לצלמות בלבד!

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י הגלים;1558568:
לא מכיר כזה תוצר.

אם אני לא טועה - תמיר העלה כמה פעמים תמונות מקומפקטית / מטלפון.

להראות שמי שיודע לצלם - יעשה את זה טוב גם באפס תנאים.

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שוב.

תמונה טובה? בהחלט. צילום מקצועי? לא ממש.

(ושוב אנחנו מדברים על מושג נסתר. מה זה צילום מקצועי זה דיון רב דיעות לכשעצמו).

pninap

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י יעל א;1554116:
מאוד נח להציג את זה ככה.
מאוד קל להפוך את הכל לטיפשי וילדותי.

אבל יש גבול לזמן שאני יכולה להקדיש לזה, הגם שיש לזה חשיבות בעיני כי אני פה נטו למטרות מקצוע ותחליף אין בינתיים..

וחצמיזה, את המטרה שלי השגתי.
גם באישי וגם בצלצולים הייתי לפה להרבה ניקים/יות שקצה נפשם מהאלימות המילולית שעפה כאן חופשי.

אז תודה.

לעניות דעתי, כל הסאגה הזאת, היא פרשנות. והיא יכלה להימנע לפני ההתנפחות שלה.
הועלתה תמונה, היא הרגיזה חלק מיושבי הפורום הזה
אם הפנים הן מול הלקוחות, וחלק מהמתרגזים הם לקוחות פוטנציאלים שלי, אז כ ל כ ל ית היה נכון לשגר מיד מסר שסליחה אם פגעתי בחלק מהיושבים פה, ובזה לסיים עניין.
כי אם ההמצאות פה היא נטו מקצועית וכו, אז חבל להתנגח עם לקוחות עתידיים ולכפות עליהם לאהוב כל תמונה.

anutk

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
את התמונות אתן מפרסמות גם ובעיקר בשביל הרייטינג שלכם כצלמות, זה לא סוד שהפורום משמש במה פרסומית לצלמות.
כשאדם מחליט לעמוד על במה ציבורית הוא אמור להבין שיש לכך השלכות בין היתר בדמות ביקורת גם לא עניינית מאנשים חסרי טקט. מי שרגיש לביקורות יכול לשלוח את התמונות שלו בצורה אישית לאנשים שהוא מקוה לקבל מהם מחמאות או ביקורת מקצועית ועניינית בלבד.

שירי12

משתמש סופר מקצוען
מענין שלצלמים/ות מותר להעלות כל תמונה שתעלה על דעתם, אבל לאנשים אסור להגיב שהתמונה לא נראית להם....

ולעניננו - הקהל הרחב שאליו פונות הצלמות מבחינה פרסומית לא באמת מבין את משמעותם העמוקה של החיישן, הצמצם וכו', אז גם אם תהיה הערה כזו מקצועית וענינית - זה לא יפריע לו.
כמו שאמרו פה, הקהל מחפש יותר את האבזור, הסופט בוקסים וכו', ואם התמונה יפה ומהמממממת מבחינתו - מה שאפשר לומר על רוב התמונות של הצלמות דכאן - הוא לא יטרח לעלעל הלאה בעמודי התגובות אלא יתקשר לקבוע תור..

(מה שבאמת קשה לי להבין זה איך אנשים מעלים לכאן תמונות שאני בתור צלמת לא מקצועית בכלל הייתי מתביישת לצלם, ועוד מתפלאים ונעלבים איך מעירים להם שזה לא הרמה של הפורום)

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י שירי12;1562933:
(מה שבאמת קשה לי להבין זה איך אנשים מעלים לכאן תמונות שאני בתור צלמת לא מקצועית בכלל הייתי מתביישת לצלם, ועוד מתפלאים ונעלבים איך מעירים להם שזה לא הרמה של הפורום)[/

את החלק הכי חשוב בהודעה שלך החבאת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה