מידע שימושי לקראת החופש-יצא לכם להיות באיזה פארק/אתר/אטרקציה ונהניתם עד הגג-נודה לכם אם תוכלו לשתף אותנו פה

מיכלי 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
באזור הצפון יש מלאה פארקים חינמיים:
חדרה

פארק חדרה -זה מקום מהמם!!!! ממש על חוף הים [מקום לא פרוץ] יש שם מתקנים ,מסלול הליכה, מקום לפיקניק,
באזור חדרה ...
נחל הצבים- נחל מעניין על צבים גדולים אמריקאים
חיפה
פארק הכט- מקום מהמם למי שלא חיפאי.... יש שם מתקנים , מסלול לאופניים , חוף ים [בדרך כלל לא פרוץ] מרחק נגיע מהרכבת... בקיצור מקום מהמם
פארק הנשר- מסלול הליכה באזור הנשר ליד חיפה , במסלול ישנם שני גשרים ענקיים , מקום מהמם לתמונות ואוירה פסטורלי !!!
טיילת לואי- מקום מהמם לשעות השקיעה או ללילה [רואים את כל המפרץ של חיפה.......], בדרך כלל בימי ראשון רואים אוניה ענקית שחונה בים....[אפשר גם לנסוע עד לחוף לראות מקרוב....]
מערת אליהו-מקום נחמד למי שמגיע פעם ראשונה
האוניברסיטה- לא להבהל... מגדל מאוד מאוד גבוה, עולים לקומה האחרונה ורואים משם את כל הצפון, יש שם נוף עוצר נשימה!!
נהריה
גן הבוטניק-מתקני משחקים מקום ענק יחסית [אם אני לא טועה זה קרוב לים...]
זיכרון יעקוב
גן נדיב-מקום מהמם!!!! שווה להביא מצלמה, מקום עם צימחיה נדירה, יש לשים לב שזה פתוח עד השעה 16:00
פארק המושבה - היינו שם מזמן אני לא זוכרת מה יש שם אבל אני זוכרת שנהננו...
יוקנעם:
נחל עין שפט- מקום פבטורלי, עם נחל של מים , אפשר בנקודות מסוימות להכנס למים , מקום לפיקניק,מלא צימחיה, מקום מוצל מאוד - אפשר להסתובב שם ממש בשעות החמות
טוב לא זכור לי עוד .... אם אני אזכר אכתוב עוד.....

soomsum

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
באזור הצפון יש מלאה פארקים חינמיים:
חדרה

פארק חדרה -זה מקום מהמם!!!! ממש על חוף הים [מקום לא פרוץ] יש שם מתקנים ,מסלול הליכה, מקום לפיקניק,
באזור חדרה ...
נחל הצבים- נחל מעניין על צבים גדולים אמריקאים
חיפה
פארק הכט- מקום מהמם למי שלא חיפאי.... יש שם מתקנים , מסלול לאופניים , חוף ים [בדרך כלל לא פרוץ] מרחק נגיע מהרכבת... בקיצור מקום מהמם
פארק הנשר- מסלול הליכה באזור הנשר ליד חיפה , במסלול ישנם שני גשרים ענקיים , מקום מהמם לתמונות ואוירה פסטורלי !!!
טיילת לואי- מקום מהמם לשעות השקיעה או ללילה [רואים את כל המפרץ של חיפה.......], בדרך כלל בימי ראשון רואים אוניה ענקית שחונה בים....[אפשר גם לנסוע עד לחוף לראות מקרוב....]
מערת אליהו-מקום נחמד למי שמגיע פעם ראשונה
האוניברסיטה- לא להבהל... מגדל מאוד מאוד גבוה, עולים לקומה האחרונה ורואים משם את כל הצפון, יש שם נוף עוצר נשימה!!
נהריה
גן הבוטניק-מתקני משחקים מקום ענק יחסית [אם אני לא טועה זה קרוב לים...]
זיכרון יעקוב
גן נדיב-מקום מהמם!!!! שווה להביא מצלמה, מקום עם צימחיה נדירה, יש לשים לב שזה פתוח עד השעה 16:00
פארק המושבה - היינו שם מזמן אני לא זוכרת מה יש שם אבל אני זוכרת שנהננו...
יוקנעם:
נחל עין שפט- מקום פבטורלי, עם נחל של מים , אפשר בנקודות מסוימות להכנס למים , מקום לפיקניק,מלא צימחיה, מקום מוצל מאוד - אפשר להסתובב שם ממש בשעות החמות
טוב לא זכור לי עוד .... אם אני אזכר אכתוב עוד.....
יש בחדרה פארק יחסית חדש בשם אקו פארק
רחוב משמר הגבול 27 חדרה
אגם עם דגים והמון משחקים חוויתיים משולבים עם טכנולוגיות
מומלץ להביא כדור.
עוד מקום למי שעובר בכביש החוף יש על הכביש ליד גבעת אולגה מקום חדש שנקרא מול החוף
יש שם גינה עם מתקן ענק ממש חמוד , אבל שם זה מתחם קניות ובילוי אז בקיץ וכדו' מבחינת פריצות לא הכי טוב

cyp

משתמש מקצוען
מי בייבי ירכא...
שלמנו 300 שקל לזוג + 4 בגילאי שנה עד 8...
היה מדהים. הכסף הספיק ברווח וחפשנו על מה לסיים אותו...(אפילו שאפשר לשמור את הכרטיס ללא תוקף..)
הגענו בתחילת תמוז היה ריק... נהננו גם במבוגרים.. היינו 6 שעות ויכלנו להיות יותר.....רק שנהיה מאוחר.

מיכלי 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
איך זה מבחינה ביטחונית?
כי מחיפוש מהיר ברשת אני רואה שמומלץ לתאם עם צה"ל או להגיע עם נשק.
הייתי במקום , לא אשקר אבל מקום מהמם!!!!
הבעיה היא הביטחון
[אני הייתי מזמן כאשר הארץ שלנו הייתה יותר רגועה....]
אם אתם עם משפחה עם ילדים לא כל כך הייתי ממליצה.....

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
הייתי במקום , לא אשקר אבל מקום מהמם!!!!
הבעיה היא הביטחון
[אני הייתי מזמן כאשר הארץ שלנו הייתה יותר רגועה....]
אם אתם עם משפחה עם ילדים לא כל כך הייתי ממליצה.....
הייתי שם גם אבל בתקופה הרבה יותר רגועה (כמה שאפשר להיות רגועים כאן בארץ...)
אחד המקומות הקסומים ביותר!
בכמה מקומות ראיתי שבחגים ובחופשות הצבא מאבטח את המקום.
השאלה איך אפשר לברר אם זה נכון.

מאיר ומלי

משתמש מקצוען
אופניים במושב בית הלל (יש אוטובוס מתחנה מרכזית קרית שמונה)
המסלול עצמו עובר ליד נחל שניר
מקסים ופסטורלי!!!
מחיר - 60 ש"ח לאדם
אם אני לא טועה - לשעתיים.

הכל בסדר

משתמש מקצוען
שנה שעברה העלו כאן קובץ מסודר של פארקים
אולי זה - אבל זה משום מה התרוקן
https://docs.google.com/spreadsheet...2dZkF0TaoA0Md7LMCvUdwujIc/edit#gid=1465697381

יש את מפעל מבקרים של שטראוס
יש פארק המשפחה בכרמיאל -חינם (יש שם משחקיה של כמה קומות לילדים עד גיל 5, מזרקות , באולינג , מתקני כושר משהו מעין שטיח מנגן - לידיים ועוד )
יש מפעל קוקה קולה
ירכא - לונה פארק בתשלום
טורנדו
שנה שעברה היה את אינדי פארק באזור קרית שמונה אם אני לא טועה
יש ספידי כיף במבוא ביתר הכולל בריכות .
תלוי סגנון , תלוי גיל , תלוי ציפיות
פארק המשפחה בכרמיאל בסדר מבחינת צניעות? מפוצץ אנשים?

batya11

משתמש פעיל
ב
חיפה
.....
יודעת להגיד לי איך מגיעים לשם ברכבת? זה מרחק הליכה מהתחנה?
בנוסף הים שם - נגיש וסמוך לגינה, או רק כנוף?

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מישהו מכיר את חוות ארץ האילים?
עולה כניסה בבין הזמנים?
תחבורה מביתר?
רק מציינת שהיינו שם פעם והתחושה של דרך ההגעה לא הייתה נעימה בלשון המעטה. מסביב יש כפרים של ערבים עויינים. (לא הצלחנו למצוא את המקום, כך שקצת המשכנו בכביש והרגשנו את ה'עיניים')

מיכלי 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
יודעת להגיד לי איך מגיעים לשם ברכבת? זה מרחק הליכה מהתחנה?
בנוסף הים שם - נגיש וסמוך לגינה, או רק כנוף?
בפארק רואים את פסי הרכבת [וכמובן את הרכבת ]
אבל הדרך מהתחנה לפארק היא בנסיעת אוטובוס[לא הרבה זמן...]
בקשר לחוף יש שם חוף נגיש,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה