שיתוף לפרוג באהבה

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מתלבטים אם להרשם לקורס איור דיגאלי כאן בפרוג?

כדי לעזור לכם להחליט, משתפת התקדמות שלי במהלך השנה (עוד לא סיימתי קורס) איך ציירתי לפני פרוג ואיך מציירת כעת

הדרך עוד ארוכה זה ברור! אבל בפרוג נותנים כלים להשתפר ולהכנס מהר לשוק העבודה בלי להתפזר לנצח. זה, בנוסף לקהילות פורום תומכות ומכוונות שזה פשוט הפגנת אהבת ישראל מדהימה.

הציורים בוצעו באותה תוכנה adobe fresco אבל עפי תובנות שקיבלתי כאן בפוטושופ (האמא של כל התוכנות) ובלימוד עקרונות ציור מהמורים המוכשרים והמבוקשים @אבימי ו @שולם שהשקיעו מירב המאמצים לקדם כל אחת בהתאם לצרכים שלה, בלי לוותר על הסטנדרט הגבוה של פרוג. מההנהלה קיבלתי תמיד מענה באותו יום על כל שאלה בקשה או תלונה. (למדתי לתייג, בו-הו לכם וסליחה על הטרדה. מתישהו אפסיק עם זה פשוט נטו הכרת הטוב, זה חובה :)

אני יודעת שאנשים אוהבים סיפורי מהפך מאפס ל100 (אצלי מאפס לאחד וחצי אבל גם מרגש!) אז על אף האימה לשתף ביצוע לא טוב (הצפיה על אחריות המשתמש בלבד, לא לבעלי לב חלש) לתועלת המתלבטים אם ללמוד מסודר או לא ואיפה מתקדמים מהר והאם ההשקעה שווה, אני משתפת ומציינת שאני הגמד בכתה שלי, יש בנות שעברו תהליך דומה אבל עם ביצועים גבוהים בהרבה. אז קל וחומר אם אפילו אני הצלחתי כולם יכולים!

הרי לכם ההוכחה... דראם רול

לפני

WhatsApp Image 2020-07-29 at 13.01.13 (1).jpeg

אחרי

moide.jpg

אז.. לא עפה על זה או על עצמי, יודעת שעוד יש טעויות במיקום וצורת העין הרחוקה שלא מונחת בקשת נכונה כמו על כדור ואין בה התקצרות, בידיים שצויירו בפרופורציה של מבוגר והוקטנו חחח. יש עוד מה לעבוד ולכן זה לא נכנס לתיק עבודות :)

אבל, לפחות יש הזזה בכיוון הרצוי! והיה לי חשוב לשתף בהצלחה לכולם.. ואל תתלבטו פשוט תרשמו.

וכאות תודה למפעל הזה שנקרא פרוג שכולל ככ הרבה דברים, אני יעלה מדיי פעם כל מיני סיכומים מהאינטרנט שקשורים לציור בנושאים שונים מותאמים לציבורנו שליט"א (ברמה גבוהה ממקצוענים, התוכן אינו שלי) לתועלת המתחילים כמוני וגם לותיקים אם תחליטו יום אחד ללמד (הסברים מסודרים זה סופר שימושי)

וכמו תמיד הערות לשיפור יתקבלו בברכה ובהערכה רבה!

שרה אפרת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
UX UI
אינני נוהגת להגיב....
אבל הפעם הייתי חייבת להצדיע לך!
על הדרך, על הכוח רצון, על ההתקדמות.
רואים את ההשקעה שלך!
שאפווווו!

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אינני נוהגת להגיב....
אבל הפעם הייתי חייבת להצדיע לך!
על הדרך, על הכוח רצון, על ההתקדמות.
רואים את ההשקעה שלך!
שאפווווו!

מאד אוהבת ציורים שלך את כולם... מוכשרת מאד! בעיקר את הציור פרופיל. זה תנוחה קשה וביצוע מאלף...

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הפה...
קצת עקום.
האף...
כל האזור טיפה מוזר.
אבל מגיע לך לייק. בטוח.

נכון ! ויש בה משהו טיפה מטריד גם במבט החתולי חחח (אבל הייתי צריכה אותה ללפני ואחרי) ולכן חשוב המבנה יותר מהרינדור שאין ביכולתו להסתיר או לפצות על טעויות (זה בערך שיעור ראשון בפרוג, לא?).. תודה על תגובה כנה :)

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
נכון ! ויש בה משהו טיפה מטריד גם במבט החתולי חחח (אבל הייתי צריכה אותה ללפני ואחרי) ולכן חשוב המבנה יותר מהרינדור שאין ביכולתו להסתיר או לפצות על טעויות (זה בערך שיעור ראשון בפרוג, לא?).. תודה על תגובה כנה :)
בתגובה פרטית אני אגיד לך את דעתי המלאה.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בתגובה פרטית אני אגיד לך את דעתי המלאה.

אפשר גם כאן, יש לי עור של פיל (לטוב ולמוטב) ואני לא נעלבת, אני רק מחכימה אז תרגיש חופשי, מה שנוח. תודה רבה רבה שמנסה לעזור לי להשתפר - זה הדרך היחידה להשתפר - לטעות! ולהבין מה הטעות עי מישהו שעושה חסד ואומר הנה כאן היה צריך לעשות כך וכך.. בגלל שאני רק מתחילה אני יודעת שיש מלא טעויות ולא מצפה לתרועות חחח אבל הדרך לא לחזור על טעות זה כשמישהו מפרגן ביקורת אמיתית :)

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
אפשר גם כאן, יש לי עור של פיל (לטוב ולמוטב) ואני לא נעלבת, אני רק מחכימה אז תרגיש חופשי, מה שנוח. תודה רבה רבה שמנסה לעזור לי להשתפר - זה הדרך היחידה להשתפר - לטעות! ולהבין מה הטעות עי מישהו שעושה חסד ואומר הנה כאן היה צריך לעשות כך וכך.. בגלל שאני רק מתחילה אני יודעת שיש מלא טעויות ולא מצפה לתרועות חחח אבל הדרך לא לחזור על טעות זה כשמישהו מפרגן ביקורת אמיתית :)
זה פשוט משהו שעלול לפגוע אולי במשתמשים אחרים. לכן אני מעדיף להגיד לך אותו באופן פרטי.

שולם

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תודה על הפרגון!
כשרון ביטוי גבוה, בציור ובכתיבה!
תצליחי בכל מעשה ידייך ותמשיכי להצליח!

האמנתי בך מהתחלה!!

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה על הפרגון!
כשרון ביטוי גבוה, בציור ובכתיבה!
תצליחי בכל מעשה ידייך ותמשיכי להצליח!

האמנתי בך מהתחלה!!

תודה רבה רבה... לימדת אותנו מה הכח של מילה טובה לזולת והסתכלות בעין טובה, והגישה שלך עושה את העולם יפה יותר, לא רק בגלל כשרון הציור הפנומנלי..

שולם

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תודה רבה רבה... לימדת אותנו מה הכח של מילה טובה לזולת והסתכלות בעין טובה, והגישה שלך עושה את העולם יפה יותר, לא רק בגלל כשרון הציור הפנומנלי..
לימדתי קצת לצייר, עם כל השאר באת מהבית!

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לימדתי קצת לצייר, עם כל השאר באת מהבית!

אמממ.. לימדת אותנו המון על יחסי אנוש וגם הרב אבימי שהשקיע בקידום של כל אחת. שניכם אמרתם שבמקצוע הזה יחסי אנוש (התמודדות נעימה מול לקוחות) זה חלק ארי.

וזה משהו שצריך תמיד לזכור שבכל מקצועות הלימוד, התלמיד מסתכל על המורה מלמטה למעלה ולומד ממנו הרבה הרבה מעבר למה שהמורה מתכוון שילמדו ממנו ( כמו שהילדים שלי לומדים ממני דברים שאני לא שמה לב שעושה) בפרט דור הפרעות קשב וריכוז=כיתת מאיירים (לא כולנו. אבל תודו ש70 אחוז מהפורום ציירו באמצע כל השיעורים).. שבאופן טבעי מתבוננים לא רק בתוכן הנלמד אלא גם בצורת הגשה. בטוחה שכל אחת מכיתתנו הנחמדת מרגישה (כך שמעתי, מהבנות) שקיבלנו מהמורים הרבה יותר מ'איך לצייר'. ויש לי טיפה ניסיון מתחומים אחרים, זה בכלל לא מובן מאליו ומגיע הכרת הטוב :)

הכוונה לחזק סהכ.. לזכור שכשניגשים לכתה ללמד 2 נקודות מגוז צריך לזכור שגם אחרי ה200 קוביות/גולגלות (התעללות! חחח אבל עובד) התלמידים קולטים דברים נוספים. זה עניין של דוגמא אישית, שליחות (אפילו כשמלמדים מתמטיקה שלכאורה מה הקשר לשליחות! התלמיד סופג מהיר"ש והמידות הטובות של הרב.. זה לא אני אומרת, אני הרי נתלית באילן גדול וד"ל) וכו חפרתי מספיק.

בקיצור הצלחה ענקית לכם ולכל המורים כאן, מניחה שהלך הרוח תלוי גם במוסד עצמו שאחד הערכים כאן זה החשיבות של איטראקציה בין היוצרים (הדבר הראשון שעשינו הפרוג זה לשוחח אחת עם השניה, לא לצייר ולא להציג ציורים). יש את ההנהלה שהיא בעיני 'תומכת לחימה' וגם זה יקר וחשוב (בתור מנהלת לשעבר, הקושי של הניהול אינו דומה להוראה עצמה) ויש את המפקדים הלוחמים בשדה שהם הפנים של המוסד והם קובעים את החוויית משתמש.

לא נעים לי לחפור יותר! המון תודה, זה היה חשוב מאד מה שקיבלנו משניכם. כתבתי כאן על מנת שהמתלבטים יצטרפו ללימודים גם שיראו איזה מורים יש. תמיד תזכרו את הכח הטוב שיש בידיים של המורה גם על תלמיד בוגר ומעוצב. בהצלחה ענקית בהמשך ההוראה ותמשיכו תמיד ללמד, זה הון עצום.

עובדה חשובה. ניתן לקדוח באדמה רק עד 12.2 קילומטר וגם זה שיא עולמי. מ3.500 מטר הסלעים מגיעים לחום של 60 מעלות מהבל האדמה וכדי שכורי המכרות לא ימותו מההבל זורקים להם פנימה בלוקים של קרח על מנת לצנן. החום ושכבות הסלעים והמתכות מרטשים ומאלצים להחליף ראשי קידוח תדיר. אז גם לחפירה שלי יש קץ :) !!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה