שיתוף - לביקורת לשונו של אדם, עבודתו!

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
שנים שהתווכחתי עם חבר שלי, הוא טען כי לשונו של אדם, לא קשורה למעשיו. לעומתו אני טענתי בתוקף, כי על פי הדיבור אפשר לדעת בדיוק מה עבודתו.

יצאתי לבדוק על ידי ראיון עם כמה אנשים, תענו אתם מי צודק(מכיוון שזה היה ארוך אביא את זה בשתיים-שלוש חלקים):

הנה אך בצאתי מהבית ואדם בא מולי, תפסתי אותו ושאלתי "יש מצב לשאלה פוליטית אדוני?"

"ודאי", הוא ענה לי, "אני יכול לסקר לך את כל הדברים, מכל זווית שתרצה!"

"תודה. מה דעתך על הסכם שלום עם הפלסטינים?" שאלתי

"זהו, שזה תלוי מאיזה זווית אתה מסתכל, אם מהזווית הפלסטינית, זה יצא מוושלם! אבל מהצד הישראלי, מאיזה כיוון שלא תסתכל זה לא יראה טוב. למרות שבכל הסכם שלום, שמים את הפוקוס על הדברים הטובים, ואז הכל נראה טוב, אבל כאן אין סיכוי ."

"אוקיי, מה דעתך על נפתלי בנט, כראש ממשלה?"

"סכל, עם שכל מפוקסל!"

"למה ככה? הוא מראה קצת הישגים"

"נו באמת, אחרי הפשלות הוא מעבד את המציאות, כדי שתראה יפה. אבל מי כמונו יודע כמה מכוערת היא באמת."

"אוקיי, תרשה לי לא לשאול במה אתה עובד, אני נראה לי נחשתי לבד."

"יפה לך, אבל איך יצאתי מהראיון תכלס', מספיק חד, או מטושטש? שנעשה עוד אחד, וננסה לשפר?"

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה