עזרה לקראת סיום לימוד נהיגה. מה שמעכב אותי

rivkic

App.Up.Go! -פיתוח תוכנות / אתרים מורכבים / קורסים
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
אולי יעזור לך ריטלין.
לפעמים הקשב מוסח מפחד/או הפרעה אורגנית-נוירולוגית
וזה עוזר להיות יותר נוכח ומפוקס
זה באמת מאוד מאוד עוזר, אבל לא חושבת שספציפית לבעיה שהיא תיארה.

תיקתוק

משתמש סופר מקצוען
בלת"ק
קודם כל ברור שהניסיון עוזר בעניין (גם השיעורים נותנים נסיון).
גם אני התקשיתי בזה, וחברה נתנה לי עיצה. בלימודים העזרה רק בלבלה אותי ולכן התעלמתי מהרעיון, אבל אחרי קבלת הרשיון זה נתן לי ביטחון בקבלת ההחלטות:
אם את רואה במראה (לא הצדדית, זו שמעליך) את לוחית הרישוי של הרכב - זה סימן שהוא מספיק רחוק ואת יכולה להכנס לנתיב.
זה לגבי רכב בנתיב שאליו אני רוצה לעבור?

שפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בלת"ק
קודם כל ברור שהניסיון עוזר בעניין (גם השיעורים נותנים נסיון).
גם אני התקשיתי בזה, וחברה נתנה לי עיצה. בלימודים העזרה רק בלבלה אותי ולכן התעלמתי מהרעיון, אבל אחרי קבלת הרשיון זה נתן לי ביטחון בקבלת ההחלטות:
אם את רואה במראה (לא הצדדית, זו שמעליך) את לוחית הרישוי של הרכב - זה סימן שהוא מספיק רחוק ואת יכולה להכנס לנתיב.

סימן שהרכב מספיק רחוק בשניה שבה הסתכלת. הוא גם יכול לנסוע על 130 קמ"ש ותוך רגע להיות לידך או לעקוף אותך.

מה שאני שמעתי זה על הצצה קלה במראה, החזרת המבט לכביש ואחרי שניה הצצה נוספת. ככה את אומדת את המהירות שבה הרכב מתקדם ויודעת אם להכנס לנתיב.

הוא היה אומר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
בעבורי הצלחה הוא דבר שאני עובד עליו!
אבל אולי רק אצלי... אני יודע שאין לזה אוהדים...
אתה לוקח אקמול כשכואב לך הראש?
אני שואל ברצינות...
אתה יודע, אקמול זה חומר פחות בריא מאשר החומר שיש בריטלין.
תוותר עליו.
תתגבר על הכאב ראש ותסתדר בלעדיו.
אותם האנשים ונשים הסובלים מבעיית קשב וריכוז,
הלמידה שלהם קשה,
הם לא מצליחים להתרכז כמוך,
ולכן הם לא מצליחים.
כדי לנטרל את ההפרעה הם לוקחים ריטלין (אם הם מספיק אמיצים),
ואז אתה והם מתמודדים שווים.
הבנת??
שבוע טוב!

סייבר

משתמש מקצוען
ברכב של המורת נהיגה שלי, מעבר למראה הפנורמית שמאד עוזרת בכללי, היה לה אור על המראה שהיה נדלק בעת ביצוע עקיפה/מעבר נתיב אם הרכב שבנתיב ליד קרוב מידי.

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אתה לוקח אקמול כשכואב לך הראש?
אני שואל ברצינות...
אתה יודע, אקמול זה חומר פחות בריא מאשר החומר שיש בריטלין.
תוותר עליו.
תתגבר על הכאב ראש ותסתדר בלעדיו.
אותם האנשים ונשים הסובלים מבעיית קשב וריכוז,
הלמידה שלהם קשה,
הם לא מצליחים להתרכז כמוך,
ולכן הם לא מצליחים.
כדי לנטרל את ההפרעה הם לוקחים ריטלין (אם הם מספיק אמיצים),
ואז אתה והם מתמודדים שווים.
הבנת??
שבוע טוב!
מי אמר שאין לי בעיית קשב וריכוז?
אבל אולי זה טעות שלי שפתחתי דיון סבוך כזה, בעוד שלדעה שלי אין הרבה אוהדים.
(אם יש) אבל יש לי הרבה מה לומר בעניין, אולי בהזדמנות כשיהיה לי זמן אני יפתח אשכול כזה...
בכל אופן מה שכן אמרתי, ובשביל זה כתבתי, שאני בעד לקיחה חד פעמית, אם זה כדי לעבור משהו חשוב שאם לא זה סביר להניח שלא תעבור, וכמה שאני מתנגד גם אני עשיתי את זה!

rivkic

App.Up.Go! -פיתוח תוכנות / אתרים מורכבים / קורסים
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען

גם אני מצטרף לטיפ הזה.
אם אתם רואים את הקדימה של הרכב (את הפנסים) זה אומר שיש הרבה מרווח ליכנס.
לדוגמה אתם מסתכלים במראה האמצעית שמימין לראש שלכם ואתם אתם רוצים לפנות לנתיב הימני, מסתכלים לימני ורואים - וכמובן חובה גם להסתכל במראת הצד הימנית, ואם רואים שפנוי ובמראה האמצעית, עוד לא התקדם הרכב ועדיין רואים את קדמת הרכב, מאותתים ומיד מתחילים לגלוש באלכסון (כדי שנוכל עדיין לתקן, ולחזור לנתיב בתחילת המעבר, באם הרכב פתאום קרוב או מאותת לנו עם האורות.) ואז גומרים את המעבר, ובפרט שיש גם נהגים סלחנים (רובם)

אני שמעתי על כאלו שמאותתים... מבלי לעבור ורק אחרי כמה שניות מתחילם לעבור לאט לאט... ואם שומעים צפצוף או אורות מהבהים ממתינים... (אבל לא מומלץ. רק בהסתכלות במראות)

מאן דאמר..

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בלת"ק

צריך גם לחשב את מהירות הנסיעה של הרכב מאחור..

קרו לי מס' פעמים שנכנסו לי לנתיב בלי לחשוב הרבה..

(אל תקפצו עלי.. אבל ע''פ רוב זה היו נשים).....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה