מבין במיקסרים? אשמח לשמוע מה יש לך לומר...

dLive

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הדברים האלה מטורפים...
השאלה כמה שווה להשקיע אם בסופו של דבר לרוב אני לא מנגן עם עוד הרבה כלים - אני קלידן. יש באמת הבדל משמעותי?

אגב, הפלת פה שאלה חזקה. השאלה אם סאונד זה נקודה שחזקה אצלך.
אם אתה סבור שתדע לנצל את הכלי - זה שווה, כי אתה ממש לא תשמע הרבה יותר טוב, וזמרים שיעבדו אתך יהנו וימליצו.
ואם לא (לא שאתה לא טוב, רק שסאונד זו לא הנקודה החזקה שלך) - חבל להוציא כסף על דבר שלא באמת יקדם אותך.
המיקסר עצמו הוא רק מכשיר. הוא לא מעצב עבורך סאונד. אז להשקיע בשביל להשאיר הכל על דיפולט (או יותר גרוע, להשתמש בלי לדעת מה אמורים לעשות) זה ממש לא כדאי.
ובאמת באמת שאין מה להחפז בקניית הציוד. במוקם או במאוחר אתה תגיע לשם...

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אגב, הפלת פה שאלה חזקה. השאלה אם סאונד זה נקודה שחזקה אצלך.
אם אתה סבור שתדע לנצל את הכלי - זה שווה, כי אתה ממש לא תשמע הרבה יותר טוב, וזמרים שיעבדו אתך יהנו וימליצו.
ואם לא (לא שאתה לא טוב, רק שסאונד זו לא הנקודה החזקה שלך) - חבל להוציא כסף על דבר שלא באמת יקדם אותך.
המיקסר עצמו הוא רק מכשיר. הוא לא מעצב עבורך סאונד. אז להשקיע בשביל להשאיר הכל על דיפולט (או יותר גרוע, להשתמש בלי לדעת מה אמורים לעשות) זה ממש לא כדאי.
ובאמת באמת שאין מה להחפז בקניית הציוד. במוקם או במאוחר אתה תגיע לשם...
בדיוק, נגעת בנקודת ההתלבטות שלי - מצד אחד אני כן יודע בגדול להשתמש באפקטים ןEQ וכאלה, אני עובד קצת עם תוכנת הפקה, אבל מצד שני אני לא הכי חזק בתחום... זמר שעבד איתי החמיא לי על הנגינה, אבל אמר לי שכל עוד אין לי מיקסר זמרים לא יקחו אותי.
אז סביר להניח שאם אקנה דיגיטלי לא אנצל אותו מיד במאה אחוז, ואולי גם אחרי כמה חודשים, אבל אולי זה שווה השקעה על פני משהו פשוט יותר. מה אומר?

dLive

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בדיוק, נגעת בנקודת ההתלבטות שלי - מצד אחד אני כן יודע בגדול להשתמש באפקטים ןEQ וכאלה, אני עובד קצת עם תוכנת הפקה, אבל מצד שני אני לא הכי חזק בתחום... זמר שעבד איתי החמיא לי על הנגינה, אבל אמר לי שכל עוד אין לי מיקסר זמרים לא יקחו אותי.
אז סביר להניח שאם אקנה דיגיטלי לא אנצל אותו מיד במאה אחוז, ואולי גם אחרי כמה חודשים, אבל אולי זה שווה השקעה על פני משהו פשוט יותר. מה אומר?
אם אתה חושב שיש לך את זה - לך על זה.
רק תחפש אופציות שזה ישתלם יותר. אולי דרך ההגברה שאתה עובד איתה.
נדמה לי שיש כאלו שמסכימים לקנות לך איזה מיקסר שתרצה בתמורה להבטחה לעבוד איתם.
או אולי הוא ירצה להשקיע יחד איתך, ובתמורה תהיה לך עדיפות בשימוש במיקסר הזה על פני לקוחות אחרים.

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם אתה חושב שיש לך את זה - לך על זה.
רק תחפש אופציות שזה ישתלם יותר. אולי דרך ההגברה שאתה עובד איתה.
נדמה לי שיש כאלו שמסכימים לקנות לך איזה מיקסר שתרצה בתמורה להבטחה לעבוד איתם.
או אולי הוא ירצה להשקיע יחד איתך, ובתמורה תהיה לך עדיפות בשימוש במיקסר הזה על פני לקוחות אחרים.
זהו, שההגברה שלי..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה