• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

לעשות רצון הצדיק....

עזרה לנצרך

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לעשות רצון צדיק - כ"ק הרבי מפינסק קארלין זצ"ל
שהקים במסירות נפשו מפעלי תורה וחינוך לכל בני ישראל
הטו שכם לחזקם ולאמצם, וצדקתכם עומדת לעד,
2019-05-15.png

פרטים יבואו בקרוב
בברכת התורה ובשליחות קודש​

עזרה לנצרך

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
כמתנדב במפעלי החסד השונים שע"י אימפריית התורה והחסד 'פינסק קארלין' אני נחשף לפעילות האדירה לעזרה לנצרכים ומשפחות ברוכות ילדים, כשבפסח האחרון חילקנו קרוב למיליון ש"ח בכרטיסי אשראי טעונים למשפחות נזקקות, ובשבוע שלפני פסח חילקנו תווי קניה במסעדות בשריות למשפחות ברוכות ילדים שיהיה להם לאכול בזמנים הטרודים,
וזה חוץ מהפעילות האדירה ורבבות שעות לימוד התורה הק' של מאות ילדי תשב"ר ותלמידי הישיבות ואברכי הכוללים,
כעת יצאנו במיזם התרמה אדיר ביום ראשון ושני הבעל"ט למשך 36 שעות להמשך קיומנו ולמען בניית ביהמ"ד גדול ומפואר בבית שמש ובביתר ובנווה יעקב
בטוחני שתעזור לי להגיע ליעד ותהיה שותף בכל הפעולות הנשגבות,
המגבית לא נכפלת ע"י תורמים אלא ישירות מאדון הכל, כמה שתתן יוכפל לך בכל מה שתצטרך,
https://www.liveraiser.co.il/link/0527116811

אם הקישור חסום לך,

תוכל להתקשר לטלפון 0799-316-052

להקיש 1 ולהכניס את הטלפון שלי 0527116811.

או תוכל לפנות אלי במייל חוזר
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
או בטלפון. 0583239946

ואשמח לתת פתרונות תרומה נוספות במזומן, העברה ושיק.

מסכום של 100 ₪ תוכל לקבל קבלה מוכרת לצרכי מס סעיף 46.

מודה לך מראש מכל הלב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה