מידע שימושי מאגר מידע על החלפת או השכרת דירות בפריפריה לבין הזמנים

נדוניה כהלכה

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
במסגרת הפעילות להנגיש לציבור את המידע על התפתחות הקהילות בפריפריה,

אנו פותחים בעז"ה מאגר מידע על החלפת או השכרת דירות בפריפריה לבין הזמנים, שם נשתדל לאסוף מידע בענין ממקורות שונים,

וכן נשתדל לאסוף מידע על מקומות יציאה, גינות ואתרים בתוך או סביב הערים המתחרדות,

נבקש מאוד מכל מי שיש בידו להוסיף מידע בענינים אלו לתועלת הציבור

אנו מקוים שבעזרת ה' הדבר יסייע לציבור לראות את ההתפתחות האדירה המתרחשת בקרב הקהילות בפריפריה, בסייעתא דשמיא מרובה

אוהב את כולם

משתמש פעיל
במסגרת הפעילות להנגיש לציבור את המידע על התפתחות הקהילות בפריפריה,

אנו פותחים בעז"ה מאגר מידע על החלפת או השכרת דירות בפריפריה לבין הזמנים, שם נשתדל לאסוף מידע בענין ממקורות שונים,

וכן נשתדל לאסוף מידע על מקומות יציאה, גינות ואתרים בתוך או סביב הערים המתחרדות,

נבקש מאוד מכל מי שיש בידו להוסיף מידע בענינים אלו לתועלת הציבור

אנו מקוים שבעזרת ה' הדבר יסייע לציבור לראות את ההתפתחות האדירה המתרחשת בקרב הקהילות בפריפריה, בסייעתא דשמיא מרובה
חסום לי :(

נדוניה כהלכה

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לא כ"כ הבנתי איך זה עובד.
מה אני אמור לכתוב באתר? פה?
אשמח לפירוט
בעמוד הזה יש קישורים לכל האשכולות בענין הזה. אם אתם יכולים להכנס לאשכול של אותה עיר ולכתוב את המודעה זה הכי טוב. אם לא, תוכלו לכתוב כאן ואני אעתיק לשם
תודה ותזכו למצוות

תם וחכם

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
הרעיון שלכם מצוין (האמת היא שאני חושב עליו זמן רב..), ובעז"ה יכול מאד להצליח.
אבל האתר לא מספיק ברור. הוא חייב קצת סדר וחלוקה בהירה יותר.

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
הרעיון שלכם מצוין (האמת היא שאני חושב עליו זמן רב..), ובעז"ה יכול מאד להצליח.
אבל האתר לא מספיק ברור. הוא חייב קצת סדר וחלוקה בהירה יותר.
מצטרף.
לא הבנתי למי המודעה מיועדת. לדוג' אני מעוניין להחליף דירה בירושלים עם דירה ברכסים. מה אני אמור לעשות?
לעניות דעתי האתר חייב לכלול חלוקה ברורה- בין החלפה להשכרה וגם בין מעוניין להשכיר/ מעוניין לשכור
וכו'

נדוניה כהלכה

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מצטרף.
לא הבנתי למי המודעה מיועדת. לדוג' אני מעוניין להחליף דירה בירושלים עם דירה ברכסים. מה אני אמור לעשות?
לעניות דעתי האתר חייב לכלול חלוקה ברורה- בין החלפה להשכרה וגם בין מעוניין להשכיר/ מעוניין לשכור
וכו'
יישר כח על ההארה, בעז"ה נשפר את זה כפי שהצעת.
@תם וחכם זה גם מה שאתה התכוונת?

נדוניה כהלכה

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מצטרף.
וכו'
@מחזיק מפתחות @תם וחכם אשמח אם תבדקו כעת איך זה נראה שם באתר ותחוו דעתכם. תודה

נדוניה כהלכה

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
עקב תקלה נמחקו כל ההודעות שהושארו אתמול בפורום פריפריה באתר נדוניה כהלכה. ב"ה התקלה תוקנה וניתן להשאיר שוב
עמכם הסליחה.

שמעון ברגר כבר עושה את העבודה, יש לו מאגר ענק....

GMACH.DIRTאין לכתוב כתובת מייל

שלחו מייל עם הפרטים של הדירה שאתם רוצים לפרסם [כתובת, מספר מיטות, מספר פלאפון.] וכך אתם נכנסים למאגר,
אם אתם מחפשים דירה, שלחו מייל באיזה איזור אתם רוצים כמה מיטות צריך, ותקבלו רשימה עדכנית שמתאימה לבקשה שלכם.

בדוק ומנוסה.

יעיל ביותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה