מארז חדש למחשב נייד, הנוכחי מתפרק. איפה מומלץ?

elis56

משתמש פעיל
מחשב נייד DELL , המארז החיצוני נפרד בקצוות (נשברו כמה חיבורים) גם במסך וגם בבסיס.
מעבר לזה המחשב עובד מצוין.
איפה מומלץ לתקן? וכמה זה אמור לעלות?
אם יש למישהו מידע מניסיון אישי על מעבדה/ איש מקצוע שנותן שירות אחראי ומקצועי בתחום אשמח מאד!!

Rochit

משתמש מקצוען
זה קרה לנו לפני בערך שנתיים (מחשב מחברה אחרת), במחשב מאוד יקר וביררנו ואף אחד לא הסכים להתעסק עם זה. אז בעלי הזמין מאלי אקספרס ב-200 שקל את כל המעטפת (למעלה ולמטה) ועשה לבד. והמחשב ב"ה חי וקיים...
מומלץ לבעלי שני ידיים ימניות וידע בחשמל בלבד :D

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אם את מהמרכז אני ממליצה על מרק ברחוב ז'בוטינסקי בבני ברק.

אין לי מושג אם הוא עושה דבר כזה-מאמינה שכן. אבל הוא טכנאי מעולה!

אליקו כהן

משתמש פעיל
צילום מקצועי
היחיד שמצאתי שהוא אמין ואמיתי זה החנות מחשבים ברחוב אבל גבירול 101 תל אביב... הבחור אדם ישר ואמיתי מתעסק רק עם מחשבים ניידים ואוהב לעזור לכולם ונותן שירות מצוין אולי הוא יפתור לך את הבעיה...ומחירים ממש ממש זולים..תנסה להתקשר ולשאול אותו אם הוא יכול לעזור לך.....אני ישמח שתגיב לי בחזרה אם באמת קיבלת שירות טוב ממנו.........שם החנות "נאור מחשבים" טלפון 03-522-7435
בהצלחה!!!

elis56

משתמש פעיל
זה קרה לנו לפני בערך שנתיים (מחשב מחברה אחרת), במחשב מאוד יקר וביררנו ואף אחד לא הסכים להתעסק עם זה. אז בעלי הזמין מאלי אקספרס ב-200 שקל את כל המעטפת (למעלה ולמטה) ועשה לבד. והמחשב ב"ה חי וקיים...
מומלץ לבעלי שני ידיים ימניות וידע בחשמל בלבד :D
תוכלי לשלוח לי את הקישור לשם של החנות והמוכר?
לפני שנה הזמנו מסך למצלמה ובעלי התקין לבד, אבל הזמנו מאמזון (במחיר פי כמה מאלי אקספרס.), זה לא היה נראה לי משהו שכדאי לקנות באלי...
אבל אם ניסית חנות מסוימת והיית מרוצה- אשמח מאד לשמוע!

elis56

משתמש פעיל
היחיד שמצאתי שהוא אמין ואמיתי זה החנות מחשבים ברחוב אבל גבירול 101 תל אביב... הבחור אדם ישר ואמיתי מתעסק רק עם מחשבים ניידים ואוהב לעזור לכולם ונותן שירות מצוין אולי הוא יפתור לך את הבעיה...ומחירים ממש ממש זולים..תנסה להתקשר ולשאול אותו אם הוא יכול לעזור לך.....אני ישמח שתגיב לי בחזרה אם באמת קיבלת שירות טוב ממנו.........שם החנות "נאור מחשבים" טלפון 03-522-7435
בהצלחה!!!
תודה!

אני אנסה להתקשר אליו מחר ונראה אם יוכל לעזור...

Rochit

משתמש מקצוען
תוכלי לשלוח לי את הקישור לשם של החנות והמוכר?
לפני שנה הזמנו מסך למצלמה ובעלי התקין לבד, אבל הזמנו מאמזון (במחיר פי כמה מאלי אקספרס.), זה לא היה נראה לי משהו שכדאי לקנות באלי...
אבל אם ניסית חנות מסוימת והיית מרוצה- אשמח מאד לשמוע!

סליחה, טעיתי, הוא קנה מ-ebay.
הוא אמר לרשום את החברה והדגם המדוייק (כתוב בתחתית המחשב), ולרשום Bottom case cover, ובחיפוש נוסף Upper cover.
ולהשתמש רק בחנות שיש לה רייטינג גבוה - Top Rated Plus.
לגבי משלוחים כמובן עכשיו יותר אתגר, אבל אני מאמינה שיש ארצות שישלחו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה