דרוש מידע לנוסעי אוטובוסים- רכבת קלה-ירושלים בני ברק

צחור

משתמש מקצוען
צריכה להיות מחר בירושלים
1. יש לי רב קו של דן(בני ברק) מוטען בערך צבור, האם מתאים גם לרכבת הקלה בירושלים או שצריך להטעין שם משו אחר?
2. כיצד נוסעים האוטובוסים שמגיעים לירושלים? היכן התחנות שלהם בירושלים?
יודעת שיש שינויים בתנועה אבל מכירה רק את התנועה לרכבים ולא לתח"צ
תודה רבה

אורתודוכס

משתמש פעיל
הכי טוב תעשי חיפוש במפות גוגל יש שם חיפוש לפי תחבורה ציבורית
הרב קו של דן מתקף גם ברכבת הקלה
לידיעתך אם את נוסעת בצהרים יותר טוב לנסוע בין שתים לשלוש למה אחרי שלוש מתחיל הפקקים

שוש10

משתמש פעיל
ברכבת יש אפשרות לשלם בנפרד ולא דרך ערך צבור ואז זה 50% הנחה ז"א 11 שקלים לנסיעה.
(כך זה היה בבין הזמנים, תבררי אם גם עכשיו)

צחור

משתמש מקצוען
אין לי ענין לשלם בנפרד
להפך
רוצה להשתמש במה שיש

משה מנחם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
כל הרעיון של ערך צבור זה שמטעינים כסף בכרטיס וזה מתאים לכל אפיקי התחבורה הציבורית

יחשבאף

משתמש מקצוען
אם את צריכה גם נסיעה בין עירונית וגם נסיעות פנימיות ממליצה להטעין ביופשי יומי גוש דן- ירושלים.
עולה 32 שקל ותקף ל24 שעות

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אם את צריכה גם נסיעה בין עירונית וגם נסיעות פנימיות ממליצה להטעין ביופשי יומי גוש דן- ירושלים.
עולה 32 שקל ותקף ל24 שעות
שווה ממש!!
במחיר של נסיעה הלוך-חזור ב"ב-ירושלים, את מקבלת גם נסיעות פנימיות בבני ברק וירושלים + רכבת רגילה ורכבת קלה..

דג הכסף

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אפשר להשתמש בערך צבור גם ברכבת.
אבל אם יש חופשי יומי במחיר 32.5 לנסיה בין עירונית ועירונית- זה ממש משתלם!

רחל1

משתמש מקצוען
D I G I T A L
צריכה להיות מחר בירושלים
1. יש לי רב קו של דן(בני ברק) מוטען בערך צבור, האם מתאים גם לרכבת הקלה בירושלים או שצריך להטעין שם משו אחר?
2. כיצד נוסעים האוטובוסים שמגיעים לירושלים? היכן התחנות שלהם בירושלים?
יודעת שיש שינויים בתנועה אבל מכירה רק את התנועה לרכבים ולא לתח"צ
תודה רבה

1. ערך צבור מתאים לכל התחבורה בארץ.
2. 402 - מגיע לכניסה לעיר, בניני האומה, שרי ישראל, כניסה לכיכר בעלז, ירמיהו - בר אילן, שמואל הנביא - גולדה מאיר.
422 - צומת רמות, גולדה מאיר, שפע חיים, אהל יהשוע, פתח תקוה, המ''ג (מקוה שדיקתי)

אולי תאמרי לאן את צריכה להגיע, יהיה לך קל יותר...

וסתם טיפ, כשאני אמורה להגיע לאזור לא מוכר בארץ אני משלבת בין תוצאות החיפוש כאן: https://bus.gov.il לתוצאות במפות גוגל תח''צ לפי מה שנשמע לי הגיוני יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה