מאגרי תמונות

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
דילמה:
מחד גיסא - איננו מעונינים כמובן וכמובן וכמובן בחיבור המחשבים בסמינר לרשת האינטרנט.

ומאידך - הבנות צריכות מאגרי תמונות גדולים ע"מ לבצע עבודות.
המאגרים הקיימים בשוק הינם מיושנים, וכל התמונות היפות באמת הם מהאינטרנט.
(ונניח שכן, איפה קונים אותם היום?)

מה אתם עושים בדילמה הזאת?

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
קונים עשרות דיסקים של תמונות מהחברות הגדולות.
החיסרון: הוצאה ענקית של אלפי דולרים, שלא תמיד שייכת לביצוע.

בהצלחה.

ישראל44

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עימוד ספרים
מתחברים ל'נתיב', ומבקשים לפתוח אך ורק אתרים המאושרים ע"י ההנהלה הרוחנית של הסמינר.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
ידוע לי על סמינר שעובדות מעבדת המחשבים מורידות תמונות ("בחשאי, שאף אחד לא ידע מזה ח"ו...") מהאינטרנט, כמובן אחרי ששילמו על התמונות. אינני יודעת אם מאגרים אלו הם רק של בנות העיצוב הגרפי, או פתוחים לכל בנות הסמינר.

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אין לך ברירה אלא ליצור תיקיית תמונות משלך, העלו כאן הרבה מאוד קישורים ותמונות באיכות מעולה.
לשמור, לצרוב ולהביא לכתה שלך.
אם תרצי תמונות בנושאים ספציפיים, אפשר להעלות כאן בקשה, אני מאמינה שיהיו נדבנים/יות שישמחו לעזור.

Graphic

משתמש צעיר
נכתב ע"י ישראל44;237477:
מתחברים ל'נתיב', ומבקשים לפתוח אך ורק אתרים המאושרים ע"י ההנהלה הרוחנית של הסמינר.

אינני מכירה סמינר "בית יעקב" שיאפשר לתלמידות גישה לאינטרנט באפן רשמי בכל צורה שהיא, גם דרך המסננת המבוקרת ביותר של "נתיב".

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י Graphic:
אינני מכירה סמינר "בית יעקב" שיאפשר לתלמידות גישה לאינטרנט באפן רשמי בכל צורה שהיא, גם דרך המסננת המבוקרת ביותר של "נתיב".
אני כן שמעתי על סמינר כזה. אני לא יכולה לפרט כאן. אם את רוצה פרטים, אז באישי.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מעניין, למה הסמינר צריך לדאוג לתמונות? כשאני למדתי גרפיקה חלק מהאתגר היה להשיג את התמונות, שזה בעצם חלק ממה שהגרפיקאי עושה בתנאי שטח.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מקצוע- חינוך ???

אבל אל לך לשכוח שחוץ מלימודי המסלול יש עוד כמה דברים. אותי אף אחד לא הדריך כיצד להשיג תמונות. וחוץ מזה, אם מחנכים בסמינרים נגד הנט, איך אפשר לומר לבת שתחפש תמונות בעצמה?

לדעתי יש כאן פרדוקס חינוכי/ מקצועי לא קטן.

Graphic

משתמש צעיר
הרבה דברים שנחשפים להם בחיים "האמיתיים", כי אין ברירה, ואולי גם שייך בהם גדר "טרוד באומנותו", אי אפשר להתיר אותם במסגרת לימודים חינוכית.

אין לי ספק, שכאשר שרה שנירר ע"ה הקימה את "בית יעקב", היא לא תיכננה שבין כותלי הסמינר - תלמידות-תלמידותיה תחפשנה תמונות באתרים "מאושרים", ותיחשפנה למושגים שהיו זרים להן עד כה....

יש ויתורים שאנו עושים, במודע וברצון, למען מטרות חשובות יותר מהשכלה ומהתמקצעות. הבאת מאגר תמונות מוגבל ומבוקר, במקום שיטוט "חופשי" גם היא אחת מהם.

סבתא שלי נרשמה לבי"ס יהודי לתפירה ולמלאכה, ולא לגימנסיה כשאר חברותיה, משום שאביה אסר עליה. האם ה"הקרבה" שלנו גדולה יותר???

אין לנו לחוש החמצה או נחיתות. העגלה שלנו מלאה. ולא בתמונות וירטואליות משאטרסטוק.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
כמה שאת צודקת...

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י Graphic;237758:
הרבה דברים שנחשפים להם בחיים "האמיתיים", כי אין ברירה, ואולי גם שייך בהם גדר "טרוד באומנותו", אי אפשר להתיר אותם במסגרת לימודים חינוכית.

אין לי ספק, שכאשר שרה שנירר ע"ה הקימה את "בית יעקב", היא לא תיכננה שבין כותלי הסמינר - תלמידות-תלמידותיה תחפשנה תמונות באתרים "מאושרים", ותיחשפנה למושגים שהיו זרים להן עד כה....

יש ויתורים שאנו עושים, במודע וברצון, למען מטרות חשובות יותר מהשכלה ומהתמקצעות. הבאת מאגר תמונות מוגבל ומבוקר, במקום שיטוט "חופשי" גם היא אחת מהם.

סבתא שלי נרשמה לבי"ס יהודי לתפירה ולמלאכה, ולא לגימנסיה כשאר חברותיה, משום שאביה אסר עליה. האם ה"הקרבה" שלנו גדולה יותר???

אין לנו לחוש החמצה או נחיתות. העגלה שלנו מלאה. ולא בתמונות וירטואליות משאטרסטוק.

נאה דרשת, יישר כוח!
הדגשתי באדום את הדרך שנראית לי הכי מעשית וראוי'ה.

שלמה

משתמש מקצוען
לא נכנס לכל הדיון בהורדת תמונות וכו'.
כמעט כל התמונות שמועלות לרשת, הן מגיעות באיכות מסך.
כדאי בהתחלה שיהיה איזה מאגר בסיסי שכולם ילמדו את אותו רעיון.
בהמשך מומלץ לעבוד על תמונות שצולמו בבית.

שורילי

משתמש רשום
אני חושבת שאפשר לכוון את הבנות לצלם לבד בצורה איכותית בהתאם לצרכים שלהן.
וחצמיזה, חוץ מתמונות יש עוד אפשרויות, טיפוגרפיה מענינת או איורים למשל, צריך פשוט לפתוח את הראש. העיקר פה הוא המעוף, לא?
ו-- גם תמונה עלובה ממאגר התמונות הדליל במחשב הסמינר אפשר לשדרג בכל מיני צורות, לא?
מורה טובה תתן את הכלים האלו לתלמידות, זה כולל הכל: צילום, הרבה ניסיון בתוכנות, איור, חשיבה, מקוריות וגם כושר אלתור שלא מזיק לאף אחד.

וזה מניסיון של מורה בפועל...:)

שלמה

משתמש מקצוען
אני לא חושב שבתור לימוד אפשר להפיק מתמונות שצולמו בבית, תוצאות של בחירות/גזירות מוגדרות או 'הדבק לתוך'.
מעבר להדבקות, צריך גם שיהיה איזה טעם בהדבקה ובשינוי הצבע.
אני זוכר כשלמדתי את פוטושופ גרסת 5.
היה קובץ של חומרים מוגדרים.
שמיים, נוף וכדומה, אם נתקלים בקושי מסויים בזמן תהליך הלמידה, יותר קל יהיה לפנות למורה, כשהמורה יודעת באיזה שלב 'הבעיה' נוצרה.

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נו, גרפיק, מהיכן הבאתם את מאגר התמונות המורחב?

Graphic

משתמש צעיר
א. כפי שאמרתי, לא כל מה שמותר למורות, ניתן לתת לתלמידות:

נכתב ע"י Graphic;237758:

ב. יש גם מאגרים פשוטים בדיסקים, שהתקנו לתוך הרשת. זה לא אימג' בנק, אבל בשביל תרגילים זה בסדר.

נכתב ע"י Graphic;237758:

ג. צילום עצמאי הוא רעיון מצוין, שאמנם כמעט לא יצא לי לנצל עד כה, אך אני בהחלט בעד. גם אם התוצאה מעט פחות מקצועית, הרי שהיא מפתחת יצירתיות ומעוף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה