כללי לקראת ראש השנה - תהילים (כו,ו) ארחץ בנקיון כפי ואסבבה את מזבחך ה'

אליהו פריד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
צילום מקצועי
לכל הטוענים והטועים שמותר הלכתית להשתמש בפונטים באופן לא חוקי, אני רוצה שתשבו טוב על הנקודה הבאה.
(מעבר לפוסקים שפסקו שזהו גזל גמור)
אם אכן מותר לפי ההלכה לכל אדם להעתיק ולהשתמש בפונטים שלי ללא רשות, הרי שיוצא מזה שאם אני מעיז לגבות על חבילת פונטים כסף, הרי שאני הוא הגנב!!!, שאיך יש לי רשות לגבות כסף על דבר שהוא הפקר ונחלת הכלל????

והיוצא מכך, שמי שמשתמש בפונטים מועתקים ללא רשות הוא הצדיק, ואילו אני יוצר הפונט שרוצה על זה כסף אני הוא הגנב הרשע... היתכן?????

על כן אני קורא לכל מי שמשתמש בפונטים של פונטייפ באופן לא חוקי, שירכוש מאיתנו חבילה לפני ראש השנה וינצל מדין גזל...

בברכת שנה טובה
אליהו פריד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה