה 1000 מ"ר

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עלויות בניה משוערות לפי המחירונים החל מ3000 ש"ח למ"ר.
העניין הוא שאני לא צריך כלום מלבד:
1. בטון מוחלק לרצפה
2. קירות ותקרה בגובה 6 מ"ר יכולים להיות מלוחות בניה קלה שמשמשים לתעשייה, לא יודע מה השם שלהם (מסגרת מתכת עם חומר עמיד, לא פנלית רגילה).
3. חיפוי אבן ירושלמית עד לגובה 3 מטר
4. חשמל תלת פאזי 3*300 ראשי לכל המבנה (שיהיה רזרבה עתידי), לוח חשמל לשימוש עם 3*100, שקעים תלת פאזיים הכי פשוטים כבלים בתעלה, תאורה תעשייתית בסיסית.
5. ממ"ד מינימלי לגודל הזה
6. מטבחון שירותים ומשרדים בשטח כולל של כ100 מ"ר ב2 קומות, יכול להיות גם בניה קלה.
7. חנייה תפעולית אספלט 200 מ"ר
השאלה תכלס כמה יעלה לי הדבר הזה, לשטח משוער של 1000 מ"ר במפלס אחד.
שמעתי שיש אפשרות לעשות דבר כזה ב1500 ש"ח למ"ר, השאלה האם לדעתכם זה הגיוני.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
העניין הוא שאני לא צריך כלום מלבד:
זה לא כלום :) מה עם פיתוח שטח , היתר בניה , קונסטרוציה , בטיחות אש , נגישות ,שערים חשמליים עגורנים , משווה גובה וכו
אני מתעסקת עם מבני תעשיה בין השאר אם תרצה לקבל מידע יותר ספציפי והצע"מ פנה אלי למייל geulab11 גימייל קום

נערך לאחרונה ב:

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה לא כלום :) מה עם פיתוח שטח , היתר בניה , קונסטרוציה , בטיחות אש , נגישות ,שערים חשמליים עגורנים , משווה גובה וכו
אני מתעסקת עם מבני תעשיה בין השאר אם תרצה לקבל מידע יותר ספציפי והצע"מ פנה אלי למייל geulab11 גימייל קום
תודה
חלק מהרשימה שלך אני יודע כבר מה העלויות.
אני כרגע לא בשלב של בניה אלא רוצה לדעת עלויות כדי לבדוק האם בכלל זה רלוונטי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה