עזרה מבחנים מקוונים

נדיר

משתמש צעיר
אתם כן חושבות/ממליצות שניתן ללמוד דרך הפתוחה ולצנזר עצמאית?
אם את באמת יראת שמים, זה חד משמעית שאלה לרב, ואפילו בשביל ההרגשה,, אם לא הייתי עושה את זה בברכת הרב שלי הייתי אוכלת את הלב, ביותר מהזדמנות אחת...

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אז רגע התבלבלתי
אתם כן חושבות/ממליצות שניתן ללמוד דרך הפתוחה ולצנזר עצמאית?
אין לי מושג מי את, מאיפה את באה, מה המטען הרוחני שלך, עם איזה סוגיות השקפתיות התמודדת בחיים שלך.
אין שום דרך שבה אני יכולה אפילו להתחיל לשקול את התשובה.
שאלת אם יש מורכבות?
כן, יש.
מה עושים?
התשובה תלויה בעשרות גורמים.
אין 'לא' או 'כן' אחיד לכולם.

יעל לוגן

משתמש פעיל
אם את באמת יראת שמים, זה חד משמעית שאלה לרב, ואפילו בשביל ההרגשה,, אם לא הייתי עושה את זה בברכת הרב שלי הייתי אוכלת את הלב, ביותר מהזדמנות אחת...
תודה רבה על העזרה
אפנה את השאלה לרב
אם כי אני מתקשה לחשוב על רב שיתיר לי:(
מסכימה איתך לחלוטין דברים כאלה אנחנו לא יכולים להחליט לעצמנו
רציתי לגשת מוכנה עם כמה שיותר מידע

יעל לוגן

משתמש פעיל
אין לי מושג מי את, מאיפה את באה, מה המטען הרוחני שלך, עם איזה סוגיות השקפתיות התמודדת בחיים שלך.
אין שום דרך שבה אני יכולה אפילו להתחיל לשקול את התשובה.
שאלת אם יש מורכבות?
כן, יש.
מה עושים?
התשובה תלויה בעשרות גורמים.
אין 'לא' או 'כן' אחיד לכולם.
100%
תודה!

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אני רוצה להזכיר שוב את האופציה של לימודים בזום בכל המכללות החרדיות.
אף אחד לא מתחייב על העתיד, אבל סביר להניח שזה יישאר פה איתנו כאופציה.
אל תפסלי מראש.

נדיר

משתמש צעיר
אפנה את השאלה לרב
זה המעשה הכי חכם שאת יכולה לעשות, כי תוכלי להיות בטוחה בכל תשובה שעשית את הדבר הנכון
אם כי אני מתקשה לחשוב על רב שיתיר לי:(
לא מחפשים רב שיתיר....,(לא בקטע לחנך, פשוט המשפט הזה לא מנוסח הכי טוב...)
אבל אעודד אותך שאני אפילו לא העזתי לרצות ללמוד את זה מרוב שהייתי בטוחה בלא, האמת, שאלתי רק כדי לדעת שאת שלי עשיתי, ונסיתי אבל כל הזמן הדחקתי את הרצון שלי כדי להיות מוכנה לאכזבה, והייתי כל כך מופתעת, אבל את רואה שבסוף זה היה כן!
לפעמים יש לנו תחושה שהרב הוא בצד השי של המתרס, וזה לא נכון, הוא לא מרויח שום דבר מלהגיד לנו לא
ההבדל ביננו נובע 1. מהעובדה שהוא לא מעורב רגשית בעניין. 2. יש לו דעת תורה שמקנה פרספקטיבה רחבה וראש ישר!!!
רציתי לגשת מוכנה עם כמה שיותר מידע
זה גם חכם מאוד!! שוב, מנסיון, כמה שיותר מידע יותר טוב

נדיר

משתמש צעיר
אני רוצה להזכיר שוב את האופציה של לימודים בזום בכל המכללות החרדיות.
אף אחד לא מתחייב על העתיד, אבל סביר להניח שזה יישאר פה איתנו כאופציה.
אל תפסלי מראש.
אולי את צודקת אבל מי שצתחילה תואר של מינימום 3 שנים, באמת יכולה לבנות על זה לדעתך?

יעל לוגן

משתמש פעיל
זה המעשה הכי חכם שאת יכולה לעשות, כי תוכלי להיות בטוחה בכל תשובה שעשית את הדבר הנכון

לא מחפשים רב שיתיר....,(לא בקטע לחנך, פשוט המשפט הזה לא מנוסח הכי טוב...)
אבל אעודד אותך שאני אפילו לא העזתי לרצות ללמוד את זה מרוב שהייתי בטוחה בלא, האמת, שאלתי רק כדי לדעת שאת שלי עשיתי, ונסיתי אבל כל הזמן הדחקתי את הרצון שלי כדי להיות מוכנה לאכזבה, והייתי כל כך מופתעת, אבל את רואה שבסוף זה היה כן!
לפעמים יש לנו תחושה שהרב הוא בצד השי של המתרס, וזה לא נכון, הוא לא מרויח שום דבר מלהגיד לנו לא
ההבדל ביננו נובע 1. מהעובדה שהוא לא מעורב רגשית בעניין. 2. יש לו דעת תורה שמקנה פרספקטיבה רחבה וראש ישר!!!

זה גם חכם מאוד!! שוב, מנסיון, כמה שיותר מידע יותר טוב
כשאמרתי שאני מתקשה לחשוב על רב שיתיר לי התכוונתי
שלא חשבתי שיש בכלל רבנים שמתירים את זה
ולא חלילה שמחפשת את הרב שיקל
אבל אני מבינה מהסיפור שלך שכן ניתן להסביר את הסיטואציה
ולקבל או שלא פיתרון

נדיר

משתמש צעיר
אבל אני מבינה מהסיפור שלך שכן ניתן להסביר את הסיטואציה
ולקבל או שלא פיתרון
לקבל פתרון -בכל מקרה. כי גם אם הוא אומר לך לא ללמוד את זה -זה פתרון, אין שמחה כהתרת הספקות= נכון לכאן ולכאן. רק להאמין שזה הכי טוב בשבילך באמת גם אם הוא אומר לך לרדת מהעץ של התואר, כמה שזה קשה
(אולי זה לא יפה שאני כותבת לך כי אני כבר בפנים:confused:) אבל הייתי בדיוק במקום הזה, וכמו שכבר כתבתי, לקחתי בחשבון יותר את ה'לא' מאשר את ה'כן'.

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
יש פה מישהו שרוצה לעשות מבחן באלגוריתמים בתשלום?
myklyrp41אין לכתוב כתובת מייל

(יש לי אישור מוקלט מדיין שהתיר לי בהתאם לנסיבות שלי)

נדיר

משתמש צעיר
מבחן עם חומר פתוח, יותר קשה או יותר קל?
איך מתכוננים- גם תוכנית וגם טכנית?

אאאאאב

משתמש פעיל
מבחן עם חומר פתוח, יותר קשה או יותר קל?
איך מתכוננים- גם תוכנית וגם טכנית?
מאוד תלוי מה סוג הקורס לדעתי...
מהו הרכב החומר וכו'...
לנו היו שני מבחנים כאלה, האחד היה ממש בסדר, קראתי את החומר קודם וצ'יק צ'ק סיימתי והציון היה חבלז.....
ועוד מבחן עם חומר פתוח קשההההההההה
אז זה תלוייייייייייייי
מה שכן- אם זה בא בחשבון לעבור על כל החומר לפני- זה פצצה!
בהצלחה!!!

נדיר

משתמש צעיר
לנו היו שני מבחנים כאלה, האחד היה ממש בסדר, קראתי את החומר קודם וצ'יק צ'ק סיימתי והציון היה חבלז.....
ועוד מבחן עם חומר פתוח קשההההההההה
אפשר לשאול איזה קורסים?
מה שכן- אם זה בא בחשבון לעבור על כל החומר לפני- זה פצצה!
אין מצב על הכל זה כמויות מטורפות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה