לשנות ALL CAPS בסגנון הפסקה

חנני'

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
קיבלתי טקסט באנגלית שהוקלד ב-ALL CAPS ואני מנסה לשנותו כאן בהסגנון שישתנה ל-small caps, אבל זה לא משנה כלום ונשאר ALL CAPS
האם אפשרות זו מיועדת רק לטקסט רגיל (small caps) כשרוצים לשנותו ל-ALL CAPS ?

upload_2020-1-14_17-34-6.png

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
קיבלתי טקסט באנגלית שהוקלד ב-ALL CAPS ואני מנסה לשנותו כאן בהסגנון שישתנה ל-small caps, אבל זה לא משנה כלום ונשאר ALL CAPS
האם אפשרות זו מיועדת רק לטקסט רגיל (small caps) כשרוצים לשנותו ל-ALL CAPS ?

צפה בקובץ המצורף 593352
אני מאמין שאתה יודע מה פירוש "SMALL CAPS".
סמול קאפס זה כמו ALL CAPS, רק בגודל יותר קטן (חוץ מאות שמלכתחילה הוקלדה כגדולה).
כמו כן - בגופני OPENTYPE לפעמים ישנן גליפים מיוחדים לסמול קאפס, יכול להיות שבפונט הזה (שאנחנו לא יכולים לדעת מהו.... כי חתכת את התמונה בדיוק אחריו) הוא פשוט העתיק את אותם גליפים של הקאפס הרגילים.
עוד כאן:
https://helpx.adobe.com/il_he/indesign/using/formatting-characters.html

https://indesignsecrets.com/small-caps-vs-opentype-all-small-caps.php

חנני'

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תודה!
כוונת שאלתי הייתה שקיבלתי טקסט מוקלד ככה: capital) INDESIGN)
ואני רוצה להפוך אותו ל-small) indesign), ואני ורצה לדעת אם יש דרך באינדיזיין לעשות את זה

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תודה!
כוונת שאלתי הייתה שקיבלתי טקסט מוקלד ככה: capital) INDESIGN)
ואני רוצה להפוך אותו ל-small) indesign), ואני ורצה לדעת אם יש דרך באינדיזיין לעשות את זה
בכלל לא בעיה.
סמן את הטקסט שצריך לשנות, ולך לתפריט TYPE > CHANGE CASE ותבחר את האפשרות הרצויה לך.
אני לא בטוח אם יש את זה באפשרויות של סגנון פסקא או סגנון תו. אבל אתה יכול להקצות לזה מקש קיצור.

חנני'

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בכלל לא בעיה.
סמן את הטקסט שצריך לשנות, ולך לתפריט TYPE > CHANGE CASE ותבחר את האפשרות הרצויה לך.
אני לא בטוח אם יש את זה באפשרויות של סגנון פסקא או סגנון תו. אבל אתה יכול להקצות לזה מקש קיצור.
תודה רבה! לא ידעתי שקיים אופציה זו!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה