תנו לי ביקורת מאפיונר...

אסתי ק. [קראנצ'ית]

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הילד הזה כבר מדבר שבועיים על הצלמת, יושב לידה באוטובוס [כיף לדבר על עצמי בגוף שלישי...;)]
וכשמיעים למקום החיוך נמחק מהפנים- הוא עשה כל משביקשתי ממנו רק עם פרצוף של.... מאפיונר!
כמובן שאי אפשר להביא לו בלונים צבעוניים ולבקש ממנו לרוץ איתם עם כזה "חיוך" אז החלטנו שאם ה"חיוך" לא מתאים לתמונה נתאים את התמונה אליו.. משקפי שמש שחורים עשו את כל העבודה.... [צרפתי עוד כמה מהסט כשהוא כבר השתחרר,סורי על העומס...] הצבעים פה לא משהו, מומלץ לפתוח... אופנוע מוקטן לוגו.jpg מניח יד מוקטן לוגו.jpg ראש לראש מוקטן לוגו.jpg רוקדת לוגו מוקטן.jpg רצים מוקטן לוגו.jpg מוקטן יד.jpg

אסתי ק. [קראנצ'ית]

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
דווקא יש לו יציאות עם החיוכים....כמו ברביעית!
פוזות מתוקות!
תודה!כן, הוא פרגן לי כמה חיוכים....
מהמם!
אהבתי את הילדה שרוקדת לעצמה מאחורה!
ובראשון הוא באמת נראה מאפיונר ;)
תודה!....;)
ממש מתוק!
הראשונה אהבתי.

ברביעית חבל על הרגליים של הילד.
גם בחמישית החיתוך של הרגליים והפוקוס.
גם אותי עצבן מאוד, אבל עדיין אהבתי את התמונות מספיק גם ככה... בשביל לא למחוק...]

אלי7 א

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אסתי, אלופה!!!!!
אהבתי הכל,
ובמיוחד את האפקט של הילדה שרוקדת מאחורה
זה עושה תחושה מצחיקה וכייפית
גם האחרונה מהממת
אהבתי את העיבוד.

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
היי אסתי מגניב לגמרי! דווקא הפוך אוהבת את הפוזות האלה של 'רציני להחריד' שונה וטבעי.
אהבתי את השלישית הם מתוקים ככה ביחד

(נ.ב. את הלוגו לא חייבים לשים בשחור תמיד, אפשר להתאים תצבע לתמונה, נגיד בתמונה עם הילד צבע ג'ינס היה מחמיא ללוגו, אבל זה דבר שולי ומה שבא לך)

אסתי ק. [קראנצ'ית]

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
חחח
הראשונה לא היתה מביישת שושלת של איזו מאפיה..
לולא ההחתמות הפיראטיות..
תודה!! אני יודעת ותכננתי לתקן, רק עוד לא הגעתי לזה.... [כמובן באלבום לא יראה ככה...]
מהמם התמונה הרביעית :p
וגם השאר ;)
תודה! אני גם אהבתי אותה...
היי אסתי מגניב לגמרי! דווקא הפוך אוהבת את הפוזות האלה של 'רציני להחריד' שונה וטבעי.
אהבתי את השלישית הם מתוקים ככה ביחד

(נ.ב. את הלוגו לא חייבים לשים בשחור תמיד, אפשר להתאים תצבע לתמונה, נגיד בתמונה עם הילד צבע ג'ינס היה מחמיא ללוגו, אבל זה דבר שולי ומה שבא לך)
תודה!!!
בקשר ללוגו, את המבינה מבין שתינו [...] ננסה כמו שאמרת...
אסתי, אלופה!!!!!
אהבתי הכל,
ובמיוחד את האפקט של הילדה שרוקדת מאחורה
זה עושה תחושה מצחיקה וכייפית
גם האחרונה מהממת
אהבתי את העיבוד.
תודה,אלישבע!!!
כיף לשמוע ממך!!!;)

אסתי ק. [קראנצ'ית]

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מותק!
הייתי מוסיפה עוד רוויה לתמונות.
תודה! פתחת, או שהסתכלת ככה? והתמונה האחרונה לדעתך כן טובה? כי בהתחלה תכננתי לעשות הכל בסגנון שלה אבל הלקוחה רצתה בהיר "כמו בתמונות המקוריות" [על גבול השרוף..., ככה שזה עוד בחסד...]

רחלי שטינברגר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
תודה! פתחת, או שהסתכלת ככה? והתמונה האחרונה לדעתך כן טובה? כי בהתחלה תכננתי לעשות הכל בסגנון שלה אבל הלקוחה רצתה בהיר "כמו בתמונות המקוריות" [על גבול השרוף..., ככה שזה עוד בחסד...]

האמת לא פתחתי
אבל באמת האחרונה מעולה.

במבוק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מהמם!
אוהבת את הזרימה
הם לא שלזינגר במקרה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה