דרוש מידע לפני לידה? אחרי לידה? סקר

אם היו מזמינים אותך ליום כיף\פינוק בנושא אמהות ,מה היה הפרמטר הכי מעניין ו\ או חשוב לך?

• ייעוצים מקצועיים בתחום האימהות

• מקום יוקרתי בתנאי נופש

• חווייה קולינרית

• תוכן חוייתי משני כמו מופע סטנדאפ\ הקרנה

• מתחם שופינג

• מתנות ,הגרלות, שוברי הנחה וכו'

• החזרים מקופות חולים

• מיקום קרוב לבית

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.

בימבמבום

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הצבעתי החזרים מקופת חולים ומיקום קרוב לבית, (או הסעה נוחה, לא תח"צ)
כי בלי זה אני לא אחשוב בכלל לבוא...

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שיהיה איזה קשר בין העלות לתועלת. אפילו שזה ממומן על ידי קופת חולים.
כשאני רואה יום הכנה ללידה בעלות מופרכת. אני באופן אישי לא מוכנה לשמש כצינור בין מסחטת כספים לקופת חולים. אפילו שזה לא עולה לי גרוש.
אם התועלת היא לכל המשולש (קופת חולים, מבוטחת והפקה) אז בהחלט אשקול השתתפות ברצינות.

מישהי אחת

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
הצבעתי החזרים מקופת חולים ומיקום קרוב לבית, (או הסעה נוחה, לא תח"צ)
כי בלי זה אני לא אחשוב בכלל לבוא...
דווקא חשבתי הפוך, שכשזה קצת רחוק יותר ולא צמוד לבית זה נותן את התחושה של נופש וריענון

בימבמבום

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
דווקא חשבתי הפוך, שכשזה קצת רחוק יותר ולא צמוד לבית זה נותן את התחושה של נופש וריענון
נכון ולא נכון,
אם אצטרך ליסוע בתחבורה ציבורית בין עירונית, לא יהיה לי כוח לחשוב על הכיוון אפילו,
אולי כי אני לפני... ;)
(אלא אם תהיה הסעה...)

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לי אישית שילוב של סטנדאפ/הקרנה/תכנית אחרת לא קשורה
גורמים ליותר סלידה .
כי נראה לי נורא לא ישר לנצל את קופות החולים בשביל זה.
כמו שהוגדר במדויק:
אני באופן אישי לא מוכנה לשמש כצינור בין מסחטת כספים לקופת חולים. אפילו שזה לא עולה לי גרוש.

מישהי אחת

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
לי אישית שילוב של סטנדאפ/הקרנה/תכנית אחרת לא קשורה
גורמים ליותר סלידה .
כי נראה לי נורא לא ישר לנצל את קופות החולים בשביל זה.
כמו שהוגדר במדויק:
צודקת ב100 אחוז, רק שבפועל נוצר מצב שנשים מחפשות לנצל כמה שאפשר לצערי גם שזה על חשבון הישרות...

super tiger

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צודקת ב100 אחוז, רק שבפועל נוצר מצב שנשים מחפשות לנצל כמה שאפשר לצערי גם שזה על חשבון הישרות...
אז לא כולן.

אני נמנעתי מכל ימי הנופש האטרקטיביים שמפורסמים לאחרונה.
כי מבחינתי זה גזל.

אם אני אראה שמתארגן יום כיף אמיתי ללא חשש גזל, אני בטוחה שארשם.

אה, וגם אני רוצה בבוקר, לא אחה"צ או ערב.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
סליחה שזה יוצא עליך. אין לי מושג מי את ולמה הפצת את הסקר- כנראה זה עבור לקוח
אבל אני באמת לא מבינה מה חושבים כל מפיקי הימי כיף הללו
לא חושבת שהנשים שמגיעות הן היחידות שלא בסדר.
לארגן חצי יום באולם חתונות, כולל ארוחות
ולגרוף 1800 ש"ח מכל אחת (ולתת מתנה שעלתה למפיק 400 ש"ח)
ולגרום לעשרות / מאות נשים להוציא הפניות מרופאים כדי לקבל החזרים
זה נראה לכם הגיוני?
חוץ מזה שהמפיקים מסתכנים במאסר (בדקתי את זה!)

מדהים מה כסף יכול לגרום לאנשים שפויים לעשות.

מישהי אחת

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
סליחה שזה יוצא עליך. אין לי מושג מי את ולמה הפצת את הסקר- כנראה זה עבור לקוח
אבל אני באמת לא מבינה מה חושבים כל מפיקי הימי כיף הללו
לא חושבת שהנשים שמגיעות הן היחידות שלא בסדר.
לארגן חצי יום באולם חתונות, כולל ארוחות
ולגרוף 1800 ש"ח מכל אחת (ולתת מתנה שעלתה למפיק 400 ש"ח)
ולגרום לעשרות / מאות נשים להוציא הפניות מרופאים כדי לקבל החזרים
זה נראה לכם הגיוני?
חוץ מזה שהמפיקים מסתכנים במאסר (בדקתי את זה!)

מדהים מה כסף יכול לגרום לאנשים שפויים לעשות.
מסכימה איתך לגמרי, ובדיוק בגלל הסיבה הזו העלתי את הסקר, הלקוחה שלי פרסמה מודעה על אירוע כזה עם החזרים מקופות החולים, האירוע כלל ייעוצים במגוון נושאים בתחום האמהות, וההחזר היה נטו על הייעוץ= אמיתי לגמרי, וברוב הטלפונים נשים שאלו-היכן הם מקבלות תווי קנייה למימוש, וכשאמרו להם שאין תווי קנייה וההחזר הינו נטו עבור הייעוץ, זה לא עניין אותן , התחושה הייתה שהרגילו את הנשים לסגנון הזה, וברגע שמדובר במשהו אמיתי ובלי מתנות גרנדיוזיות, זה כבר לא היה מספיק שווה... הזוי...

בימבמבום

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
צודקות אולי לגבי מתנות ותווים,
לא לגבי תוכנית משחררת...
לפעמים תכנית טובה זה צורך נפשי להתרעננות, וכן, דווקא במצבים האלה,
בדיוק כמו שכל אחת יכולה להוציא שעה יעוץ אצל דולה \ מילדת כדי להגיע רגועה, יש כאלה ששעה של סטנד אפ תרגיע אותם יותר...

ומשהו נוסף - אני לא חושבת שזה גזל.
מי שמממן את זה זה קופות החולים, אם הם לא היו רוצים את זה, הם מזמןןן היו עוצרים את זה,
אני לא חושבת שקופות החולים לא יודעות לאן הכסף הולך, רק שפשוט לא מעניין אותם מה תעשי עם ההחזר שתקבלי, הדבר היחיד שמעניין אותם זה לקוח מרוצה, ולכן הם שותקים.
נראה לכם שקופות החולים לא יודעות שאנשים קנו עגלות בכסף שלהם?
הם מרוויחים עלינו הרבה יותר ממש שנראה לנו, ולא סתם הם רבים על כל לקוח,
וכן, שווה להם לשתוק ולממן, ושעוד מישהו יספר "הרווחתי XY בזכות הקופה"

ותעשו טובה, אל תדברו על זה יותר מידי, את ה 8 אלף לא הספקתי לנצל, שלא יסגרו לי גם תברז הזה... ;)

קפפוצצינו

משתמש מקצוען
מסכימה איתך לגמרי, ובדיוק בגלל הסיבה הזו העלתי את הסקר, הלקוחה שלי פרסמה מודעה על אירוע כזה עם החזרים מקופות החולים, האירוע כלל ייעוצים במגוון נושאים בתחום האמהות, וההחזר היה נטו על הייעוץ= אמיתי לגמרי, וברוב הטלפונים נשים שאלו-היכן הם מקבלות תווי קנייה למימוש, וכשאמרו להם שאין תווי קנייה וההחזר הינו נטו עבור הייעוץ, זה לא עניין אותן , התחושה הייתה שהרגילו את הנשים לסגנון הזה, וברגע שמדובר במשהו אמיתי ובלי מתנות גרנדיוזיות, זה כבר לא היה מספיק שווה... הזוי...
השאלה אם לוקחים מחיר כמו שלוקחים על יעוץ קבוצתי
או שהיא מנסה לנצל את הסל על חשבון הלקוחות ומבקשת מחיר יקר

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
לתומי חשבתי שכל הפינוקים והתוכניות הבידוריות ממומנות ע"י נותני חסויות פרסומיות. אני גם לא חושבת שמדובר בגזל - הקופות חשופות לפרסומות הללו בדיוק כמו הצרכניות.
למען ההגינות אציין שרק קראתי פרסומות, ואין לי כוונה להשתתף בהפניניגים מעין אלו. ייעוץ אני אוהבת לקבל בדיסקרטיות.

קצרה

משתמש מקצוען
צודקות אולי לגבי מתנות ותווים,
לא לגבי תוכנית משחררת...
לפעמים תכנית טובה זה צורך נפשי להתרעננות, וכן, דווקא במצבים האלה,
בדיוק כמו שכל אחת יכולה להוציא שעה יעוץ אצל דולה \ מילדת כדי להגיע רגועה, יש כאלה ששעה של סטנד אפ תרגיע אותם יותר...

ומשהו נוסף - אני לא חושבת שזה גזל.
מי שמממן את זה זה קופות החולים, אם הם לא היו רוצים את זה, הם מזמןןן היו עוצרים את זה,
אני לא חושבת שקופות החולים לא יודעות לאן הכסף הולך, רק שפשוט לא מעניין אותם מה תעשי עם ההחזר שתקבלי, הדבר היחיד שמעניין אותם זה לקוח מרוצה, ולכן הם שותקים.
נראה לכם שקופות החולים לא יודעות שאנשים קנו עגלות בכסף שלהם?
הם מרוויחים עלינו הרבה יותר ממש שנראה לנו, ולא סתם הם רבים על כל לקוח,
וכן, שווה להם לשתוק ולממן, ושעוד מישהו יספר "הרווחתי XY בזכות הקופה"

ותעשו טובה, אל תדברו על זה יותר מידי, את ה 8 אלף לא הספקתי לנצל, שלא יסגרו לי גם תברז הזה... ;)

הנה את בעצמך מודה בשורה האחרונה שלך - שקופות החולים לא רוצות את זה.

גם את רוצה שלא ידברו על זה יותר מדי - כדי שלא ייסגר הברז--
זאת אומרת שמשרד הבריאות / קופות החולים לא ממש רוצים את זה , הם פשוט עוד לא עמדו מספיק בקצב של פרצי היצירתיות איך להעביר כסף מכיס קופת הביטוח הרפואי - לכל מיני הטבות שלא אמורות להיות ממומנות (גם אם הן נורא נורא חשובות ומבריאות. הן לא רשומות שם נקודה)

גם את יודעת שאם ידברו על זה בקול כמו על העגלות ושות' - הן בהחלט תסגורנה את הברז .. מה שאומר שזה לא בסדר מבחינתם (כן, גם אם מי שאחראי על העברת לקוחות לקופה יודע על התרמיות וגורף בונוסים - זה עדיין לא אומר שזה בסדר מבחינת בעלי הממון - ההוכחה היא שהברזים נסגרים והפרצות נחסמות..)
ומי שיפסיד מזה תהיינה כל הנשים ששילמו ביטוח וקיבלו ממנו רק מה שרשום רשמית שאפשר לקבל ובדרך הישר והטוב.
ועכשיו הביטוח שלהם הפך לכמעט ריק מתוכן--

תלמ

משתמש צעיר
אני חושבת שהמרחק מאוד משמעותי,
כי אישה לפני/אחרי לידה תתקשה להגיע למקום מרוחק,
גם אם מחלקים שם עגלה לכל משתתפת.
אם מישהו מעוניין להפיק איזה ערב, אולי כדאי להתחיל בערי הפריפריה המתחדשות מכמה סיבות:
1. יש שם הרבה נשים צעירות ובדר"כ זה אומר ב"ה הרבה נשים לפני/אחרי לידה.
2. הן לא התרגלו לכנסי ענק עם מתנות מפוצצות , גם כמה מוצרים להתנסות כמו שמחלקים בתערוכות השונות יכולים לעניין אותן
3. ההוצאות לאירוע כזה הן מופחתות וממילא אין צורך לערב גורמים לממן אותם

סחלב ענוג

משתמש פעיל
גם אני חושבת שזה לא פסגת ההגינות בעולם כל הימי כיף האלו.
אבל-
קופות החולים לא כאלו צדיקות גדולות בתחום!

אותי שיכנעו לעבור קופה, ובעיקר מה ששיכנע אותי היה שיש להם הסדר עם מרפאת שיניים שהייתי מטופלת אצלם וכשניסיתי לקבוע תור מיד אחרי המעבר התברר שהם הפסיקו את ההסדר!
זה לא נראה לי הדבר הכי ישר...
כך שכל צד מנסה לנצל את המירב שהוא יכול.

בימבמבום

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הנה את בעצמך מודה בשורה האחרונה שלך - שקופות החולים לא רוצות את זה.
לא, ממש לא.
קופות החולים רוצות את זה, מאוד, והם ממנות את זה. (מה שאומר שזה שווה להם!!)
מי שלא רוצה את זה זה משרד הבריאות, מסיבה די הגיונית - קופת חולים זה לא מועדון אשראי.
לא מעוניינים שאנשים יזגזגו בין קופות רק כדי לנצל הטבות.
תכלס, יש 2 אופציות,
או שמשרד הבריאות מממן את זה, וזה מפריע לו, ואז זה כבר נכנס לשאלה אם מותר "לגנוב" מהמדינה או לא.
או שאנחנו משלמים את זה, במס הבריאות שיורד לנו כל חודש מהתלוש, ואני לא רואה שום סיבה לא לקבל את זה חזרה.
אם הייתי מקבלת משהו תמורת מס הבריאות המשוגע שאני משלמת, מילא, אבל אם בשביל תור לרופאת נשים אני צריכה לחכות 9 חודשים... אז לפחות משהו אחר שיהיה לי...

וסתם לעידכון, לא מעניין אותי כנסי נשים, ואני לא חושבת שאלך לאי מישהו מהם, כי אם לא מעניין אותי משהו, גם אם ישלמו לי אני לא אלך, רק שעצבן אותי שאתם קוראות גזל למשהו שמאוד רחוק מזה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה