לשפר ביצועים במחשב עם מעבד i3

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שלום ברצוני לדעת האם ניתן לשפר ביצועי מחשב עם מעבד i3 של לנובו??
אולי להחליף מעבד?? שייך???;)
או משהו אחר??
או אולי בכלל לקנות מחשב אחר??
תודה מראש.

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כמה שנים הוא על הכביש??
אבל טכנאי טוב יודע לעשות אותו יותר מהר מחדש!!!!!
ואגב איזה ווינדוס מותקן בו?

נערך לאחרונה ב:

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
מסתמא נייד
ביצועים הכי הרבה זה לפרמט ולשים SSD

לחיל אומר

משתמש מקצוען
שלום ברצוני לדעת האם ניתן לשפר ביצועי מחשב עם מעבד i3 של לנובו??
אולי להחליף מעבד?? שייך???;)
או משהו אחר??
או אולי בכלל לקנות מחשב אחר??
תודה מראש.
א.לבטל את כל מה שלא צריך באתחול, מנהל המשימות> אתחול> לחיצה על התוכנה>הפוך ללא זמין.
ב. לבטל את כל מה שלא צריך באתחול בMSCONFIG.
ג. להריץ תוכנת CCLEANER לניקוי המחשב.
ד. לבצע ניקוי למחשב ב מחשב>מקש ימני על C>מאפיינים>כללי>ניקוי המחשב.
ה. לבטל אריחים חיים בתפריט ההתחל,מקש ימני על האריח>בטל אריח חי.
ו. לבטל את כל הדברים החזותיים במחשב.
יש עוד כמה דברים מועילים שאני לא זוכר, אם אתה צריך אני אחפש לך, כמו"כ אם אתה רוצה הסבר מפורט יותר תכתוב כאן.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
א.לבטל את כל מה שלא צריך באתחול, מנהל המשימות> אתחול> לחיצה על התוכנה>הפוך ללא זמין.
ב. לבטל את כל מה שלא צריך באתחול בMSCONFIG.
ג. להריץ תוכנת CCLEANER לניקוי המחשב.
ד. לבצע ניקוי למחשב ב מחשב>מקש ימני על C>מאפיינים>כללי>ניקוי המחשב.
ה. לבטל אריחים חיים בתפריט ההתחל,מקש ימני על האריח>בטל אריח חי.
ו. לבטל את כל הדברים החזותיים במחשב.
יש עוד כמה דברים מועילים שאני לא זוכר, אם אתה צריך אני אחפש לך, כמו"כ אם אתה רוצה הסבר מפורט יותר תכתוב כאן.
קודם כל תודה על הפירוט
דבר שני, אני לא מומחה גדול למחשבים אז אם תוכל או מישהו שיכול להסביר לי יותר: מה זה MSCONFIG וגם מה זה התוכנה CCLEANER???
נייד או נייח?
כמה RAM?
HDD או SSD?
אתה בטוח ש"צוואר הבקבוק" פה זה המעבד?
איפה אני בודק את הדברים האלו ומה זה?? כמה RAM? HDD או SSD?
תודה לכל העוזרים והמסייעים....
ה' ישלם שכרכם....
אפריילעכן חנוכה

י. צ.

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
איפה אני בודק את הדברים האלו ומה זה??
אם כך, כנראה שמש"כ @דוד כהן יעזור לך הכי הרבה...
ביצועים הכי הרבה זה לפרמט ולשים SSD
SSD זה סוג דיסק קשיח שעובד הרבה יותר מהר מהסוג הישן שנקרא HDD בלע"ז. מן הסתם אתה לא משתמש כבר בSSD כי זה עולה יותר...

תבדוק גם כמה RAM כי אם יש פחות מ4 ג"ב אז ממש כדאי לשדרג.
לבדיקה תעשה קליק ימני על "מחשב זה" ותבחר מאפיינים. תעלה צילום מסך.
upload_2018-12-9_12-38-3.png

(מצטער, אצלי הכל באנגלית)

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתבתי שאם יש פחות מ4GB מומלץ לשדרג. לך יש 4GB ואם כן זה החלטה שלך אם לשדרג. תלוי מה אתה עושה במחשב ג"כ. למה שלא תפנה לטכנאי שימליץ מה ואם לשדרג?
שימוש בתוכנות אדובי, אילוס אינדי' ופטושופ בעיקר ועוד כל מיני, יש לך מושג האם צריך (אין לי טכנאי צמוד...) ומה העלות בערך של דבר כזה?

י. צ.

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
שימוש בתוכנות אדובי, אילוס אינדי' ופטושופ בעיקר ועוד כל מיני, יש לך מושג האם צריך (אין לי טכנאי צמוד...) ומה העלות בערך של דבר כזה?
נ"ל שכדאי לשדרג ל8GB וSSD. שדרוג הRAM בעוד 4GB יעלה כמאתיים ש"ח (לא כולל התקנה) ושידרוג דיסק הקשיח יעלה בין 200 ל2000 ש"ח תלוי בסוג וגודל. (שוב לא כולל התקנה). אלה הערכות גסות מאוד. ההבדל בביצועים יהיה משמעותי.

נחמד לעזור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
ושידרוג דיסק הקשיח יעלה בין 200 ל2000 ש"ח תלוי בסוג וגודל. (שוב לא כולל התקנה).

אלפיים? הרבה יותר קרוב למאתיים עד שלוש מאות, אלא אם כן אתה מעוניין בנפח גדול במיוחד.

בכל אופן, לענ"ד ולנסיוני שימוש קבוע בתוכנות אדובי במעבד I3 יכול להיות קשה מאוד עד בלתי אפשרי.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אלפיים? הרבה יותר קרוב למאתיים עד שלוש מאות, אלא אם כן אתה מעוניין בנפח גדול במיוחד.

בכל אופן, לענ"ד ולנסיוני שימוש קבוע בתוכנות אדובי במעבד I3 יכול להיות קשה מאוד עד בלתי אפשרי.
אני חייב לציין שזה באמת קשה עד בלתי אפשרי כל רגע נתקע לך התוכנה, ועד שהוא מגיב לפקודות שאתה נותן לפעמים אתה מרגיש נצח...
זה אומר שאני חייב לשדרג??
יש לך מושג היכן עושים את זה?

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
אני חייב לציין שזה באמת קשה עד בלתי אפשרי כל רגע נתקע לך התוכנה, ועד שהוא מגיב לפקודות שאתה נותן לפעמים אתה מרגיש נצח...
זה אומר שאני חייב לשדרג??
יש לך מושג היכן עושים את זה?
לפי התיאורים שלך - נשמע שאתה זקוק בכלל למחשב חדש וזהו.
שידרוג RAM + שידרוג כונן קשיח + התאמה מירבית לעבודה עם תוכנות שדורשות היום בבסיס הרבה יותר מהנתונים שלך... - לא כדאי כבר להשקיע במחשב חדש מותאם לך? יש כאן את המקצוענים שיתנו לך הצעות אישיות מעולות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה