לשוב הביתה ישי ריבו - גרסה ווקאלית עשירה

יונתן שטרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שלום לכל חברי הפורום,

מוזמנים להאזין לגרסה ווקאלית שלי לשיר "לשוב הביתה" מאלבומו האחרון של ישי ריבו - זמר אורח יונתן פרידמן.

מצורף קישור ליוטיוב, ולחסומים קישור להורדה מגוגל דרייב (קובץ וידאו עם גרפיקה ויזואלית)

יוטיוב:
גוגל דרייב: https://drive.google.com/open?id=1SD3Ak4BaZhko77H6yzYi7awf_ONU3mMK

בהמשך שלושת השבועות אעלה בעז"ה שירים נוספים..

אשמח לשמוע את דעתכם!

יונתן

אלזער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שלום לכל חברי הפורום,

מוזמנים להאזין לגרסה ווקאלית שלי לשיר "לשוב הביתה" מאלבומו האחרון של ישי ריבו - זמר אורח יונתן פרידמן.

מצורף קישור ליוטיוב, ולחסומים קישור להורדה מגוגל דרייב (קובץ וידאו עם גרפיקה ויזואלית)

יוטיוב:
גוגל דרייב: https://drive.google.com/open?id=1SD3Ak4BaZhko77H6yzYi7awf_ONU3mMK

בהמשך שלושת השבועות אעלה בעז"ה שירים נוספים..

אשמח לשמוע את דעתכם!

יונתן
מחכה כל פעם לזמן שאי אפשר לשמוע שירים
ואז אתה מעלה את הביצועים האלו

רותי ארליך

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
D I G I T A L
פשוט מעולה!!!
ביצוע נהדר
הכי נהנתי מהפרוק בסוף.
מה שכן, לא הצלחתי לזהות 2 קולות, נראה כאילו יש קול אחד ב2 וריאציות חצי טון ומלא. אכן?

יונתן שטרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
פשוט מעולה!!!
ביצוע נהדר
הכי נהנתי מהפרוק בסוף.
מה שכן, לא הצלחתי לזהות 2 קולות, נראה כאילו יש קול אחד ב2 וריאציות חצי טון ומלא. אכן?
תודה רבה! לא הבנתי את השאלה, השאלה לגבי 2 קולות של זמרים?אם כן, בבית הראשון והאחרון אני שר, את כל שאר השיר יונתן פרידמן שר..

look

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מדהיםםםםםםם
שירה ובצוע מעלפיםםם

אפשר לרשום את המילים??

מטבע הדברים

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
מדהים!!
אתם יודעים אבל שבשלושת השבועות גם נשירה אסורה ולא רק מוזיקה...

יונתן, אני עשיתי עכשיו ביצוע ווקאלי לנפשי חמדה [ראה בשרשור בחוץ] אם אתה יכול להאיר לי קצת את הדרך בתחום הקולות זה יעזור לי מאד! נ.ב. אתה היית עם אחיך בקול הבא1?

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
וואוו פשוט מדהים! מקצוענות! ב"ה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה