מאיץ גרפי

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
האם צריך באמת?

התוכנות אצלי פשוט קורסות, בעיקר אילוסטרייטור. מישהו אמר לי שצריך בשביל זה מאיץ גרפי.

אשמח לקבל המלצות - מה כדאי וכמובן אם אני קונה, איך מתקינים אותו. כבר התקנתי רכיבים בעבר, אבל צריכה רענון. מזמן כבר לא עשיתי זאת.

תודה מראש

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
צריך, אבל משהו פשוט ב- 250 שקל בערך...

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
איזה סוג?
והם קלים להתקנה?
וזה נקרא "מאיץ גרפי" או שזה אותו הדבר כמו "כרטיס מסך"? כי בחנויות כשאני מחפשת, אין מאיצים, יש כרטיסי מסך. זה היינו הך?

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אשמח לקבל המלצה

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
כן זה אותו דבר, תקני NVIDIA 210, פתחי את המחשב, שימי אותו בפנים, תבריגי, תפעילי ת'מחשב, ותתקיני את הדרייבר מהדיסק שקיבלת.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
עוד שאלה.
ראיתי שיש המון סוגים של nVidya. יש 210 ויש 220 ויש 512 ויש 1 GB. האם זה משמעותי ההבדל ביניהם חוץ מהמחיר?

DDFF

משתמש פעיל
הכל לפי סוג וכמות העבודות הדרושות.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אני עובדת עם פוטושופ, פלאש, דריםוויבר ומסתמא גם אתחיל באילוס.
אז מה אני צריכה?
אשמח לפירוט.
לא להתקמצן במילים בבקשה
ותודה מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה