לפרויקט מעניין דרוש/ה קופירייטר/ית מעולה

פרסום דובדבן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מחפשת קופירייטר/ית במסגרת קמפיין שאני עובדת עליו לניסוח טקסטים למטרות שונות ומעניינות (אריזות מוצרים, מודעות, פרוספקט וכו').

מי שרואה עצמו מתאים, אשמח לקבל למייל שלי עבודות והצעת מחיר כללית: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

בהצלחה.

פרסום דובדבן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה לכל השולחים. האמת, לא חלמתי שתהיה כזו התקפת מיילים...

אז אני רוצה להבהיר כמה דברים:
ראשית, מדובר בפרויקט אחד. לעבודה שוטפת כבר יש לי מישהי שאני עובדת איתה.

שנית, אני לא יכולה להתייחס למיילים ללא עבודות לדוגמה. אני מקווה שזה ברור שבשביל לקחת איש מקצוע בתחום זה חובה להתרשם מעבודותיו ומאופן הכתיבה. יש לי כמה וכמה מיילים תמוהים עם בקשות לפרטים וללא שום קובץ מצורף.

שלישית, לגבי מחיר - העירו ובצדק שא"א לתת מחיר למשהו בלתי ידוע, אז אשמח לקבל מחירון כללי. כמה למודעות פרסום, כמה לפרוספקט וכו'.

ואחרון, אין צורך לשלוח פעמיים ובטח שלא שלוש פעמים. אני רואה ומתייחסת לכל מייל, אעבור על זה שוב במוצ"ש-ראשון בעז"ה.

שוב תודה, ובהצלחה.

פרסום דובדבן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מקפיצה.. אני צריכה שוב קופירייטר/ית לפרוייקט נוסף ושונה.

אפשר לשלוח עוד, הפעם עם דגש לפרוספקט רעיוני + כתיבה שיווקית, עדיפות עם זיקה לאסטרטגיה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה