לשנות סדר מילת וגו' לפני ה'מקור' בניקוד נקדנית

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
כידוע בניקוד עם תוסף של 'נקדנית' יש בעיה שאם כתבו וגו' אחרי חלק מהפסוק, ואח"כ מנקדים את הפסוק ומוסיפים מקור, ה'וגו' נשאר מאחור אחרי מקור הפסוק.
עד היום לא מצאתי נוסחה ב'חפש החלף' איך להחליף אוטומטית כל הוגו' של המסמך ללפני המקור.
היום עלה לי רעיון של נוסחת 'חפש', ומכיון שאני מאמין שיש עוד שנמצאים באותה בעיה, לכן אני משתף את זה כאן.
בחפש:\(?@[!\(]\)) (וגו')
בהחלף:\2 \1

בהצלחה

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
שני דברים:
א. עכשיו אני רואה שהפותח הראשון לא נשמט, אז הנוסחה אמורה להיות בחפש: (\(?@[!\(]))

אולם הדבר השני:
לפני שאתם קופצים עלי שזה לא עובד. אני בעצמי אינני יודע מה קרה, ניסיתי את זה כמה פעמים בעצמי וזה עבד, עכשיו אני מנסה וזה לא עובד.
ידוע ש'תווים כלליים' סובלים מכריזות, לפעמים הם אינם מגיבים כמו שהם 'אמורים'. לא יודע מה להגיד לכם.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אוקיי, עכשיו בדקתי נוסחה אחרת, וזה עובד:
חפש: (\([!\(]@\)) (וגו')
החלף:\2 \1

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה