• פרוג למען העצמאים!

כפורום העצמאים והעסקים הקטנים המוביל בציבור החרדי, אתר פרוג נרתם לעזרתכם. בעקבות התפשטות נגיף הקורונה והשפעתו על המשק, נגרמים נזקים כלכליים לעצמאים רבים אשר מתמודדים עם מחסור בלקוחות. לכן החלטנו להושיט לכם יד ואנו מעניקים לכם, חברי האתר היקרים, את מערכת הפרסום העצמאית שלנו ב30% הנחה!!!

למימוש ההטבה, אין צורך בהקלדת קוד קופון, פשוט פרסמו!

לתשומת לב! המבצע עד חג הפסח

למעבר ליצירת קמפיין >>>

להתייעצות ועזרה בין חברי הפורום >>>

לחבילת פוש לעסקים לחץ כאן >>>

לתינוק שלך. באהבה.

צבי גרינוולד

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
יפה, אך דרושה עבודה רבה עם התאורה. המנורות נראות זוהרות, אך החדר אינו מואר בהתאם. מהחלון נראה שזהו יום בהיר, שגם זה אמור לחזק את האור בחדר.

מלי חן

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מהמם!!!!
שימי לב שהתינוק לא יפול מהמיטה, הרוחים לא תקניים
תודה!
סטנדרט סורג 10 ס"מ
חרגתי ב3 ס"מ......
יפיפה, ריאלסטי , מרגיע ומלא טעם!!
תודה
מעודד
יפה, אך דרושה עבודה רבה עם התאורה. המנורות נראות זוהרות, אך החדר אינו מואר בהתאם. מהחלון נראה שזהו יום בהיר, שגם זה אמור לחזק את האור בחדר.
תודה
נכון הצדק עמכם!
הסבלנות שלי כבר הייתה קצרה- האמת זה היה בסדר
וסתם ניסיתי משהו אחר ולא יצא מוצלח..
טוב שאמרתם כי לא חשבתי שזה מהותי....

Studio RAYZ

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
יפה מאוד! אני רואה שהשתמשת בדנוייזר לפי הטקסטורה על הקירות, הייתי ממליץ להעלות את איכות הרינדור, או להאריך את זמן הרינדור. ככה גם תוכלי בפוטושופ להשתמש ב-Exposure ושאר אפקטי תאורה ולהבהיר את התמונה בלי להעלות את רמת הגרעון.

Studio RAYZ

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
התאורה כבר הרבה יותר טובה, וגם אהבתי את הלוגו שהוספת שם למטה. לגבי הגרעון אני עדיין רואה אותו והרבה ממנו תנסי לרנדר Region רק של הפרקט בחתיכות קטנות ולראות מה גורם לכל כך הרבה נויז, כנ"ל לגבי הוילונות והשטיח. ואם לא אמרתי עד עכשיו, אז התמונה בכללי יפה מאוד ומזמינה.

מלי חן

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לגבי הגרעון אני עדיין רואה אותו והרבה ממנו תנסי לרנדר Region רק של הפרקט בחתיכות קטנות ולראות מה גורם לכל כך הרבה נויז, כנ"ל לגבי הוילונות והשטיח.
נכון
וזה כבר מעבר לשליטתי -- בעז"ה מחכה למיחשוב מתאים....
אשמח לשמוע פירוט לגבי

לוח דרושים

למעלה